T.Y vs S-E

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33089

noobu =)) nu mai plange cresto ;) vati facuto cu mana voastra ;) asa e cand ajungi in top , iti iei lumea in cap ;) asa ati facut si voi ;)

mai mai ce expresii incep sa plang=)) nu este un capat de drum frate pt 2 sate?:D ce am facut-o cu mana noastra? am mai zis voi ati provocat tot..
oricum nu mai am ce sa zic pe aici ca nu se merita sa se vorbeasca cu voi sunteti niste oameni care nu stiti moralitate si sa intelegeti o data sa nu mai jigniti atata.. provocati intr-una pe mine nu o sa ma vedeti sa injur dar nici sa ma iau de viata voastra privata cum ati facut voi..:mad:
se vede la ce nivele sunteti voi nivelul insultelor bravo sa fiti sanatosi..
nora a avut dreptate ce a spus.. nu se mai merita sa se piarda vremea cu voi pe aici sa stati santosi cu insultele..
e ultima oara cand postez pe forumul acesta;)
 

DeletedUser

:))))

zerenex o jucat pe atac,o trimis cele 300-400 de ferme de atac pe tine si ortopedu apoi,"draga lili te las sitter ca voi avea net 3 zile"

si cele 3 zile so facut deacum vreo sapt si ceva=)))))


rusinos....patetic....jalnic....tot ce vrei tu:))

are net zeranex...zeranex cel initial....ca il vad eu pe skype..cateodata mai si vorbim:p:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ehehe,am revenit,care pune o statistica?daca se poate doar ty vs zere:))
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: -T.Y-, YAKUZA
Parte 2:
Jucători: zeranex1234

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 127
Tabăra 2: 34
Diferență: 93

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,245,936
Tabăra 2: 318,022
Diferență: 927,914

chart


'eftin
 

DeletedUser38225

Ce dezamagitori pot fii acesti jucatori de top 20, cad precum mustele :D
 

DeletedUser

mustele sunt chiar mai bune ..... vedeti si voi ??? sau numai eu ??? s-e o sa fie incurand pe 4 =))) daca o sa mai fie ca trib ... desi mandoiesc de acest lucru :( unii nu rezista sub presiune
 

DeletedUser

NU-i mai face-ti de ras,asta este deacuma,ii dam inainte,ce-o fi o fi:)),oricum m@ny@x la 50 atacuri pica,deci sariti pe el:))
 

DeletedUser

am picat ;) 600 de reale pe vreo 8 sate , si miau luat 3 =)) destul de bine , dar pt mine un esec :( nus prea incantat
 

DeletedUser38225

si doar 3 sate luate...Ar trebui sa iti ia cineva un interviu :D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus