Swa - South West Alliance

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început

DeletedUser1647

SWA - SOUTH WEST ALLIANCE
Familie de triburi formata din:
NOVA
KFE
W.A.
RR
OTPD
D~K
T*S*E
TRACII
LEG
UV-LA
TNT
ALG
Acvila
GDF
PZBN
WT
Scitii
EAGLES
ITC
~LADS~
GPXWE
DACII
CM
BPR
P.A.C.

:eek: :eek: :eek: :eek:
Si mai ziceai de BF...

No comment! :confused:
 

DeletedUser

Man ai tu spioni dar mari prosti mai sunt!!!! LOOOOL

Au citit lista diplomatica si gata au vazut familia :D :D De unde i alegi? I pui tu sau se ofera ei? Daca vrei componenta familiei uita-te pe descrierea ei

Triburile KFE, RR, W.A., NOVA, OTPD, D~K, T*S*E, TRACII formeaza FAMILIA SOUTH - WEST ALLIENCE [SWA]
:D
 

DeletedUser1647

Man ai tu spioni dar mari prosti mai sunt!!!! LOOOOL

Au citit lista diplomatica si gata au vazut familia :D :D De unde i alegi? I pui tu sau se ofera ei? Daca vrei componenta familiei uita-te pe descrierea ei

:D

Spioni :)) Uite-te la profilul tribului NOVA si ai sa gasesti toate triburile de mai sus. Aia e luata de la tribul ala de la profil!

Spion..auzi :rolleyes:
 

DeletedUser

sunt mai multe triburi care au trecut la profil ca fac parte din nush ce familii, dar de care nici un alt trib din presupusa familie nu stie nimic... deci nu te mai lua si tu dupa profile, sau macar verifica profilele tuturor membrilor din familie;) Spor la treaba:D
 

DeletedUser

Loool iar faci, ca si cu atacu ala asupra ta? E la mistoooo:D

Familia SWA e formata asa cum scrie la ceilati membrii ai familiei, din triburile enumerate de mine mai sus, aia care i vezi tu acolo sunt aliatii familiei :D

O sa le scriu sa nu mai faca misto de lume degeaba ca i sperie si nu e frumos.
 

DeletedUser

Spioni :)) Uite-te la profilul tribului NOVA si ai sa gasesti toate triburile de mai sus. Aia e luata de la tribul ala de la profil!

Spion..auzi :rolleyes:



De curiozitate, porti cumva ochelari? Si daca da poate ca ar fii cazul sa ii schimbi. Scitii nu fac parte din aceasta familie
 

DeletedUser

loool

Lasati-l mai pe gangster in problemele lui, o data am scris pe forumul tribulului meu ca pregatim un atac asupru lui in data x, mama sa vezi ce s-a mai dat de ceasu mortii pe forumul tribului lui, mi-a scris mesaje ca stie si ca sac n-avem ce sa-i facem :D Asa e... el. Crede tot:D
 

DeletedUser

Mai bine te mai uiti odata! Scitii fac parte din alta familie...
 

DeletedUser

wow , pe lumea 3 e sindromul familii multe, cum era pe lumea 1 sindromul tribului mamut . Chestia tare este ca fiecare trib din familie are diplomatie diferita , uni chiar sunt in razboi , altzi in PNA sau aliatzi . One Big Happy Family
 

DeletedUser

A fost un test .... nu va mai ambalati aiurea.
Si si-a facut efectul mult mai repede decat ne-am fi asteptat.

Cred ca poate fi inchisa discutia!
 

DeletedUser

si care e rostul testului:confused: :confused:
si discutia poate fi inchisa de catre moderatori cu acordul initiatorului topicului. :)
 

DeletedUser1647

A fost un test .... nu va mai ambalati aiurea.
Si si-a facut efectul mult mai repede decat ne-am fi asteptat.

Cred ca poate fi inchisa discutia!

Lasa-l ma sa il inchida el :D ... domul "stie tot"
De unde stii k a fost un test? Asa ziceau oamenii din tribul tau? sau omul k sunteti 2....sau poate 1 si o colona, in fine.

Close now mr stie tot! :D :D
 

DeletedUser

Hmmm... Cineva de la NOVA... comenteaza si ei?

Auziti... da familia aia SWA? are cumva si diplomatie comuna? :)))

Ce test minunat... si ce rezultate aveti in urma testului? Passed or Failed? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

Asa da!

Felicitari Place of no Mercy, dak u ai fost cu ideea :).

Stii u la ce ma refer!:rolleyes:
 
Sus