=TGH= vs ~TOR

  • Autor subiect DeletedUser2786
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:))

:Deu am unul de la tine ....barbarule =))

spune-le cum a fost...:) sa nu zica baietii ca mi l-ai luat direct ..ca ma fac de ras..:)


PS.. Pyca ....unul dintre noi va ajunge noi primul la 100...:) nu conteaza care..
sa fie unul din cei doi P
 

DeletedUser1857

cine crezi ca ne mai ajunge... auzi, pitzi, ce`am aflat azi... ca bobinus, vrea sa`mi ia 25`u... :D :rolleyes:
 

DeletedUser

looool... iti luasera Gm'ii cateva sate , nu mai stiu exact cate si le transformasera in sate de barbari , de asta am si precizat barbarule si etunci eu l-am si agatat :p
 

DeletedUser1385

ce sufera una lume....................vai am sate.....stii tu sunt tare....ma ajungi ? ..ia o scara...:rolleyes:
 

DeletedUser

30 ~TOR~ 1.539.780 2.060.181 189 10.900 417 4.940

7 =TGH= 4.059.655 4.416.707 51 86.602 506 8.729

asa arata acum clasamentul, sa vede3m peste 10 zile, sa zicem, cum va arata...

26 ~TOR~ 1.822.068 2.637.354 214 12.324 492 5.360

4 =TGH= 6.260.688 7.217.084 59 122.323 772 9.349


:confused::D
 

DeletedUser523

:D hai k asta-i buna, amandoua triburile au crescut in clasament! ce inseamna asta?k de fapt ele nu se lupta unul impotriva celuilalt decat aici si pe harta ataca pe altii ;)
sau poate recruteaza masiv si asa isi mascheaza pierderile :p;)
 

DeletedUser

Deci, acum si-a gasit Roxyy (TGH) nasul ,=)) El crede ca NeaPiti2 are dreptate,spioneaza un mebru TOR , dupa care da 2 atacuri urmate de urmatoarele mesaje :

Roxyy astãzi la ora 19:37
pfff am gresit satul de atac scoate si tu te rog armata care o ai sa nu le zdrobim amandoi io sa iti omor armata de aparare si tu sa imi omori armata de atac ori cum la ce ai in sat nu imi omori cine stie ce vin doar topoare si usoara si grea scoate`o si lasa sa loveasca in gol am gresit satul e adoua oara care il gresesc nu vine nici un nobil la tine
Roxyy astãzi la ora 19:00
dc nu ripostezi ca te`am spionat dar din greseala am gresit satul ??




Domnule Roxyy....Felicitari . Tocmai ai devenit unul din cei care pangaresc renumele TGH-ului!!!!
 

DeletedUser

:D hai k asta-i buna, amandoua triburile au crescut in clasament! ce inseamna asta?k de fapt ele nu se lupta unul impotriva celuilalt decat aici si pe harta ataca pe altii ;)
sau poate recruteaza masiv si asa isi mascheaza pierderile :p;)


Uiti faptul ca doar punctajul primilor 40 de membri intra in calculul clasamentului.
Deci primii 40 de la ambele triburi aduna sate in continuu.Care mai tine minte punctajele totale de dinainte razboiului?
 

DeletedUser

sa nu uitam.... a tor primii 40 nu s-au schimbat deloc, in timp ce in TGH au intrat pitzi+pyca alaturi de altii deci pana la urma care are castig de cauza?
 

DeletedUser1857

sa nu uitam.... a tor primii 40 nu s-au schimbat deloc, in timp ce in TGH au intrat pitzi+pyca alaturi de altii deci pana la urma care are castig de cauza?

razboiul nu era inceput... cand am intrat noi... joaca corect, maestre :rolleyes:
 

DeletedUser523

Uiti faptul ca doar punctajul primilor 40 de membri intra in calculul clasamentului.
Deci primii 40 de la ambele triburi aduna sate in continuu.Care mai tine minte punctajele totale de dinainte razboiului?

:D:)eu nu uit nimic ce tine de joc;)
atunci sa fiu mai precis in ceea ce vroiam sa zic: inseamna ca cei 40 din fiecare trib nu participa la razboi si isi vad linistiti de treaba in continuare in zona lor!;)se pare ca cei adevarati din ambele triburi nu au curaj/posibilitate etc de a se lua unii de altii ;)
 

DeletedUser1857

:D:)eu nu uit nimic ce tine de joc;)
atunci sa fiu mai precis in ceea ce vroiam sa zic: inseamna ca cei 40 din fiecare trib nu participa la razboi si isi vad linistiti de treaba in continuare in zona lor!;)se pare ca cei adevarati din ambele triburi nu au curaj/posibilitate etc de a se lua unii de altii ;)

sau chiar nu vor ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus