sph vs BW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SpH SpH1
Players:

Side 2:
Tribes: ~BW~ ~REV~ ~HL~ @BW@
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 527
Tabăra 2: 382
Diferență: 145

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 129
Tabăra 2: 2
Diferență: 127

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,291,218
Tabăra 2: 3,332,045
Diferență: 1,959,173

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,344,302
Tabăra 2: 22,025
Diferență: 1,322,277

image.php




ca sa vezi cati inactivi au fost in ultimele 48 de ore



Side 1:
Tribes: SpH SpH1
Players:

Side 2:
Tribes: ~BW~ ~REV~ ~HL~ @BW@
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,311
Tabăra 2: 1,478
Diferență: 167

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 317
Tabăra 2: 18
Diferență: 299

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 12,898,135
Tabăra 2: 13,395,781
Diferență: 497,646

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,372,564
Tabăra 2: 183,513
Diferență: 3,189,051

image.php





la fel in ultima saptamana, unde sunt aia activi? hai frate zi unde sunt
 

DeletedUser

Buna seara! Cu toate ca m-am abtinut foarte mult sa nu postez nimic pe aceast forum... dar imi este foarte greu sa ma abtin cand vad ca anumiti indivizi tot isi etaleaza postarile fara nici un sens dar sa mai aibe vro legatura cu acest topic SPH Vs BW.
In primu rand tin sa felicit tribul SPH care a stiut sa profite la maxim de starea in care se afla BW. Felicitari!!! .Se pare.... ca in momentu de fata in tribu SPH exita jucatori cu pofta de acest joc asa cum se si vede!!!
Ca sa nu va mai chinuiti, voi, toti acesti jucatori si toti acesti membri ai jocului Triburi care postati... pe aceast topic "SPH vs BW" sa va dati cu parerea si sa postati tot felul de aberati, va spun eu cum sta treaba:
Observ multe aberati de genul : "conducerea a fost de vina" fiecare trib adopta cum vrea sa isi conduca oameni.... noi conducerea BW`ul am ales sa nu taiem si sa spanjuram,ca pana la urma e doar un joc fiecare il joaca de placere, acum ca unii.. pur si simplu traiesc acest joc si se implica atat fizic cat si emotional asta este alta problema(poate ca din cauza asta conducerea a gresit ca nu s`a implicat fizic si emotional).
BW`ul si`a facut un nume in aceasta lume doar prin faptul ca se ataca masiv apoi se recruta!(poate aici sa fi gresit).
Dar in fine.... legat de aceast topic SPH vs BW ca sa nu mai o dam in diverse ideea este : Din momentu in care SPH a declarat razboi contra BW, se stia cine va fi castigatorul.... anume SPH pe care tin inca odata sa ii felicit pentru faptu ca a stiut sa profite la maxim de stare in care se afla BW. In BW se instaurase starea de plictiseala si de monotonie... din care se pare ca inca nu s-a iesit, iar cum uni acuza faptul ca a fost incapatanare..... ca am primit jucatori din tlb... acum nu stiu cat de loiali sunteti voi dar.... tlb si nbz au fost alaturi de bw si la greu si la bine... noi am ales sa punem in pericol viitorul tribului doar pentru loialitate.... si poftim unde a adus loialitatea!

Asa e viata cu urcusuri si coborasuri.. nu ai cum sa te impotrivesti.
Ce sa mai zic decat inca odata Felicitari,
Dar totusi in afara de contul Solomon1 care va dat putin batai de cap, nu stiu ce conturi au opus rezistenta! Dar inca odata tin sa va felicit pentru ca ati stiut sa profitati de orice ocazie de a castia acest razboi!!!

Nu vreau sa comentez nici un post anume dar nu pot sa ma abtin : Crashoo... eu nu stiu dc postezi aici...si pe deasupra ce postezi.... pentru ca tu esti un refugiat, si plus de aceasta chestie te`ai intors.... in aceasta lume....ca sa ce??
"Cel putin pana acum suntem clar favoriti spre a castiga razboiul SpH F. vs BW F. si victoria va fii anuntata cand familia BW va fii desfintata sau nu mai are granita la cel putin 1 continent de SpH." Te rog sa ma faci sa inteleg.... cu ce ai contribuit tu la acest razboi??? "suntem" mda, ce sa zic.Nu o vorbi pe castelanade de rau... ea sincer acum chiar a vrut sa va ajute.... si poftim rasplata....
Chiar nu inteleg cum ai tupeul sa comentezi!!

Imi cer scuze daca am deranjat pe cineva....
Acesta a fost primu meu post dar si ultimul!!!

Multumesc si o seara cat mai placuta.....!!!
 

DeletedUser

kardy cu postul lui a zis totul, no coment, acum sper sa nu mai apara discutiii referitoare la acest razboi dece si cine castiga sate pe bune, kardy e un jucator si un diplomat bun si sa vazut lucrul asta in timp, dar dum a zis din cauza plictiselii sa ajuns aici, oricum respect pt kardy ca a avut puterea sa vorbeasca aici pe forum
 

DeletedUser

nu era jignire deloc la adresa lui castenelade, as juca oricand in echipa cu ea pe orice lume daca ar dori cat timp ar fii sincera din toate pct de vedere :p
faptul ca am spus ca castenelade desi fuziona cu tlb, era loiala BW-ului, nu vad cu ce poate fii jignire! :)
In rest eu am revenit de cel putin 20 de zile, timp in care am luat 150 sate, cei drept iti poti imagina cat de greu a fost :p
Nu ma consider refugiat, eu totdeauna am vrut sa continui cu membri din k44, eu in nbz am mers temporar si sa stiut de la inceput, am vrut si m-am bucurat la fuziunea nbz-tlb ca e perfect din pct meu de vedere, apoi mam simtit oribil ca am insistat cu o fuziune care na fost deloc stabila! Si de aia n-am stat in BW (care oricum majoritatea conturilor erau date la alte persoane care nu le stiam si nu avea farmec deloc) si apoi am mers cu ceilalati din tlb care or mai ramas sa joace :p
Dar fiecare cu parerea lui :)
Multa bafta kardy si daca ai fii citit topicul acesta eu ti-am felicitat politica si am criticat doar faptul ca multi jucatori n-au fost uniti/loiali tribului vostru si sa vazut asta mergand fiecare in alte directi :)
PS: "suntem", eu find la ei, cred ca ma pot considera impreuna cu ei nu? :p
 

DeletedUser25671

Vorba ta Sebi, cat despre edit-urile date, au menirea sa inlocuiasca niste cuvinte poate prea complicate pentru tine. Dex-ul este foarte greu ca masa. Risti sa-ti rupi articulatiile. Gata, am terminat pledoaria. Impartialii isi pot imparti opiniile pe acest forum. O seara placuta.


ps: apropo, masa ca dimensiune, sa nu pui caciulitele unde nu trebuie, ca nu-mi permit sa jignesc.

Nu iti mai bate capul cu pustiul de blanarui el nici o imagine de profil proprie nu e in stare sa aiba trebuie neaparat sa copieze una de la alti...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

irbaboom tu stii macar pe ce cont joc? asa ca nu mai ** fara sa stii
 

DeletedUser28512

am si eu o intrebare .ce s ar intampla daca nu ar exista nici un PNA sau alianta.va dati seama cum ar fi .sa dai in stanga si in dreapta .ar castiga cel care doarme mai putin
 

DeletedUser

vedeti ca mai sunt si membrii in bw are ii puteti recruta la fel si in rev poate asa o sa va simtiti mai bine, voi ori vreti sa aduceti cei mai buni jucatori in trib, ori vreti sa urcati in clasamentul pe triburi, nu stiu ce anume vreti voi sa faceti, totusi mult succes in noua formula, dar mie ca o sa fie iar un esec ca si precedentele fuziuni facute in zona asta sudica
 

DeletedUser25848

Team intrebat ceva pe tine irbabon , uita-te de 10 ori si dupa aia raspunde .
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SpH
Players:

Side 2:
Tribes: LGF
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 29
Diferență: 28

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,882
Tabăra 2: 304,245
Diferență: 292,363

image.php



Se pare ca odata cu preluarea jucatorilor din BW, cei din LGF continua si razboiul...
 

DeletedUser

vedeti ca mai sunt si membrii in bw are ii puteti recruta la fel si in rev poate asa o sa va simtiti mai bine, voi ori vreti sa aduceti cei mai buni jucatori in trib, ori vreti sa urcati in clasamentul pe triburi, nu stiu ce anume vreti voi sa faceti, totusi mult succes in noua formula, dar mie ca o sa fie iar un esec ca si precedentele fuziuni facute in zona asta sudica

poti sa-mi spui numele lor sa le trimit o invitatie?
 

DeletedUser

"vedeti ca mai sunt si membrii in bw are ii puteti recruta"

Amice, parca ti-am zis clar, sa citesti si tu mai bine ce scrii. Aici este un forum unde lumea, isi posteaza ideile, gandurile si, unii, refularile. Insa, nu cred ca am pretentii prea mari, sa scrieti si voi logic si coerent. Multumesc anticipat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus