Swa - South West Alliance

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început

DeletedUser1647

nu stiu de ce razi.... sau poate u dai ultimul atac cu cavalerie usoara si topoare. Eu ultimul atac cu nobil il dau tot timpul cu lancii, spade si arcasi. K trupele alea raman in sat sa il apere in caz de eu nu sunt la PC knd i-au satul.... da in fine... razi kt vrei ... tot degeaba.... ;) .... Oricum imi place de tine k esti bazat asa cu trupele altora ;)
 

DeletedUser

Eu ultimul atac cu nobil il dau tot timpul cu lancii, spade si arcasi.

Si daca inaintea ultimului atac satul vizat este sprijinit (s-au vazut situatii) si tu n-ai decat lanci si spade cum zici iar trupele ofensive lipsesc din atac cu desavarsire? :rolleyes:
Oricum, e bine sa stie si ceilalti cum dai tu ultimul atac. Sa nu care cumva sa ti-o intoarca cineva pe viitor.. ;)
 

DeletedUser

@Strik3r...si care e dovada acolo...ca era omu blindat...cu rapoarte te lauzi la atac...sau daca vrei sa razi de altu razi cand ataca cu spadasini si lancieri sau cand unu de 5k puncte are aparare 1000 1000 1000

Pai asta ii armata serioasa deja:p
Uite ce aveau uni la 4800p
Numãr: 256 834 20 0 20 25 0 0 0 5 1 0
 

DeletedUser2476

Am si eu o mare nelamurire! Sunt de cateva zile pe aici si am vrut sa atac si eu un sat sa vad ce se intampla si mi-am indreptat trupele catre unul cu vreo 50 puncte mai putin ca mine. Si am trimis 33 lancieri si mi-au murit toti!!! Intrebarea e: de ce?
 

DeletedUser

Am si eu o mare nelamurire! Sunt de cateva zile pe aici si am vrut sa atac si eu un sat sa vad ce se intampla si mi-am indreptat trupele catre unul cu vreo 50 puncte mai putin ca mine. Si am trimis 33 lancieri si mi-au murit toti!!! Intrebarea e: de ce?

hmm...pare imposibil...dar daca avea trupe de aparare in sat?:eek: :eek:
:D
de acum cand ataca big turtle mai bine ii donati satele :D
 

DeletedUser

u nu ai vazut ce a trimis cu nobilii
lancieri :)))=)))

pai aia de obicei raman sprijin, si daca a golit satul si dupa aia a venit sprijinu problema e alta nu ca a trimis lancieri, ci ca nu si-a coordonat atacurile astfel incat sa nu ii vina sprijinu la adversar...dar tu daca vrei sa ramana ca sprijin in satul cucerit topoare si catapulte...:rolleyes: multa bafta in a iti mentine satele proaspat cucerite
 

DeletedUser1564

gangster ray nu era ultimu atac dat cu nobilu faza era k el atunci a trimis nobilu ptr prima oara amandoi :p:p:p
asa k nu comenta :p:p:p k u nu ai de unde sa stii
si stiu si eu cum sa dau ultimu atac cu nobilu stai linistit :p:p:p nu am nevoie de instructiuni de la u
 

DeletedUser

gangster ray nu era ultimu atac dat cu nobilu faza era k el atunci a trimis nobilu ptr prima oara amandoi :p:p:p
asa k nu comenta :p:p:p k u nu ai de unde sa stii
si stiu si eu cum sa dau ultimu atac cu nobilu stai linistit :p:p:p nu am nevoie de instructiuni de la u

vorbi "expertul" Strik3r...:rolleyes:, acest demiurg al jocului, acest centru de gravitatie al hartii;
ps: nu ai specificat nicaieri ca ala nu era intentionat a fi ultimu atac
 

DeletedUser1647

vorbi "expertul" Strik3r...:rolleyes:, acest demiurg al jocului, acest centru de gravitatie al hartii;
ps: nu ai specificat nicaieri ca ala nu era intentionat a fi ultimu atac

Man, te rog frumos...cum iti permiti sa vorbesi asa cu lumintatia sa "stie tot" :D
 

DeletedUser1647

Daca intereseaza pe cineva. Anunt ca aseara m-am retras din functia de Leader [M~K]. Acum sunt simplu membru. Noul leader [M~K] este Am00nra! ;)
 

DeletedUser

Daca intereseaza pe cineva. Anunt ca aseara m-am retras din functia de Leader [M~K]. Acum sunt simplu membru. Noul leader [M~K] este Am00nra! ;)

nu trebuia sa scrii aici, noi aici radem de Wrath :D :D , acum o sa inchida topicu :( :(, da de ce nu mai zic nimc maretii wrathezi?:rolleyes:
 

DeletedUser1647

Eu vad k numele topicului e ceva cu SWA.... oricum....mare trib...toti aveau gura mare..acum oare de ce tac toti? :)) Mai nou fostul SWA...noul KFE ne-au cerut sa facem alianta :))
 

DeletedUser

Eu vad k numele topicului e ceva cu SWA.... oricum....mare trib...toti aveau gura mare..acum oare de ce tac toti? :)) Mai nou fostul SWA...noul KFE ne-au cerut sa facem alianta :))

si faceti "lolianta" (citat din nush cine) cu ei?

editez:

baietii astia acum nu mai vor sa vb cu noi, gata si-au luat jucarioarele si pleaca de pe forum, au zis ca nu suntem demni de "valoarea" lor si ca nu se coboara la nivelul nostru :D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

Normal ca nu facem alianta cu ei. Razboi. ne-au propus alianta...cica sa luptam impreuna impotriva la M.T. k i-au tradat!
 

DeletedUser

Loool... Aici erai Nostradamus? Zi-mi si mie numerele la Loto daca vezi atatea in prezent si in viitor.

Eu te inteleg ca de cand ti-au incuiat contul ai mai mult timp pentru forum, dar totusi... :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stati ca m ati pierdut..ce e cu KFE si MK?

Si ce e cu contul inchis?
 

DeletedUser

Pai nu stiai ca Gangster are contul blocat pe L3????:D Iar acum in loc sa se uite la telenovele, face telenovele pe forum:D
 

DeletedUser1647

Mai omule....nu sunt primul si nici ultimul cu contul inchis...si darth revan la avut inchis....i-au dat o pedeapsa i-au dat drumull...si mie la fel. Imi ispasesc pedeapsa si dupa revin.... nu scapi asa usor de mine.... si chiar nush care e faza cu nostradamus.... pt k nu te inteleg... :confused:
 
Sus