Speed3

  • Autor subiect DeletedUser5151
  • Data de început

DeletedUser

M am uitat si eu pe clasament ...

Si m am mai uitat o data ...
Si inca o data ....

1 ABSINT 912.841 912.841 37 24.671 166 5.499
2 Fun 400.832 461.973 106 4.358 160 2.887
3 PP 250.584 250.584 11 22.780 46 5.447
4 DA! 218.231 218.231 23 9.488 54 4.041
5 .net 135.890 135.890 14 9.706 28 4.853
6 Fun2 115.841 129.585 86 1.507 90 1.440

Deci din aproape 300 de jucatori , cati joaca pe servarul asta .. 200 si ceva joaca in acelasi trib !!
Si mai sunt si pe locul 2??!! :confused: :confused: :confused:

E cumva din nou o greseala a servarului ??


nu prea conteaza cati jucatori sunt..conteaza punctaju primilor 40 din fiecare trib... iar..fun e un trib cu multi playeri..dar varza ca organizare ..mi-o placut de ei.. la inceput ziceau " vom domina lumea asta " bla bla bla:)) se bucura si ei ca cei din NU!.. nu au putut fi prezenti pe runda asta :)
 

DeletedUser

Da, din pacate noi cei din NU! nu am putut fi prezenti :) si probabil nu vom fi prezenti la multe runde.Ar fi fost un razboi interesant cu cei din ABSINT...cei din .net (adica cei de pe tribalwars.net) nu au facut mare lucuru cu toate ca se laudau si pe skype si pe forum ca for face legea :) felicitari celor din ABSINT si dark angel poate ne vedem iar la germani.
 

DeletedUser

Da, din pacate noi cei din NU! nu am putut fi prezenti :) si probabil nu vom fi prezenti la multe runde.Ar fi fost un razboi interesant cu cei din ABSINT...cei din .net (adica cei de pe tribalwars.net) nu au facut mare lucuru cu toate ca se laudau si pe skype si pe forum ca for face legea :) felicitari celor din ABSINT si dark angel poate ne vedem iar la germani.

da. felicitari ABSINT... poate jucam impotriva intr-o runda de speed :D dar la problemele care apar pe .ro cred ca vom juca minim peste 1 an :(
 

DeletedUser5168

@vadimash:multumesc....ar fi ceva interesant...nu se stie niciodata....
@miricu...pe speed la germani de acum saptamana viitoare
 

DeletedUser5168

acum stiu prin ce treceati( voi cei din NU!) nu pot sa stau sa planuiesc niste atacuri ca atunci cand termin vad o gramada de mesaje...
 

DeletedUser5168

nu prea conteaza cati jucatori sunt..conteaza punctaju primilor 40 din fiecare trib... iar..fun e un trib cu multi playeri..dar varza ca organizare ..mi-o placut de ei.. la inceput ziceau " vom domina lumea asta " bla bla bla:)) se bucura si ei ca cei din NU!.. nu au putut fi prezenti pe runda asta :)

nu ai cum sa domini o runda de speed cu un trib de 120 de membri....am facut eu ieri in runda aia de speed cand a cazut serverul un trib de 100 de oameni si era harta albastra.....:))...ca sa le arat ca nu e bine sa vina intrun trib mare....la inceput tooti cereau invitatii....pe urma spuneau sa nu mai invit...si cereau ceilalti care nu erau in trib...si ii bagam...cand vedeau ce harta albastra e crek se linisteau( sa isi faca un sat frumusel, si sa stea cu el pana finalul rundei :) )
 

DeletedUser5168

...cei din .net (adica cei de pe tribalwars.net) nu au facut mare lucuru cu toate ca se laudau si pe skype si pe forum ca for face legea :)

pai ei nu mai au mult de trait....e nasol ca sunt in alta parte a hartii..pana ajungem acolo....dar ne ocupam deja de o parte din ei...
 

DeletedUser

:) stiu man..ca nu e bine..dar oricum .. mica prezenta pe speed 3 .. :| doar 500 si ceva d playeri .. sper ca la s4 o sa fie ceva mai multa lume ca..asha.. e cam nashpa cu putini :D
 

DeletedUser5168

cam asa e prezenta...pe .de pe rundele de cateva ore e la fel....speram ca la urmatorul sa fie vreo 600-700...oricum e bine si atat :D
 

DeletedUser

in prima runda a fost o prezenta numeroasa :) acolo mi-a placut ..dar...tribul din care am facut parte..a .. fost... cam... VARZA
 

DeletedUser

:) stiu man..ca nu e bine..dar oricum .. mica prezenta pe speed 3 .. :| doar 500 si ceva d playeri .. sper ca la s4 o sa fie ceva mai multa lume ca..asha.. e cam nashpa cu putini :D

la cum se misca serverul nu cred ca vor fi mai multi :))
 

DeletedUser

poate ar participa mai multa lume daca ar fi mai multe locuri fara CP .. :)
 

DeletedUser

mda.. nu am fost prezent si io putin timp ca m-am jucat fifa.. si mi-o intrat modu de dormit X(X(X(X(X
 
Sus