~tao~

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Însuºiri
Porecla: The Angelic Order
Prescurtare: ~TAO~
Numãrul de membrii: 2171
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 5.051.878
Punctaj total: 27.475.044
Punctaj mediu: 12.655
Rang: 19
Ce parere aveti despre acest trib?:DOare cat va rezista in top 20:confused:
~TAO~
Nord
HH
The noX Family
Mai fac parte si dintr-o familie iar tribul Nord:
Însuºiri
Porecla: Nord Galaxy
Prescurtare: Nord
Numãrul de membrii: 723
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 2.435.065
Punctaj total: 6.877.098
Punctaj mediu: 9.511
Rang: 30
Sunt curios cum o arata harta la ei in trib...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vai =))))))))) nu ma pot opri din ras...2171 de membrii...Baieti ati recrutat toata harta din lumea 3 si ceva din lumea 4 cumva? Cu riscul de a supara pe cativa tind sa cred ca vor sfarsi ca cele 2 triburi mari Diablo si Noa...

Le urez succes in gasirea butonului de inceput nou!
 

DeletedUser370

sa-mi trag palme....
astia au intrecut pana si NOA...si GD de pe L1...au spart topurile.....
baietzi...you are tza (!)best =))
 

DeletedUser

Abia astept o replica din partea unui conducator de-al lor. Sigur are o explicatie buna:rolleyes:
 

DeletedUser

Sigur are o explicatie, aplica la Guiness Book :D

aquilla, simte-te amenintat, TAO ia cu siguranta GD-ul vremurilor bune :p
 

DeletedUser

imi amintesc ca acu 2 zile aveau doar 500 membri si erau pe locu 17 acu au 2k si sunt pe locu 19 =)))=))
 

DeletedUser1526

looooooooooooolll :))

si stai, parca au zis ca 2k nu-i nimic! :D
 

DeletedUser523

imi amintesc ca acu 2 zile aveau doar 500 membri si erau pe locu 17 acu au 2k si sunt pe locu 19 =)))=))

mda cam asta am remarcat si eu deoarece ai stiam cat de cat normali si apoi am ramas masca cand am vazut dintr-o data cati membri au incorporat si cand am vazut si cu ce trib mai sunt in familie m-am lamurit de tot!:)
 

DeletedUser

:(:(:( astia cred ca nu gandesc...Ma intristeaza.CU siguranta au depasit toate cotele .Ma intreb oare cum arata la ei forumul(asta daca se poate numi forum).Ma intreb cum se fac verificarile (absolut necesare intr`un trib de top).Ma intreb cati spioni au in trib(sau mai bine zis ca trib nu are spioni acolo :eek:)
 

DeletedUser

Mai baieti, voi nu cunoasteti strategia lor:p. Care e scopul jocului? Sa ramana un sigur jucator sau trib, ganditi-va ca ei aplica acest plan recrutand toata harta in loc sa o nobileze=))
 

DeletedUser1526

:(:(:( astia cred ca nu gandesc...Ma intristeaza.CU siguranta au depasit toate cotele .Ma intreb oare cum arata la ei forumul(asta daca se poate numi forum).Ma intreb cum se fac verificarile (absolut necesare intr`un trib de top).Ma intreb cati spioni au in trib(sau mai bine zis ca trib nu are spioni acolo :eek:)

hai ca-ti spun eu cum e:
15 - 20 sectiuni de continente :eek:
regulament (pus si ala la vrajeala)
am fost atacat!
+
alte sectiuni inutile. verificari? :eek::eek: ce-s alea? :mad:
 

DeletedUser37

Mai baieti, voi nu cunoasteti strategia lor:p. Care e scopul jocului? Sa ramana un sigur jucator sau trib, ganditi-va ca ei aplica acest plan recrutand toata harta in loc sa o nobileze=))

E veche amice strategia;))...au incercat-o si altii pe alte lumi..da nu le iese ca mai sunt nebuni(guilty:)) ) care se pun de-a curmezisul:D
 

DeletedUser

Iti dai seama ce e la ei in trib...decat intr-un trib cu 2000 de insi mai bine ma las de joc
 

DeletedUser

E veche amice strategia;))...au incercat-o si altii pe alte lumi..da nu le iese ca mai sunt nebuni(guilty:)) ) care se pun de-a curmezisul:D

trebuie obligat numai cativa nebuni de-a curmezisul? si 1 cu numarul de sate a lu' mladie de pe 1 si gata tribul:D atacati din toate directiile fara pic de scapare se vor duce in alte triburi si The Angelic Order va cadea:D
 

DeletedUser

E veche amice strategia;))...au incercat-o si altii pe alte lumi..da nu le iese ca mai sunt nebuni(guilty:)) ) care se pun de-a curmezisul:D

of, of... nu mai poate omu sa-si faca o monstruozitate de trib ca vine vali si se pune contra :))
ps: bine, recunosc, si eu ma pun contra:))
 

DeletedUser3568

~TAO~...cu toate k in ce trib sunt pe l3 suntem aliaty,nui suport...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus