Team... (v2.0)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

..SINCER, nu stiu ce sa cred....

..poate aree chef, MIRCEA de joaca si ne face o SURPRIZA pt 1 APRILIE...:))

..sau , poate asa o fi, or fi blocatzi REAL si atunci nu cred ca este OK doar pt un nume de trib sa fie BLOCATZI..Nu prea stiu eu REGULAMENTUL JOCULUI, prea bine, dar cred ca este prea mult ...

Dar merg, pe 90% ..1APRILiE....MIRCEA..:))
 

DeletedUser

Cine e sceptic sa incerce sa ne atace si o sa se convinga :)

Un singur conducator nu a fost blocat si acela a facut print screen-ul.

Mater, ai uitat sa adaugi "Din amestec se elimina orice tenta de simt al umorului"
 

DeletedUser16897

dimineata cand m am trezit si am vazut motivul "Motivul pentru excluderea ta: Identitate FAlsa" m am mirat

ce treaba au ei ce mi pun eu la profil, de unde stiu ei ca nu sunt din RWANDA, nu am avut timp sa stau sa astept raspuns dar mai tarziu am aflat dupa ce am ** cu un coleg.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Danny, te rog sa iti editezi mesajul. Aici nu contestam deciziile adminilor si nu avem voie sa postam discutii cu ei. Iti spun asta pentru a pastra topicul acesta deschis :)

Vroiam doar sa informez lumea despre ce se mai intampla pe L4... Si sa mai dialogam...
 

DeletedUser

Bine ati revenit! asteptam cu nerabdare impresiile voastre in PUBELA. ;)
 

DeletedUser

gata au revenit phhh si eu care pregateam vro 5000 de nobili care este pe persoana fizica, la naiba
 

DeletedUser

Satele tot acolo is, daca va tine sa le luati bagati mare cu atacuri ca sate moca nu pica din cer toata ziua :))
 

DeletedUser

So, noutati pe frontul de est? Care e deznodamantul problemei ? :D
 

DeletedUser

Pe frontul de Nord-vest (si Sud-vest, daca e s-o luam asa) nimic nou ;)

Toate-s vechi si noua toate....
 

DeletedUser

S-a rezolvat totul fara niciun fel de problema. Ai crezut ca apar sate moca pe langa paracetamol sa le iei? :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus