=TGH= vs ~TOR

  • Autor subiect DeletedUser2786
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37

:eek:


Iti dau toate satele mele doar lasa-ma pe plantatie: )).Bine...nu va mai ramane nimic dar na:D
 

DeletedUser

:eek::eek::eek::eek::confused::))=))=))=))=)) i remembered ...Si nu , something else ? Daca nu te hotarasti mai repede o sa fiu dealer de Snitzele in continuare :D:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3145

...

tu macar taci din gura ....sa nu te vad aici , imi sterg contul ...Tu care faci pe toata lumea NOOBI si ataci cu apararea :)):)) :D:D:D Esti chiar "elita".



si pana la urma cine este frustrat? noi care jucam de la munci ? sau tu care nu ai o viata personala , nici un prieten in afara de papusa ta "gonfabila" si ursuletul pe nume "NOOBil" pe care il tii in brate cand dormi in cele 20 de minute dintre 2 atacuri ? :rolleyes:

Voi astai de la tor cre ca aveti o problema cu viata personala ... de fapt sunt sigur ca abia ati aflat ca exista si acum raspanditi mesaju, gata am inteles ati dat si voi cu nasu d eea, dar exista de mult, nu mai e cazu sa ma stresati cu sablonu asta, ati invatat sa va luati cate un citiric la o bodega, gata am inteles, cat despre munci ... intre 2 dosare rezolvate, am avut grija si de cele 15 atacuri penibile, vorbesti d eviata personala, da pe forumu asta esti prezent non-stop, sa-ti faca astia carnet d emembru, fac pariu ca ai si cont pe hi5, si te bucuri ca o minora cand ti se adauga comenturi .... vb de viata personala, si nu esti decat un forumist ...
 

DeletedUser

Voi astai de la tor cre ca aveti o problema cu viata personala ... de fapt sunt sigur ca abia ati aflat ca exista si acum raspanditi mesaju, gata am inteles ati dat si voi cu nasu d eea, dar exista de mult, nu mai e cazu sa ma stresati cu sablonu asta, ati invatat sa va luati cate un citiric la o bodega, gata am inteles, cat despre munci ... intre 2 dosare rezolvate, am avut grija si de cele 15 atacuri penibile, vorbesti d eviata personala, da pe forumu asta esti prezent non-stop, sa-ti faca astia carnet d emembru, fac pariu ca ai si cont pe hi5, si te bucuri ca o minora cand ti se adauga comenturi .... vb de viata personala, si nu esti decat un forumist ...

=)) in primul rand...daca ai lucra la birou cum zici tu , intre doua dosare ai invata sa scrii corect , in cel de-al doilea rand unde ma vezi pe mine prezent pe forum non stop nene? te uiti ca sunt logat ? =)) asta nu inseamna ca si sunt la PC si in cel de-al treilea si ultimul rand , cum poti sa spui ca eu nu am viata personala din moment ce tu la 2, 3 ,4 noaptea iti citesti mesajele , si ziua la fel si colac peste pupaza mai ai si timp de cearta . Esti a doua persoana din TGH pe care o trimit la plimbare din cauza modului in care scrie . Asa ca pana inveti acolo la birou intre dosare sa scrii corect si sa te calmezi , STRESULE inceteaza a mai posta orice pentru a nu ii face de ras pe ceilalti colegi ai tai din TGH .


si...uitasem , legat de minore si hi5 = hi5 is lame si nu imi trebuie minore , dar tie ti-ar cam trebui, poate ai la fel de multe sanse cu ele cam cate ai si la papusa "gonflabila" :D:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3145

=)) in primul rand...daca ai lucra la birou cum zici tu , intre doua dosare ai invata sa scrii corect , in cel de-al doilea rand unde ma vezi pe mine prezent pe forum non stop nene? te uiti ca sunt logat ? =)) asta nu inseamna ca si sunt la PC si in cel de-al treilea si ultimul rand , cum poti sa spui ca eu nu am viata personala din moment ce tu la 2, 3 ,4 noaptea iti citesti mesajele , si ziua la fel si colac peste pupaza mai ai si timp de cearta . Esti a doua persoana din TGH pe care o trimit la plimbare din cauza modului in care scrie . Asa ca pana inveti acolo la birou intre dosare sa scrii corect si sa te calmezi , STRESULE inceteaza a mai posta orice pentru a nu ii face de ras pe ceilalti colegi ai tai din TGH .


si...uitasem , legat de minore si hi5 = hi5 is lame si nu imi trebuie minore , dar tie ti-ar cam trebui, poate ai la fel de multe sanse cu ele cam cate ai si la papusa "gonflabila" :D:D:D:D

forumistule ... spre deosebire de tine, nu tre sa fiu angajatu nimanui, si nu tre sa dau socoteala nimanui, chiar am angajati asa ca nu mai abera atat, cat despre greselile de scriere .... cu siguranta ai avut probleme la romana ...
 

DeletedUser3145

forumistule ... spre deosebire de tine, nu tre sa fiu angajatu nimanui, si nu tre sa dau socoteala nimanui, chiar am angajati asa ca nu mai abera atat, cat despre greselile de scriere .... cu siguranta ai avut probleme la romana ...

si apropos, unii se mai intorc acasa si pe la 2,3 ... doar au viata sociala
 

DeletedUser523

Apropo de "viata sociala'!Nu stiu ce sare toata lumea ca arsa si considera o jignire cand cineva se i-a de el si ai spune k nu are "viata sociala' pt ca a stat toata ziua pe joc!!Oameni buni, reveniti-va!!!sunt o multime de explicatii pt care vedem diferitii userii aproape non stop in joc:una ar fii ca au sitter ca sa se asigure k satele lor sunt tot timpul supravegheate!;)alta ar fii ca sunt studenti si daca au net in camin e clar k sunt on la diverse ore mai deosebite, cine stie cunoaste;)!!etc etc!eu de ex. stau destul de mult timp in joc pur si simplu pt ca a venit iarna, afara e frig si in oraselul meu in afara de baruri nu ai unde merge;asa ca prefer caldura casei si hibernez pe triburi;)!;asa ca intr-adevar multi jucatori de elita, ori folosesc diverse metode pt a fii tot timpul in joc, ori nu au "viata sociala", pt ca asa vor ei, si stau ei personal mai mult pe joc!!dar vreau sa intelegeti cu totii ca daca nu ai "viata sociala" nu inseamna k esti un "looser" sau ceva de genul asta deci nu va mai suparati cand cineva incearca sa va insulte spunandu-va ca nu aveti viata sociala, voi stiti mai bine motivele pt. care petreceti mai mult sau mai putin timp in joc!!;)
Apropo, consider aceste insulte atac la persoana privata si cred k admini ar trebui sa le sanctioneze!!Noi nu avem voie sa ne luam de persoana reala din spatele userului ci doar de caracterul din joc!!!

mii de scuze pt spam, off topic etc dar am simitit nevoia sa-mi spun parerea...
 

DeletedUser

Apropo, consider aceste insulte atac la persoana privata si cred k admini ar trebui sa le sanctioneze!!Noi nu avem voie sa ne luam de persoana reala din spatele userului ci doar de caracterul din joc!!!

mii de scuze pt spam, off topic etc dar am simitit nevoia sa-mi spun parerea...

ok...then his character sux!!!

Scuze de spam...desi mi-a placut :D
 

DeletedUser

Apropo, consider aceste insulte atac la persoana privata si cred k admini ar trebui sa le sanctioneze!!Noi nu avem voie sa ne luam de persoana reala din spatele userului ci doar de caracterul din joc!!!

mii de scuze pt spam, off topic etc dar am simitit nevoia sa-mi spun parerea...


da man..deci sa intelegem ca cei care injura si ameninta ca te bat si ti iau gatul cand ii ataci folosesc de fapt niste metafore hiperbolizate generate maniacal la adresa strict a userului din joc ?!?...:)

scuze de off topic..misto post ul..
 

DeletedUser

Hai ca mi-am facut si eu cont doar de dragul de a posta, ca vad ca e atmosfera faina aici! Salutari tuturor, salutari in special mentorului meu, neapiti2, care mi-a dat ieri un mesaj in care ma asigura de toate gandurile bune la adresa mea, spunea ca ne iubeste, ca ne admira, si ca vrea sa fie NOOB ca noi! Glumeam! Omul neapitzidoi, posesor de viata sociala 1st class, gaseste de cuviinta sa dea mesaje de amenintare mai multor membri din tribul meu, inclusiv mie, as if we'd give a f..k about him! Oi fi io noob in jocul asta, dar cat de noob sa fii in RL sa faci asa ceva? Jeez, si asta nu e nimic, dar mai si insista pe ideea de "noobitate a mea si a tribului", se caznea saracul sa-mi demonstreze ca e mai bun ca mine. In jocul asta este. In rest.... we'll see! Asa ca bre neapitzidoi, ia zi mata, vrei sa mai concuram si pe alte site-uri? Mai zi jocuri unde te dai mare cunoscator si imi fac si io cont, ca noobul, deh, ca sa mai invat si eu de la cel mai bun!
Cu deosebit respect, IO!
 

DeletedUser3145

Hai ca mi-am facut si eu cont doar de dragul de a posta, ca vad ca e atmosfera faina aici! Salutari tuturor, salutari in special mentorului meu, neapiti2, care mi-a dat ieri un mesaj in care ma asigura de toate gandurile bune la adresa mea, spunea ca ne iubeste, ca ne admira, si ca vrea sa fie NOOB ca noi! Glumeam! Omul neapitzidoi, posesor de viata sociala 1st class, gaseste de cuviinta sa dea mesaje de amenintare mai multor membri din tribul meu, inclusiv mie, as if we'd give a f..k about him! Oi fi io noob in jocul asta, dar cat de noob sa fii in RL sa faci asa ceva? Jeez, si asta nu e nimic, dar mai si insista pe ideea de "noobitate a mea si a tribului", se caznea saracul sa-mi demonstreze ca e mai bun ca mine. In jocul asta este. In rest.... we'll see! Asa ca bre neapitzidoi, ia zi mata, vrei sa mai concuram si pe alte site-uri? Mai zi jocuri unde te dai mare cunoscator si imi fac si io cont, ca noobul, deh, ca sa mai invat si eu de la cel mai bun!
Cu deosebit respect, IO!


Voi astia de la tor... v-ati nascut complexati.. sau ati devenit pe parcurs!?
 

DeletedUser

Leule, reunosc, m-am nascut complexat. Am complexe de superioritate fata de caractere de-astea ilare, ca tine. Stii ce sunt alea complexe de superioritate? Citeste mesajele de ieri, in care te umileam numai din vorbe, si iti vei da seama! Pentru mine, jocul asta nu exista decat ca simplu joc. NU ma intereseaza ce va fi maine! Exista doar prietenii si oamenii pentru care am un respect deosebit! Din pacate, tu nu te numeri printre ei! Te las pe tine sa arati tuturor cat de bazat esti in jocul asta si cum "ameninti noobi"! Posteaza tu mesajele in care un noob te umileste, ca sa n-o fac eu! Atat am avut de spus, acum hai, da un alt-tab si vezi cum mai arata harta, mai fa niste calcule...poate ti-e dor sa ma ataci! Si, nu in ultimul rand, ia-ti ursuletul in brate, femeia gonflabila de urehi, dosarele la puricat, si un ghid ortografic, ortoepic si de punctuatie! Alege tu ordinea! Aaaaa.... si era sa uit: adu-mi si un pepsi light!
Cu deosebit disrespect, acelasi noob!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus