=TGH= vs ~TOR

  • Autor subiect DeletedUser2786
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ah nu nici gand,
pun gresie si termopane la ferma cobor zidul intind covorul roshu si adun toate trupele sa ovationeze venirea domnului Liniste, cu surle si trambitze :)
si sa nu uit de bezele si floricele din partea mandrelor gospodine... rumene-n obraji cu parul despetit si cu manecile suflecate,
numai sa anuntati vizita de dinainte ca sa pot sa fac pregatirile:)
 

DeletedUser

baietii din tgh au rezervat TOT
eventual pentru tine Nienna o sa vorbim cu unul din ei sa renuntze in favoarea ta

multumesc pt grija Nienna dar colegii mei au rezervat tot. in schimb cedez invitatia pe care am primit`o de la domnul deviant ca sa ai un loc asigurat si o primire pe cinste. :D

pun gresie si termopane la ferma cobor zidul intind covorul roshu si adun toate trupele sa ovationeze venirea domnului Liniste, cu surle si trambitze
:rolleyes:
 

DeletedUser2786

Decat sa fac un thread ca Darth revan:rolleyes:,voi anunta aici retragerea mea de pe triburile.ro

bafta la joc,Fortza TGH
 

DeletedUser

Pai cum domne sa va depaseasca niste noobi? E frumos asa? :))) Si noi am crescut in topuri, puteti sa ne admirati, va rog! Bine, noroc cu recrutarile voastre din wrath, ca altfel nu coborau sub noi si ne cedau locul! Aaaaa... ca uitasem. Cum e cu sitterul, si cu cedarea unui sat ca sa faca parte din clubul vostru? E o strategie bine-gandita, atata timp cat exista oameni lipsiti de onoare in jocul asta! Si se vede asta cand triburi mari au ajuns mici datorita fricii unor perosnaje
Si inca ceva, dar ramane intre noi, si sa le spuneti si unora de la voi din trib: 1. Sa nu mai dea mesaje de amenintare, si 2.atacurile de curatare se dau in general cu cai, topoare, arcasi calare... nu cu lancii, spade si arcasi! Desi sunt sustinute de vreo 20-3- de berbecutzi la protap! Pana si eu, un noob dintr-un trib de noobi, ca sa-l parafrazez pe idolul meu, neapitzidoi, o stiu! Am invatat mai greu, dar pana la urma am invatat! Am avut parte de 3 astfel de atacuri
 

DeletedUser

Acum am citit si eu chestia asta! Daca e asa, cred ca ar fi o mare pierdere! Chit ca in jocul asta suntem dusmani, imi place sa cred ca in discutiile purtate de-a lungul ultimelor saptamani ne-am inteles bine. Pacat ca jucatori asa buni renunta! Si, sincer, nu m-ar bucura ca TGH sa piarda un jucator de valoare! Si asta o zic nu gandind in termenii impusi de situatie in care se afla triburile noastre, ci privind latura pur umana! PS: mai gandeste-te! nu fa ceva ca sa regreti mai apoi!
RESPECT
 

DeletedUser2786

referitor la primul post.....TGH va va trimite la marginea hartii....in curand

referitor la al 2-lea post....discutiile au fost ok,intentiile diferite
 

DeletedUser

pF! te plictisihi domle? baga un concediu de odihna la sefu ala al tau, si fatz sarbatorile frumoase incarca-ti bacteria si get back:)
uite-z dau o invitatie in sat "lamine" :p
stam la o bere in curtea nobila, si te mai gandesti,
 

DeletedUser

Imi pare rau ca gandesti asa, free! Nu inteleg partea cu "intentiile au fost diferite"!
 

DeletedUser3145

Pai cum domne sa va depaseasca niste noobi? E frumos asa? :))) Si noi am crescut in topuri, puteti sa ne admirati, va rog! Bine, noroc cu recrutarile voastre din wrath, ca altfel nu coborau sub noi si ne cedau locul! Aaaaa... ca uitasem. Cum e cu sitterul, si cu cedarea unui sat ca sa faca parte din clubul vostru? E o strategie bine-gandita, atata timp cat exista oameni lipsiti de onoare in jocul asta! Si se vede asta cand triburi mari au ajuns mici datorita fricii unor perosnaje
Si inca ceva, dar ramane intre noi, si sa le spuneti si unora de la voi din trib: 1. Sa nu mai dea mesaje de amenintare, si 2.atacurile de curatare se dau in general cu cai, topoare, arcasi calare... nu cu lancii, spade si arcasi! Desi sunt sustinute de vreo 20-3- de berbecutzi la protap! Pana si eu, un noob dintr-un trib de noobi, ca sa-l parafrazez pe idolul meu, neapitzidoi, o stiu! Am invatat mai greu, dar pana la urma am invatat! Am avut parte de 3 astfel de atacuri


=)))))))))) grow up... get a job..... treceti peste, din astfel de motive nu evolueaza "oamenii" ca tine!!!!
Si apropos, sigur esti membru cotizant la comunisti, practici dezinformarea cu aceasi dezinvoltura ca si PCR-u, daca tu arati vreun raport cu atac de spargere in care folosesc defence, iti platesc revelionu unde vrei tu !!!!
Si nu uita: Du-te la munca!!!




te rog ca pe viitor sa te abtii de la a face aprecieri asupra persoanei si sa te rezumi la actiunile din joc.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Leule, vrei sa te citez? te faci de ras singur, termina cu prostiile! Nu ma refeream la tine cand vorbeam despre atacurile alea. Te simti vizat? Reactionezi ca o fata mare ciupita de fese pe Magheru! Hold your horses. Of course, daca ai asa ceva! Sau ai doar ursuleti de plus? Si ce ziceam mai sus, nu e dezinformare! Poate nu stii tu, vai, dom'le, membru marcant al tribului, cum se desfasoara treburile in sanul vostru! Si, btw, sunt la munca! :))) Stii, unii muncesc! ;) Get a job, get a life, and, finally, why not? get a flue!





te rog ca pe viitor sa te abtii de la a face aprecieri asupra persoanei si sa te rezumi la actiunile din joc.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1857

vorba multa, saracia omului... va certati degeaba... rapoarte...trupe...sate... unde`s... toata lumea stie sa posteze, sa-si bata joc, sa ironizeze...
pacat...;)
 

DeletedUser

pyca, nu te supara, dar nu eu am inceput lupta asta, ci neapitzi2, cand s-a apucat sa trimita mesaje jignitoare pe triburi! Sincer, tu ai face asta in locul lui? Cati ar face asta? Suntem in razboi, OK, dar sa avem o limita a bunului simt! Cat despre ce ziceam mai sus, nu la neapiti m-am referit, asa ca nu vad de ce s-a oparit in halul asta!
 

DeletedUser1857

@notfunny - Doar nu pleci si tu, nebunule? :eek::eek::eek:

@Stefan cel Mare I - uite, nu stiu cine esti, te stiu doar din joc, parerea mea...nu trebuia sa raspunzi, daca a fost asa... unul trebuie sa cedeze intotdeauna, acum care, depinde de oameni...lasati vorba, cum ai zis, suntem in razboi...dovediti`va acolo; bafta la joc!
 

DeletedUser

pyca...vroiam sa ma las , dar am zis ca sa mai stau sa ma mai distrez putin , dar vad ca pleaca toti :( In plus , Iau bataie de la colegii de trib daca ma las:mad::mad:
 

DeletedUser

:)) cine imi vrea satele?

ma las eu !!! dar nu acum,...ci cand voi face 100 de sate ...dau delete la cont :)) atunci sa vezi bataie pe sate
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus