Swa - South West Alliance

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început

DeletedUser

Gangster Ray cine ti-a zis tie ca vrem alianta cu tribul tau sa-i atacam pe M.T.??? :mad:
 

DeletedUser

Loool

Gangster cati ani ai de toti te i-au la misto? Ai uitat faza cu intrarea in familia BF a KFE-ului? Doamne cand o sa te inveti minte ca lumea face misto de tine?
 

DeletedUser

Gangster Ray = BS .

Cand v-am zis eu... Dar trebuie sa va invatati minte singuri.

Spor la joc ! (Gangsterelu' neinclus)
 

DeletedUser1564

am uitat sa va zic k am dorit o alianta :)))=))) dar ca deobicei gangster ray este prea noob sasi dea seama k niciodata nu va fi un razboi intre KFE si M.T asha k mai incearca :p:p:p
 

DeletedUser1563

Un intemeietor de al lor se pare k a pierdut un sat :)) BV NOA ;) Noi le-am luat ieri 2 sate...nu erau intemeietori dar tot sunt bune!

Daca te referi la mine afla ca nu am mai jucat mult timp triburile pe nici un server, am avut sitteri pe lumea 1 si pe lumea 3 e treaba lor ce au facut cu conturile mele si nu ii voi acuza de nimic atata timp cat eu am avut incredere sa le las conturile sa joace cu ele. Am vazut ca nu mai aveam sat pe lumea 3 si de asta am presupus ca te referi la mine. Contul de pe lumea 3 e in curs de stergere. Cum aveam o invitatie de a ma alatura unui anume trib am profitat de ocazie si am spionat pe forumul lor. Nu comentez nimic in legatura cu ce am vazut la ei pe forum.
Acesta este ultimul meu post pe care il fac in aceasta sectiune.
Felicitari celui care a cucerit satul meu, dar sa tina minte ca nu s-a luptat cu mine.
 
Sus