=TGH= vs ~TOR

  • Autor subiect DeletedUser2786
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2786

sa curga sampania....pe ce loc e tgh?..a tot pe 2?.....scuze,crezui ca trecu deja pe 1
 

DeletedUser523

topul...

Rang Porecla Punctajul celor mai buni 40 jucãtori Punctaj total Membri Medie de puncte jucãtori Sate Medie de puncte sat
1 GoW 5.924.404 9.784.602 112 87.363 1118 8.752
2 =TGH= 5.784.922 6.600.572 58 113.803 719 9.180
3 n00b 5.684.285 14.747.527 258 57.161 1754 8.408
 

DeletedUser2786

e vorba doar decateva ore acum.....e usor sa ajungi sus,mai greu e sa te mentii...Fortza TGH:rolleyes:
 

DeletedUser6

e vorba doar decateva ore acum.....e usor sa ajungi sus,mai greu e sa te mentii...Fortza TGH:rolleyes:

Eu zic ca TGH vor fi pe primul loc in maxim o saptamana si vor ramane acolo pana incep si jucatorii de la mine din trib sa creasca :p. Multa bafta TGH si haideti nobilati mai repede in directia noastra ca noi venim spre voi
 

DeletedUser

Last time I checked, va depasisera niste noobi :p

1 GoW 6.117.021 10.096.831 113
2 n00b 5.998.547 15.404.488 259
3 =TGH= 5.915.239 6.856.672 60

Inacceptabil! Ntz ntz ntz...:eek:
Haideti, baieti, inca o tura de innobilari. :D
 

DeletedUser

bien bine, mana pe lopetzi dar carmitzi oleaca spre dreapta :eek:
nush ce m-am apucat eu sa incurajez tlb si tgh sa se intalneasca la mijlc, :))
creca se intalnesc astia la baute in satul meu...:D
 

DeletedUser

am distilerie si un red district, si restul se vinde la farmacie, pe post de medicament,
rings a bell? :p
 

DeletedUser

intrarea cum se face? pe baza de invitatie :D ?

Cred ca tre' sa ai pile la proprietar :D
Cum as putea sa te vrajesc Mr deviant sa primesc si eu o invitatie?
5.gif
 

DeletedUser

Cred ca tre' sa ai pile la proprietar :D
Cum as putea sa te vrajesc Mr deviant sa primesc si eu o invitatie?
5.gif

daca te rog frumos ii ceri 2 ? :D:D

sau mai intai sa vedem care sunt conditiile pt a intra :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ah am verificat acum lista de invitati, mai am locuri in picioare la geam, baietii din tgh au rezervat TOT :(
eventual pentru tine Nienna o sa vorbim cu unul din ei sa renuntze in favoarea ta, restul pot sa astepte in cort la camping pana fac loc in ferma.

Ar trebui facut un thread nou cu "aberatii"
sa ne destrabalam in voie, ca ne iau astia la tzinta cu warn-uri daca spamam prea mult parcela lu domnu' freesoul
 

DeletedUser

ah am verificat acum lista de invitati, mai am locuri in picioare la geam, baietii din tgh au rezervat TOT :(
eventual pentru tine Nienna o sa vorbim cu unul din ei sa renuntze in favoarea ta, restul pot sa astepte in cort la camping pana fac loc in ferma.

Oh, saru'mana, stiam eu ca nu ma lasi pe-afara. Da' ce facem cu domnul Liniste, ca nah...as vrea o invitatie si pt el:D Te pomenesti ca se supara pe mine daca il tinem la poarta :(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus