T.Y vs S-E

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33089

dominick ce sa vezi in statistici?:D

Parte 1:
Triburi: S~E
Parte 2:
Triburi: -T.Y-

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 73
Tabăra 2: 87
Diferență: 14

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 24
Diferență: 17

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 671,209
Tabăra 2: 734,013
Diferență: 62,804

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70,425
Tabăra 2: 234,197
Diferență: 163,772

chart


uite aici ca le fac si pe plac diplomatilor oficiali al celor din TY care au gura mare dar iau numai sate de la jucatori care au fost atacati de cand inca mai eram aliati :D
 

DeletedUser

hai ca am deja o infractiune, mi se trage de pe L3:))
raspund si ies ca mai vorbesc pe-aici urat si urechile voastre n-au treaba dar adminilor li se infunda:))

bitzie a fost cu mine in trib, ne-am dus unii in s-e altii in p.s. el acolo, a trimis circulara ca se lasa de joc si normal ca am inceput sa luam sate de la el si voi la fel, ca e altceva la mijloc nu cunosc, nu-s in conducere, dar stiu clar ca este un las, tradator, javra, mincinos, si tot ce este mai rau dar....

sa aveti o zi minunata, fetita e mai importanta decat voi si jocul asta;)


imi spune cineva ce se intampla cu ora?????

iti faci autocaracterizarea:))))))ce frumos vorbesti sper sa nu faci asa si in fata tetitei tale ca ar fi pacat....


cum il poti face pe el las,tradator,javra,mincinos si toate celea cand si tu ai plecat la dusmani...?

ramai la fata ta ca externu nu e de tine si nici jocu

acum scz ca iti zic,dar de vrei sa ai o conversatie placuta cu noi nu mai veni pe aici ca nasu pe sus si arunca cu nori in noi ca tot tu te vei murdari,hai distractie placuta.

iar cu atacurile fie asa cum zici tu,am primit o propunere de la cineva din trib sa te org ca esti c`am nooaba...asta o zis el dar nu o voi face ca e mai importanta fetita ta si inteleg,joci de placere nu atac asemenea playeri succes in toate.
 

DeletedUser

sa imparti satele inseamna sa le si iei . inca o afirmatie fara suport real din partea ta este ca a trebuit sa aparati satele de TY ori daca ati fi avut pic de onoare in voi ati fi gasit variante de a rezolva problema :
- fie anuntati TY ca va cedeaza satele si gaseati impreuna o solutie de a rezolva problema (de exemplu impartirea in mod echitabil a satelor )
- mergeati pe burta si luati si voi sate in comun cu TY fara sa mai anuntati
- il dadeati afara si iarasi luati sate in comun

sa acceptam ca trebuia sprijinit contra TY ( desi asta este o incalcare a aliantei ) , unde sunt cuceririle voastre de pe acel cont ?

TY - ROSU
SE - BLEU
BITZIE - NEGRU

t6fma8.jpg



dupa cum vezi nu toate satele erau intre TY deci o rezolvare a problemei bitzie s-ar fi gasit daca exista acel respect fata de aliati pe care il tot pretindeti dar nu l-ati oferit
 

DeletedUser

dominick ce sa vezi in statistici?:D


uite aici ca le fac si pe plac diplomatilor oficiali al celor din TY care au gura mare dar iau numai sate de la jucatori care au fost atacati de cand inca mai eram aliati :D


sper sa mai adaug inca 7-8 sate la statistica pentru TY astazi si nu am semnale ca nu voi reusi , 2 deja am adaugat ;)
 

DeletedUser

iti faci autocaracterizarea:))))))ce frumos vorbesti sper sa nu faci asa si in fata tetitei tale ca ar fi pacat....


cum il poti face pe el las,tradator,javra,mincinos si toate celea cand si tu ai plecat la dusmani...?

ramai la fata ta ca externu nu e de tine si nici jocu

acum scz ca iti zic,dar de vrei sa ai o conversatie placuta cu noi nu mai veni pe aici ca nasu pe sus si arunca cu nori in noi ca tot tu te vei murdari,hai distractie placuta.

iar cu atacurile fie asa cum zici tu,am primit o propunere de la cineva din trib sa te org ca esti c`am nooaba...asta o zis el dar nu o voi face ca e mai importanta fetita ta si inteleg,joci de placere nu atac asemenea playeri succes in toate.



treci intai pe la scoala, de preferat clasa a 1-a :D n-am prea inteles nimic din ce-ai scris;

nicon1999 în data de 22.03. la ora 22:59
bitzie astăzi la ora 21:50
anunta pe cei din trib sa se pregateasca sa ia satele mele ca o sa dau stergere cont si daca vor sa ia sate la granita sa se pregateasca
 

DeletedUser

sa imparti satele inseamna sa le si iei . inca o afirmatie fara suport real din partea ta este ca a trebuit sa aparati satele de TY ori daca ati fi avut pic de onoare in voi ati fi gasit variante de a rezolva problema :
- fie anuntati TY ca va cedeaza satele si gaseati impreuna o solutie de a rezolva problema (de exemplu impartirea in mod echitabil a satelor )
- mergeati pe burta si luati si voi sate in comun cu TY fara sa mai anuntati
- il dadeati afara si iarasi luati sate in comun

sa acceptam ca trebuia sprijinit contra TY ( desi asta este o incalcare a aliantei ) , unde sunt cuceririle voastre de pe acel cont ?

TY - ROSU
SE - BLEU
BITZIE - NEGRU

t6fma8.jpg



dupa cum vezi nu toate satele erau intre TY deci o rezolvare a problemei bitzie s-ar fi gasit daca exista acel respect fata de aliati pe care il tot pretindeti dar nu l-ati oferit

ii bagi direct in coma pe mai mari din S~E:))))

creto nu iti va mai raspunde stai linistit acum cauta pe google:)))
 

DeletedUser

treci intai pe la scoala, de preferat clasa a 1-a :D n-am prea inteles nimic din ce-ai scris;

nicon1999 în data de 22.03. la ora 22:59
bitzie astăzi la ora 21:50
anunta pe cei din trib sa se pregateasca sa ia satele mele ca o sa dau stergere cont si daca vor sa ia sate la granita sa se pregateasca

nu intelegi sau te prefaci ca nu intelegi:)))?
 

DeletedUser

Text original --emy--
iti faci autocaracterizarea)))))ce frumos vorbesti sper sa nu faci asa si in fata tetitei tale ca ar fi pacat....


cum il poti face pe el las,tradator,javra,mincinos si toate celea cand si tu ai plecat la dusmani...?

ramai la fata ta ca externu nu e de tine si nici jocu

acum scz ca iti zic,dar de vrei sa ai o conversatie placuta cu noi nu mai veni pe aici ca nasu pe sus si arunca cu nori in noi ca tot tu te vei murdari,hai distractie placuta.

iar cu atacurile fie asa cum zici tu,am primit o propunere de la cineva din trib sa te org ca esti c`am nooaba...asta o zis el dar nu o voi face ca e mai importanta fetita ta si inteleg,joci de placere nu atac asemenea playeri succes in toate.

sunt cuvinte pe care nu le gasesc in dex, mi le traduci sau te corectezi?
tot ce este ingrosat, te rog:
D
 

DeletedUser

treci intai pe la scoala, de preferat clasa a 1-a :D n-am prea inteles nimic din ce-ai scris;

nicon1999 în data de 22.03. la ora 22:59
bitzie astăzi la ora 21:50
anunta pe cei din trib sa se pregateasca sa ia satele mele ca o sa dau stergere cont si daca vor sa ia sate la granita sa se pregateasca


nora femeile in general tin calendarul foarte bine dar tu te incurci in el , nu 22.03 ne intereseaza ci 18.03 cand a intrat in SE . ori daca dupa 4 zile de discutii voi tot ati refuzat sa il concediati chiar si in urma mesajului de mai sus ( daca este real pentru ca la cate minciuni ai postat nu m-ar mira sa fie si asta la fel ) nu pot numi asta decat intr-un fel : foame de crestere in clasamente nemeritat .


@ emy : care mai mari ai SE , cresto ? el e doar conducator de academie ! nici ca , conducator nici ca jucator nu a spus nimic pe lumea 19 .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eram ironic cu el:)))))

nu stii tu ca creto o stat pe 10 de conturi aparand granita:O:O:O:O?

Text original --emy--
iti faci autocaracterizarea)))))ce frumos vorbesti sper sa nu faci asa si in fata fetitei tale ca ar fi pacat....


cum il poti face pe el las,tradator,javra,mincinos si toate celea cand si tu ai plecat la dusmani...?

ramai la fata ta ca externu nu e de tine si nici jocu

acum scz ca iti zic,dar de vrei sa ai o conversatie placuta cu noi nu mai veni pe aici cu nasu pe sus si arunca cu noroi in noi ca tot tu te vei murdari,hai distractie placuta.

iar cu atacurile fie asa cum zici tu,am primit o propunere de la cineva din trib sa te organizez ca esti c`am nooaba...asta o zis el dar nu o voi face ca e mai importanta fetita ta si inteleg,joci de placere nu atac asemenea jucatori succes in toate.

sunt cuvinte pe care nu le gasesc in dex, mi le traduci sau te corectezi?
tot ce este ingrosat, te rog:
D

sunt unele greseli dar nu e vina mea ca scriu fara sa ma uit pe taste:))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

emy esti dator de cinste , SE vs EU BOMBA9 INCOGNITO astazi = 0 la 3 :p
 

DeletedUser

razvan e zgarcit

Parte 1:
Triburi: S~E, P.S.
Parte 2:
Triburi: -T.Y-

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 24
Diferență: 15

Parte 1:
Triburi: S~E, P.S.
Parte 2:
Triburi: -T.Y-

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 48
Diferență: 31


Parte 1:
Triburi: S~E, P.S.
Parte 2:
Triburi: -T.Y-

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 47
Tabăra 2: 132
Diferență: 85
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:(((

ne bat astia de ne sar capacele si ei erau si pregatiti de razboi:))))

pai de aveam si noi un plan ascuns...acum iar vedeam statisti cu 700 de sate luate intr-o sapt:))

trebuie sa fi brutal cu el doua seri de palme si rez orice problema cu razvan:)))
 

DeletedUser33089

aoleu cat de dezastru este mai cu suflet baietii ca nu va dati silinta :D
alivederci fratilor.. sunteti in lumea fanteziilor TYtani :D
 

DeletedUser

titani sunt voi mah,,,vezi la spam cine o inceput cu recrutatu in masa:))))
 

DeletedUser33089

atata poti numai atata poti sa zici pff.. wow mai terminat mai dati silinta si mai mult ca esti slab :D
 

DeletedUser

cum pana mea ca au fost recrutati tot din cauza noastra? cand voi ati intrebat cu o luna inainte sa ii aduceti la voi daca acceptam sau nu sa fie recrutati de voi si noi am spus NU si voi ati facut pe dos i-ati recrutat pt ca efe a zis ca a fost oblicat de ortopedul sa ii recruteze ca erau conturile lui.Nu aveti obraz cand ziceti asemenea lucruri.. si noi i-am recrutat pe costin 18manu si bombrman dupa ce nu ati respectat ce v-am zis despre vychy si speceblood tu colac peste pupaza bagi vina la noi cand voi sunteti marul putred macar nu mai posta pe aici ca te faci de cacao..

corect v`am intrebat cu o luna inainte apoi voi m`ati intrebat daca sunt deacord cu costin si 18 manu raspunsu a fost nu apoi de dim erau ambi la voi plus bomberman(care a fost recrutat fara sa intrebatii macar) si daca vazui ca asa mergem am schimbat si noi macazul...

http://ro.twstats.com/ro19/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=1614865=noobule vezi cand o intrat manu18 la voi
http://ro.twstats.com/ro19/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=1744637= BomBeRmaN40

http://ro.twstats.com/ro19/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=72161 vycky
http://ro.twstats.com/ro19/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=1771106 spaceblood

mah daca dupa tine mai intai vine data de 14 apoi 13 e clar,nu mai intra pe aici o perioada sa te uite lumea ca "te faci de cacao"


iar rezulta ca esti un meGa super mincinos:)))))

repet asta si aici ca la spam ai trecut peste
 

DeletedUser

=)))))))))))))) adevaru doare emy ;) hop ca aparu si razvan ;) intreabai cum e sa sparga 600 de full si sa ia doar 2 sate ??? e dureros creto ??? cred ca vasim , cu spaceblood si gimli plang acu =)))) 2 sap nu mai au treaba cu jocu pana isi refac atacu =))))


tot asa s-e , sio sa ajungeti in 2 luni pe locu 5 in lume ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus