=TGH= vs ~TOR

  • Autor subiect DeletedUser2786
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cu tot respectul meu fata de cei din ~TOR~ .. notfunny , matale ce ai in trib?;)

faci atata haz , din niste chestii marunte , care parerea mea ca li se intampla tuturor candva..

si , chiar si asa , prefera sa isi piarda satele , ca sa isi pastreze nobilii?..:eek:
 

DeletedUser

Plax tati....de ce sa isi piarda satele mai nene? Nu mai bine fac acolo...un cimitir vesel ?
 

DeletedUser

faci atata haz pentru ca omu a atacat cu apararea + nobil..sau pentru ca a anticipat gresit.. tu ai fi preferat sa`ti conservi nobilii si sa pierzi sate?intrebarea asta o lansasem , dar se pare ca tu intelegi ce doresti ... tati;)
 

DeletedUser

e ora 10 imediat si unii oameni tocmai au intrat in schimb de noapte...fara cafea...dar ma rog... , Nu as fi atat de ahtiat dupa un sat...rabdare sa ai ...nu te avanti asa dupa el.....faci cu cap totul ; si in afara de asta....E un joc...Normal ca ma amuz... Vrei sa plang acum daca pierd un sat ? Ma duc sa imi fac sepucu daca ma trezesc odata cu busola in fata...:))=))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cat de cat ..:))=))

intradevar , este un joc ..dar cu toate acestea ... niste limite trebuiesc pastrate nu crezi?:cool::rolleyes:

Spor la razboi , si fie ca cel mai bun sa castige! :rolleyes: ( am fost cam dur cu replica asta... :))
 

DeletedUser

free... shhh .. `unii` nu au simtit inca puterea =TGH= .. :) da le vine lor vremea...la urma urmei ..nuh?
 

DeletedUser2786

lasa-i plax,ca nu stiu ce zic:d

dar ciudat ca notfunny imi da mesaje pe prv si incearca sa ma combine la pace:d
 

DeletedUser

nu vreau sa te combin de pace nenea...ai inteles gresit...dadeam doar un avertisment :) Stii la fel de bine ca am dreptate...si sincer cate masuri de precautie poti sa iei ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce treaba au rapoartele astea cu rozboiul dintre noi :confused::confused: el face parte dintr`un alt trib (CIRC) sau ne aratai un trib maret si atacurile devastatoare pe care le da membri acestuia ? :D:D

e un topic facut pt atacuri amuzante, aici e =TGH= vs ~TOR~ :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

evidentiam elita voastra , nimic mai mult....unii de la voi sunt ok...dar aveti cativa...de.....:eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser2786

noi poate avem cativa...voi ii aveti pe toti:D....

p.s vezi ca mai pierdurati un sat:d
 

DeletedUser

dar atatia mai nene?....:eek:

@FreeSoul..:rolleyes:..Nu prea cred...Noi macar sa propunem aliante inutile triburilor din top 20 doar pentru a scapa de un jucator de care se simt amenintati...Asa-i domnule elita ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2786

ma tu confunzi tgh cu tor....la voi sunt noobii....stiu ca ai vrea si tu in tgh,dar gata,acum va luam doar satele:d
 

DeletedUser2786

nu prinsai ideea la ce ai scris mai sus:confused:

poate din cauza ca pusasi prea multe............
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus