SR vs. WWIZZ

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8140

a fost RDT multi si bine pe 1, apoi a aparut wwizz pe 1, si abia intru-n tarziu cand s-au intrunit conducatorii de triburi in spam au urcat ei in top
 

DeletedUser

jwst ar trebui sa ai si tu putin bun simt si sa recunosti ca nu suntem un trib asa de prost cum tu ne ai facut pe la inceputul temei, alexandar pierduse 100 de sate cand a fost dat afara si era pe rosu pt ca am sperat ca se intoarce atunci cand unu e inactiv si nu pe galben ci pe rosu cum erau unii din jucatorii enuntati de tine mai sus e normal sa fie dati afara si tine cont nu au fost dati din prima afara cum am vazut ca pierd sate ci am astept sa vedem poate se intorc dar dupa cate vad e mai bine sa dezinformezi pe forumul extern decat sa ti vezi de joc si de razboaie.oricum din ce am citit te lasi asa ca bafta pe mai departe si toate cele bune

n-am zis eu ca sunteti un trib prost desi mai aveti si exemplare,mai ales pe patraulea ala pe care daca l-as intalni in real life l-as scuipa intre ochi pentru bunul simt pe care il are.am fost injurat in ultima saptamana de joc mai mult decat am fost injurat in toti anii in care am jucat jocul asta,asa ca mi-am zis pentru ce?sau pentru cine?succes si tie in continuare.
 

DeletedUser

Jwst, vorbeşti cam în necunoştinţă de cauză :)
WWIZZ nu a concediat jucători pentru că pierdeau sate în faţa voastră, ci pentru că erau inactivi (mai multe, poţi citi în ce a spus totty mai sus) .. şi doi la mână , jucătorii trimişi în academie, sunt cei care au mai multe buline galbene pe săptămână decât verzi şi dau dovadă de nepăsare.
Dar nu trebuie să-ţi dăm ţie atâtea explicaţii.
Multă baftă!
 

DeletedUser

n-am zis eu ca sunteti un trib prost desi mai aveti si exemplare,mai ales pe patraulea ala pe care daca l-as intalni in real life l-as scuipa intre ochi pentru bunul simt pe care il are.am fost injurat in ultima saptamana de joc mai mult decat am fost injurat in toti anii in care am jucat jocul asta,asa ca mi-am zis pentru ce?sau pentru cine?succes si tie in continuare.

Ne cerem scuze ptr astfel de exemplare care iau prea in serios jocul. Totusi, hai sa lasam nobilii si adeziunile sa vorbeasca.

Am00nra aka Fitzosul L9
 

DeletedUser

...

"...si abia intru-n tarziu cand s-au intrunit conducatorii de triburi in spam au urcat ei in top."
Da! Adevarat, insa mai bine de jumatate de an? Nu crezi ca e suficient? Cea mai bună clasare: 21st July 2009
Si mai presus, sa ramai pe locul 1 mai bine de jumatate de an in doar maxim 75 membri... e ceva.
 

DeletedUser33206

eu am dat stergere cont din lipsa timpului.de aia nici nu am mai aparut pe forum.

si totusi wwizz.cate persoane au fost date afara din wwizz pentru ca au pierdut sate in fata noastra?daca vreti o sa fac o statistica completa sa vedem adevaratul scor :)


spre deosebire de voi care ati concediat in secunda doi pe valipara ca a pierdut 12 sate in cateva ore wwizz are grija de membrii....se cunostea f bine situatia lui alexander insa am asteptat poate revine la un moment dat...



Felicitari membrilor spam ca au rezistat atat de mult pe locul 1..nu e putin lucru sa iti mentii pozitia peste jumatate de an..
 

DeletedUser

spre deosebire de voi care ati concediat in secunda doi pe valipara ca a pierdut 12 sate in cateva ore wwizz are grija de membrii....se cunostea f bine situatia lui alexander insa am asteptat poate revine la un moment dat...



Felicitari membrilor spam ca au rezistat atat de mult pe locul 1..nu e putin lucru sa iti mentii pozitia peste jumatate de an..

valipara a fost concediat din greseala..tot va laudati ca cititi forumu` nostru,macar ati putea sa va uitati ca a si primit imediat invitatie inapoi..
 

DeletedUser

dragul cazul lui reivan chiar nu trebuie discutat...in caz ca nu stiai si nu ai vazut un jucator bun sa piarda sate asa de usor.el cerea sprijin in centru nu pe granita apoi dupa ce fost luat in primire nu a mai pierdut decat un sat ....din neatentie si lipsa de timp ...insa cum am mai zis este un joc unde exista uscaturi peste tot si oameni fara caracter
 

DeletedUser

dragul cazul lui reivan chiar nu trebuie discutat...in caz ca nu stiai si nu ai vazut un jucator bun sa piarda sate asa de usor.el cerea sprijin in centru nu pe granita apoi dupa ce fost luat in primire nu a mai pierdut decat un sat ....din neatentie si lipsa de timp ...insa cum am mai zis este un joc unde exista uscaturi peste tot si oameni fara caracter

pai cine crezi ca il mai ataca omule cand toti aveau moral 50 pe el :))..iau fost lasate 20 de sate nu 100 ca sa zici ca a mai pierdut doar unul..
 

DeletedUser

nu aveau toti moral 50 acu sigur nu mai ataca ca nu mai au ce.au mai incercat insa slabut.oricum ti am zis in afara de cativa de la voi printre care trebuie sa recunosc ca si tu restu slabuti...si la caracter mai ales...nu stiu cat o sa ma rezistati
 

DeletedUser

Să se mai strângă graniţele.. şi apoi toată atenţia asupra lor :))
Atunci să vedem :D
 

DeletedUser

pai hai sa recapitulam :)
(ca aparatori)
13 Pisicela 57,29 Mio. >in jur de 100 de sate atacate cu cate 10 atacuri +nobili
0 sate luate..
48 vandamme 30,67 Mio.>vreo 500 de atacuri parca..
1 sat luat(recuperat)
3 RalphRo 84,50 Mio. peste 1000 de atacuri date zilele astea pe el si ajunse azi..
2 sate luate..

oricum daca baietii pierd 3-4 sate la fiecare 2000 de atacuri organizate ..eu zic ca rezista..


later edit..


eu imi recunosc infrangerea.ați fost mai buni.din pacate majoritatea au dat stergere cont din k85 si nu pot face o statistica sa vedeti ca doar de acolo aveti sate in plus.ci nu de unde se duce acum razboiul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

azi o alta tinta "nereusita "
at Puncte Vechi deţinător Nou deţinător Dată/Timp
Helllloooo (867|582) K58 11,563 blaziu [SR] mytza07 [WWIZZ] 2010-03-06 23:10:58
--- primul (864|607) K68 9,966 blaziu [SR] rTT0 [WWIZZ] 2010-03-06 21:54:18
- Numai e al tau . (870|582) K58 10,725 blaziu [SR] Flondor [WWIZZ] 2010-03-06 20:23:13
Giulestina ~025~ (869|581) K58 11,910 blaziu [SR] Laur81 [WWIZZ] 2010-03-06 17:17:30
*aici a fost blaziu 3 (867|581) K58 11,156 blaziu [SR] boghin [WWIZZ] 2010-03-06 17:01:20
Giulestina ~025~ (869|581) K58 11,910 blaziu [SR] Laur81 [WWIZZ] 2010-03-06 15:35:43
*aici a fost blaziu 2 (872|580) K58 10,594 blaziu [SR] boghin [WWIZZ] 2010-03-06 15:00:30
KENT 25 > (888|584) K58 10,411 blaziu [SR] GEOLPAU [WWIZZ] 2010-03-06 12:04:52
KENT 24 > (887|585) K58 10,222 blaziu [SR] GEOLPAU [WWIZZ] 2010-03-06 11:48:26
Side 1:
Tribes: WWIZZ
Players:

Side 2:
Tribes: SR
Players:
Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 4
Diferență: 12

image.php





Side 1:
Tribes: WWIZZ
Players:

Side 2:
Tribes: SR
Players:

Timeframe: 07/01/2010 12:00:00la07/03/2010 08:34:06


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 531
Tabăra 2: 386
Diferență: 145

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,292,960
Tabăra 2: 3,858,324
Diferență: 1,434,636

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu e cazul sa zic ca cei care am dat stergere cont am pierdut cam 100 de sate in fata voastra pana sa se stearga conturile nu? :)..oricum SR nu mai exista in zona aia odata ce noi am renuntat.pe blaziu nu ati dat 1000 de atacuri de aia a pierdut sate :))..daca dadeati 1000 nu pierdea nimic ca asa e "la moda"..


ah si pentru cei care zic ca nu mai apare nimeni din sr pe aici.topicul asta e deschis de mine in semn de gluma la niste vorbe ale lui ray.nu e deschis de SR ca sa se laude :)..am zis de la inceput ca nu vom castiga acest razboi nu e nevoie sa ma repet.
 

DeletedUser33206

deocamdata ati reusit sa va mobilizati bine si nici nu ma mira avand in vedere ca suntem la ceva distanta fata de voi si lansam atacuri de la 80 de ore... sa nu mai spun ca aveti trupele statute pana acum...la cate razboaie ati avut...spre deosebire de voi wwizz are cateva razboaie la activ si cateva triburi scoase din joc la momentul asta...asa ca nu e cazul sa ne pierdem capul...


oricum felicitari pt tot ce ati facut pana acum....daca si noi avem cativa membri mai putini buni asa aveti si voi unii langa care oricine ar fi bucuros sa joace....bv celor care reusesc sa mai tina inca acest trib in viata
 

DeletedUser

pai daca si blaziu primea 1000 de atacuri si peste 800 de la peste 40 de ore normal ca era timp sa se blindeze insa deh unii nu inteleg ca majoritatea atacurilor sunt date de la peste 24 de ore si este timp sufiecient sa blindezi si mama satului
 

DeletedUser

nu a prea fost on din cate am inteles..si a reactionat de fiecare data tarziu..au fost "sarbatorile femeii" trebuie sa il intelegem si pe el..azi se bea..si maine se revine la program normal :)

totoi eu zic sa iti desenezi o harta pe tw stats sa imi zici ce anume inseamna departe ? :)...
doar nu vrei acum sa atacati 70 de insi de la 5 ore.

lasa mane la reivan nobilii erau trimisi de la 30 de ore si tot goale erau satele la destinatie :))
 

DeletedUser8802

jwst ai dat stergere cont,stiai de la inceput ca acest razboi e ca si pierdut de voi(tu ai spus),ai ajuns senior member ce mai vrei:confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus