-T.Y- vs Fam ~1~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: -T.Y-
Side 2:
Tribes: ~1~

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 126
Tabăra 2: 44
Diferență: 82

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 73
Tabăra 2: 14
Diferență: 59

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 961,522
Tabăra 2: 310,234
Diferență: 651,288

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 612,788
Tabăra 2: 124,524
Diferență: 488,264

chart





diferenta de la cer la pamant sa vedem ce va fi:D mai mult de o luna nu vor rezista parerea mea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce-ai ma cu mine ? =))

e frumos dar ... e nerealista . asta din urmatoarele motive :
- era logic ca va fi dezastru din prima zi
- am luat sate si din cele enspe mii de academii
- am luat sate si din yakuza ( uiti ca dragos si giuly s-au dus acolo pentru ca noi nu mai puteam face tabere si doar dragos a luat 10-15 sate )
- la fel si noi am pierdut din yakuza
- avem si noi destule sate intre ei pe care stii bine ca nu ne zbatem sa le tinem deci isi vor reveni un pic ( nu mult )

real e asta ( de la ora 00.00 pana la ora 23.59 / 21.10.2010 ) :

Tabăra 1: 109
Tabăra 2: 13
Diferență: 96


sa nu uitam si ca ei au inceput sa atace cu 8 ore inaintea noastra . ce ar mai fi de spus , ca ma asteptam la altceva din partea lor ? lipsa de reactie din partea unora la care cel putin dpdv al punctelor sau al formatului trupelor din sate speram altceva , doar 1-2 au incercat sa bage sprijin , de vreo recuperare nici nu mai vorbesc ca nu au auzit . poate nu incepea treaba asta si se mentinea alianta inca mult timp daca nu si-ar fi batut joc de ea de destul de multe ori . eu 1 nu le doresc decat ' margine ' placuta tuturor ( sau vorba lui sorin ' ii vreau in trib doar cu satele ' - astazi in 5 ore au pierdut inca 15 sate ) , recrutari nu se vor face . mai departe vom vedea cum decurge razboiul asta dar harta nu ii avantajeaza deloc , este foarte grea pentru ei + ca mai au un razboi unde sunt pe minus , cel cu DIE , pepinierele s-au epuizat ......... e devreme insa ca sa putem afirma ca i-am terminat . marea diferenta este insa ca in timp ce ai nostri isi doresc o harta rosie ei au ( aveau ) cam toata harta bleu chiar si cu triburi cu care nu au granita .

LE : n-ar fi nimic frumos fara ultima discutie cu gigig , de fapt motivul principal care a dus la ruperea aliantei si fara o afirmatie a cuiva impartial :
- din cate intelesesem eu ei isi asteapta sfarsitul.abia se tineau la die

chevyx în data de 20.10. la ora 22:14
In urma miscarii voastre de astazi cu intrarea lui Fl0r1@n la noi in trib care prin atacurile lui asupra celor din [ally]DIE.[/ally] lansate cat timp a fost in [ally]-T.Y-[/ally] a-ti incercat ruperea aliantei dintre noi si ei am decis ca incepand de maine alianta intre noi si voi sa ia sfarsit . Nu va vom trece la dusmani ci va vom lasa la neutri .

gigig în data de 20.10. la ora 22:17
Magaria a fost facuta de bric, deja are tichet facut.

chevyx în data de 20.10. la ora 22:18
nu vreau sa ma cert pt ca am facut-o destul pana acum . daca era contul lui bric cum zici nu il primeati in trib .

O seara placuta .

gigig în data de 20.10. la ora 22:20
intreaba-l cum a incercat de 3 ori sa fure contul si sa-l bage la voi, cauta si vezi cine a dat invitatie etc.

gigig în data de 20.10. la ora 22:21
si daca vrei iti dam noi IP de logare a lui Bric plus loginurile dupa cont ca sa te lamuresti

chevyx în data de 20.10. la ora 22:37
o sg intrebare am : daca este bric pe cont , de ce l-ati primit in trib ? eu 1 nu-l primeam , il atacam .

gigig în data de 20.10. la ora 22:53
bric se chinuie sa fure contul

chevyx în data de 21.10. la ora 07:41
evita sa-mi raspunzi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

auch :( e innobilare interna cu astia , deja ma plictisesc sa le iau sate . 126 la 18 ( din care 2 sunt recuperari ) in 36 ore
 

DeletedUser

daca ai dovezi ca e vreo minciuna pune-le daca nu ......psssssssst
 

DeletedUser

nope , n-am de ce sa ma enervez . sunt doar curios ce stie el de la ani lumina de zona mea mai bine decat mine . sau ii place sa dea cu bata-n balta doar , cine stie ?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus