T.Y vs S-E

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ala cu lozana =)) mesaju haios de aseara =)) cate ai spart ???44 , iti dau dublu =)) uau =))
 

DeletedUser

apropo carrier nici punctele care le ai pe joc nu conteaza si faptul ca nu faci comparatii intre mine si tine atata timp cat eu nu am jucat foarte calumea pe lumea asta pt ca mai mult m-am implicat pe lumea 7 se poate vedea ca nu am foarte multe puncte la inamici invinsi dar ajung si eu acolo fii linisit:)lumea 7 e pe sfarsite si ma ocup de lumea 19 mai mult acuma :D

se vede . ai inceput sa cazi si tu ;)

http://ro19.triburile.ro/public_report/e0c0e9d180b008edb9dd57170b8055ae
http://ro19.triburile.ro/public_report/e8f857e553fca12599fd075dc094171f
 

DeletedUser

ador astfel de jucatori cand imi spun ' vorbim pe harta'

Titlu 123196 sprijină Cresto modificarea numelui
din: cristi1969
Origine: 123196 (398|616) K63
Către: Cresto
Ţel(direcţie): ~*Abis*~ (383|615) K63

Unităţi:

0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Titlu 123162 sprijină Cresto modificarea numelui
Expediat 19.04.11 13:10:02
din: cristi1969
Origine: 123162 (400|610) K64
Către: Cresto
Ţel(direcţie): ~*Abis*~ (382|614) K63

Unităţi:

1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

mai ca-mi vine sa ii zic lui cristi sa-si mai ia concediu cateva zile asa bine ma distrez :):):)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

n`ai inteles vorba,,,vorbim pe harta:))))

el vorbeste cu harta si cum ii dispare cate un sat pac incepe sa o injure,la asta so referit crestyno:)))
 

DeletedUser33089

cei bomba de mandresti cu 2 sate si 10 fake-uri?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33089

de cine razi?=))
de un nume razi?stii persoana din spatele acelui nume ca sa razi?ti-ai aratat caracterul prin ceea ce zici :D
 

DeletedUser

daca te`ar vedea si in realitate,ar rade si mai tare de tine,dolofanule:)))
 

DeletedUser33089

cred ca trebuia sa inveti la varsta ta ca nu conteaza cum arata persoana ci doar ce comportament are dar la ce societate este in tara asta nu ma pot astepta la raspunsuri mai civilizate cum se spune " arata cum te comporti ca sa stiu cine esti!" sau ceva in genul acesta..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tocmai tu te-ai gasit sa dai lectii de moralitate cand acum putin timp ai terfelit-o pana n-ai mai putut ? pe langa faptul ca rad de tine si ma distrez pe seama ta ca jucator ma bucur ca nu imi esti cunoscut si in real
 

DeletedUser33089

tocmai tu te-ai gasit sa dai lectii de moralitate cand acum putin timp ai terfelit-o pana n-ai mai putut ? pe langa faptul ca rad de tine si ma distrez pe seama ta ca jucator ma bucur ca nu imi esti cunoscut si in real

eu am terfelit-o =))mi-am aparat tribul si nu numai...ce mai limbaj...presupun ca sunteti toti asa de "acizi" nu razi de mine razi de caracterul tau depasit moral..

bomba tu esti un balon care se umfla si apoi ori explodeaza ori se dezumfla ca o placinta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

noobu =)) nu mai plange cresto ;) vati facuto cu mana voastra ;) asa e cand ajungi in top , iti iei lumea in cap ;) asa ati facut si voi ;)
 

DeletedUser

si pentru cine au rupt ei alianta:))))

zerenex...care leo pasat lor contu:))))
 

DeletedUser

:))))

zerenex o jucat pe atac,o trimis cele 300-400 de ferme de atac pe tine si ortopedu apoi,"draga lili te las sitter ca voi avea net 3 zile"

si cele 3 zile so facut deacum vreo sapt si ceva=)))))


rusinos....patetic....jalnic....tot ce vrei tu:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus