Spike

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11867

hai sa te invat putin triburile:
calutii putea muri doar pt ca i-ai trimis pe rand cate unul
avand punctajul pe care il eu in locul vecinilor tias fi pus spike in toate satele din jur
nu ai fost ferma pentru ca ai avut noroc...
 

DeletedUser

hai sa te invat putin triburile:
calutii putea muri doar pt ca i-ai trimis pe rand cate unul
avand punctajul pe care il eu in locul vecinilor tias fi pus spike in toate satele din jur
nu ai fost ferma pentru ca ai avut noroc...

tu te auzi ce vorbesti?
 

DeletedUser41302

hai sa te invat putin triburile:
calutii putea muri doar pt ca i-ai trimis pe rand cate unul
avand punctajul pe care il eu in locul vecinilor tias fi pus spike in toate satele din jur
nu ai fost ferma pentru ca ai avut noroc...

Ba baiatule esti cam depasit de situatie :D
 

DeletedUser

hai sa te invat putin triburile:
calutii putea muri doar pt ca i-ai trimis pe rand cate unul
avand punctajul pe care il eu in locul vecinilor tias fi pus spike in toate satele din jur
nu ai fost ferma pentru ca ai avut noroc...

noroc pe 18 lumi pe care am jucat?:))
cineva mi-a bagat spike in barbare, fa si tu in simulator ca daca dai cu un calut nu moare

cu ce sa ma inveti tu?cine esti?cu ce te lauzi?hai sa vorbim pe harta, zi-mi ce nick ai, sau iti fac rost de un cont in apropierea mea?
 

DeletedUser11867

simulatorul arata multe...experienta altceva;)
uitate pe harta te astept;) poti veni si cu niste prieteni:D
 

DeletedUser

daca ti-a bagat 2,3 L + 2,3 S in fiecare sat, tu fiind deja la split si micro farm, te-a fabricat.



le: am dat si eu... iar

Număr: 5 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 5 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11867

atat timp cat mie imi vin rapoarte cu un cav din 20 mort pe zid 0 la barbare si dupa ce miam luato de cateva ori cu un cav(insotit de spion ca nus noob ca altii) va doresc sa va bucurati baieti in continuare de tutoriale pe care le luati de unde le gasiti,de scripturi (legale sau ilegale) luate la fel,de simulator fara sa va luati o marja de eroare si nu va folositi materia cenusie mie imi convine am de munca mai putin...
*Dj.Misu23 iti doresc sa mai joci pe inca 18 dar nu la fel ca pe celelalte 18 unde ai stat la caldurica si ai innobilat barbare ca altfel nu-mi explic cum ai avut timp fizic sa le joci;)
*Hello I love? nu ma cred, sunt bun;)...va astept baieti pe laga mine...cand ajungeti dati un semn de viata sa va trimit inapoi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

atat timp cat mie imi vin rapoarte cu un cav din 20 mort pe zid 0 la barbare si dupa ce miam luato de cateva ori cu un cav(insotit de spion ca nus noob ca altii) va doresc sa va bucurati baieti in continuare de tutoriale pe care le luati de unde le gasiti,de scripturi (legale sau ilegale) luate la fel,de simulator fara sa va luati o marja de eroare si nu va folositi materia cenusie mie imi convine am de munca mai putin...
*Dj.Misu23 iti doresc sa mai joci pe inca 18 dar nu la fel ca pe celelalte 18 unde ai stat la caldurica si ai innobilat barbare ca altfel nu-mi explic cum ai avut timp fizic sa le joci;)
*Hello I love? nu ma cred, sunt bun;)...va astept baieti pe laga mine...cand ajungeti dati un semn de viata sa va trimit inapoi


Nume: Dai inceput nou
Prima dată văzut: 2010-12-07 17:09:14
Ultima dată văzut: 2011-03-09 08:20:40
Schimbări de trib: 11
Cuceriri: 46 (+28-18)
Data înscrierii.: Necunoscut
Cea mai bună clasare: 1
11th December 2010
Cele mai multe puncte: 193,583
04th March 2011
Cele mai multe sate: 21
27th February 2011


deci numai barbare innobilez?

http://ro.twstats.com/ro23/index.php?page=player&mode=conquers&id=1897379&type=gain&pn=-1
 

DeletedUser11867

era un jucator dicaniho pe l21 care era in top 10 (naiba stie cum a ajuns pe acolo ca eu preluasem contul) pe care il injurau toti pe extern dar nul ataca nici unul...pana cand eu impreuna cu inca un jucator(cred ca aveam impreuna o treime din punctajul lui dicaniho) lam luat la bani marunti..si in cateva zile a disparut(binenteles ca dupa batalie aparusera si hienele)...deci nu-mi vorbi mie de jucatori de top10...
daca imi spuneai ca ai fost pe locul intai pe lumi pana in l9 imi scoteam palaria dar asa praf in ochi...
 

DeletedUser



Eu am o banuiala.
Conform noului tutorial modern, ca sa indeplinesti unul din quest-urile jocului trebuie sa dai sprijin unui sat barbar atunci cand te ataca alt sat barbar.

Adminii ne-au fortat astfel sa bagam spike-uri! :D
Eu zic sa-i linsam! :D
 

DeletedUser

iar tu invata sa citesti ceasul sa nusi mai bata joc lumea de tine:))
de pe l7 nu mam mai distrat asa pe extern pe seama noobilor:))

nu vezi că toţi şi-au bătut p... de tine?
chiar vrei să mai continui?
nu ţi-a ajuns, sau cumva nu te-ai săturat?
 

DeletedUser35413

iar tu invata sa citesti ceasul sa nusi mai bata joc lumea de tine:))
de pe l7 nu mam mai distrat asa pe extern pe seama noobilor:))

Invata sa nu te mai lauzi ... iti spun eu ca pe tine nu te cunoaste nimeni, daca stia cineva de tine iti purta putin respect, dar asa nimic ...esti un MARE 0

Peace up.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus