~tao~

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sunt dusmanii nostri de mult timp :D pe k24 k34 stam de-a curmezisul rau de tot pt ei :eek:
recunosc ca si noi suntem mamuti:eek: cu ~400 membri dar nici ca ~TAO~ cu 2k :eek:
 

DeletedUser4195

exista si o strategie inteleapta din partea lor, i...puneti-va intrebari :confused: cine are cel mai mult de cistigat . daca gasiti raspuns la intrebarea asta nu o sa va mai arda de ris
 

DeletedUser

Pe K 42 si K43 tao se dizolva...incet dar sigur...
Sunt in razboi si cu SWAT si cu LS-AX...
PE EI PE MAMA LOR!!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Multi se muta in alte triburi ca sa nu fie trimisi la marginea hartii.
 

DeletedUser

ei nu ies de buna voie... ei sunt dati afara din motive differite, cum ar fii nerespectarea regurilor, inavactivi, fricosi.... si multe altele. forumul e mare dar bine organizat. conducerea foarte mare hierachi dar bine organizata si aia. unii sunt prostii uni sun desteptii dar asta e...
 

DeletedUser

parerea mea e ca nu mai rezista mult..:D:D:D
am auzit ca le a plecat o parte din conducere si vad tot mai multe grupari anti TAO:rolleyes:
 

DeletedUser

poi yeh... si eu am auzit ca a plecat, dar sau reintors, era ceva strategie parca...
 

DeletedUser

strategie:D:D:D

si in 300 a fost strategie cand a plecat conducerea?:eek:

ce conteaza...renumitii tao au cam multi dusmani se pare si nu vor mai rezista mult....
 

DeletedUser

Hai toti pe ei

Dak ne punem toti pe ei nu vom avea pierderi multe ca nu mai au de unde sa primeaska sprijin....
Va imaginati ce haos ar fi in trib sa strige cel putin 1000 de membri dupa ajuror =))=))=))=))
 

DeletedUser

e haos cand cer 2..3... da jumate de trib:))))))))

cred ca au 10 moderatori de forum care sterg topicuri:D:D:D:D

imaginativa sa scrie 2000 de persoane la prezenta::eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser4257

lasa ca avem noi grija de ei sa devina din ce in ce mai putini...sa le usuram munca moderatorilor:)):D
 

DeletedUser

altceva mai bun

voi altceva mai bun nu aveti de facut,chiar nu vad care e treaba voastra de cati membrii sunt intr-un trib.si underground,ciocu mic,ca de aia iti tremura contul de frica cand auzi de tao.de aia ati fugit toti din dragon si ati facut fuziune,ca ne papi tu pe noi???in visele tale poate.eu citesc forumul si nu comentez,dar la adresa ta chiar ca am sa cometez,sau poate vrei sa patesti ca expertu...asa ca gura mica si vezi-ti de joc,,distractie placuta
 

DeletedUser

Hedda, te rog sa-ti temperezi limbajul si sa-ti editezi singur postul.
 

DeletedUser

voi altceva mai bun nu aveti de facut,chiar nu vad care e treaba voastra de cati membrii sunt intr-un trib.si underground,ciocu mic,ca de aia iti tremura contul de frica cand auzi de tao.de aia ati fugit toti din dragon si ati facut fuziune,ca ne papi tu pe noi???in visele tale poate.eu citesc forumul si nu comentez,dar la adresa ta chiar ca am sa cometez,sau poate vrei sa patesti ca expertu...asa ca gura mica si vezi-ti de joc,,distractie placuta

Nu a fugit nimeni din dragon sau alte triburi.Pur si simplu s-a facut o fuziune intre T.D.K.,DRAGON si =BD=;)
 

DeletedUser

nu fuge nimeni din ~tao~,doar le-am spus ca sunt liberi sa isi gaseasca triburi.eram prea peste tot,asa ca este mai bine sa intre undeva unde pot fi ajutati repede.asta nu este o crima,din contra.
 

DeletedUser

voi altceva mai bun nu aveti de facut,chiar nu vad care e treaba voastra de cati membrii sunt intr-un trib.si underground,ciocu mic,ca de aia iti tremura contul de frica cand auzi de tao.de aia ati fugit toti din dragon si ati facut fuziune,ca ne papi tu pe noi???in visele tale poate.eu citesc forumul si nu comentez,dar la adresa ta chiar ca am sa cometez,sau poate vrei sa patesti ca expertu...asa ca gura mica si vezi-ti de joc,,distractie placuta

Vai vai vai.....ce frica mi-e de voi.....
Cred ca v-am omorit cel putin 15 nobili pin aku.....
 

DeletedUser

Sa vedeti ce tari sunt TAO


Si-au rupt cel putin 30K topoare si 10K cavalerie ca sa imi ia un sat de 1000 si unu de 1500......saracii de ei


astia nu imi iau sate numa dak nu-s yo la calc :p:p:p
 

DeletedUser4195

vor fi uni dintre ei

Sa vedeti ce tari sunt TAO


Si-au rupt cel putin 30K topoare si 10K cavalerie ca sa imi ia un sat de 1000 si unu de 1500......saracii de ei


astia nu imi iau sate numa dak nu-s yo la calc :p:p:p
au cazut sate cu mai mult de 7 defensive in el ..sunt multi vor ramine putini si mari [ i-i vor inobila intern pe cei inactivi] tribul se va sparge si se vor ivi jucatori mari care vor merge in diverse triburi..sa te rogi sa nu-ti faci dusman pe unu din ei ca altfel te ia cu fulgi cu tot.....
 

DeletedUser

TAO se destrama...
Incep sa se refugieze toti in alte triburi si sa atace pe cei care au ramas in TAO si asa se omoara unii pe alti :D
Nu stiu sa se organizeze saracii...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus