The End of MoD - Parody

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7708

@dfa1, lasă-mă mami cu moda ta:) tu pune nobilii in taxi şi trimite-i asupra mea, să ajungă mai repede in felul acesta:) Clipul e criminal, jos palaria! Upsss, ştiu sa scriu cu diacritice. Ce bun sunt :D

Se scârbesc nobilii de satele tale, se întorc toţi 4 înapoi, că sunt prea jegoşi sătenii de acolo să îi convingă să se alăture imperiului. Şi apropo, de unde taxi în evul mediu?
 

DeletedUser

Se scârbesc nobilii de satele tale, se întorc toţi 4 înapoi, că sunt prea jegoşi sătenii de acolo să îi convingă să se alăture imperiului. Şi apropo, de unde taxi în evul mediu?

Ai mai mult de 16 anişori?:) Replici de genul foloseam şi eu în tinereţe. Dacă imi aduc bine aminte un raspuns pentru vârsta ta . . . era ceva de genul: sătenii mei sunt mai curaţi la """ decat ai tai in gură:D
Poate tu inventezi şi taxiurile in evul mediu, vei fi primul care are asa ceva:D Adaugi şi performanţa aceasta în profil, printre celelalte:))

"2008.07.31-Primul cu cavalerie usoara pe server
2008.08.09-Primul cu curte nobila
Al doilea cu generaţie de nobil
(maricosan e primul la asta).
2008.08.10-Primul sat cucerit de pe server 55K002.»MaSoN is back 00100 (502|549) K55
Primul cont peste 5.000
Primul care a inventat "Yellow Cab" in aceasta lume unde soldateii fac bataturi la picioare de la mersul pe jos. Pentru comenzi, va cercetez si telefonul mobil, sa puteti suna la 9418"

Cred că mai trebuie inventate şi drumurile,nu?:D Ce zici? Nu te bagi tot tu? Eu aş deschide un atelier de TUNING pentru taxi-urile tale :D Facem treabă împreună;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8705

dread lord jos palaria
super fimuletu
daca imi arati si mie cum se fac iti dau un bax de bere
mai baga filmulete de astea ca sunt faine
tine-o tot asa
 

DeletedUser8914

:)))

Genial si atat. ma bucur ca si cei din MoD sunt amuzati de film , cu toate ca ii parodia lor . ( sper sa ai drepatate in filmulet )
 

DeletedUser

thulai dieu:))ma prapadesc de ras:)) cu motanu meu:)):D:confused::confused:..i-am zis sa isi take ochii de pe pc..sa rad numai eu :D:D:D Dreade..esti pletos rau de tot man:)):cool::cool::cool::cool:
cand ajungi pe la mine iti dau 4 sate:))...
 

DeletedUser

Ai mai mult de 16 anişori?:) Replici de genul foloseam şi eu în tinereţe. Dacă imi aduc bine aminte un raspuns pentru vârsta ta . . . era ceva de genul: sătenii mei sunt mai curaţi la """ decat ai tai in gură:D
Poate tu inventezi şi taxiurile in evul mediu, vei fi primul care are asa ceva:D Adaugi şi performanţa aceasta în profil, printre celelalte:))

"2008.07.31-Primul cu cavalerie usoara pe server
2008.08.09-Primul cu curte nobila
Al doilea cu generaţie de nobil
(maricosan e primul la asta).
2008.08.10-Primul sat cucerit de pe server 55K002.»MaSoN is back 00100 (502|549) K55
Primul cont peste 5.000
Primul care a inventat "Yellow Cab" in aceasta lume unde soldateii fac bataturi la picioare de la mersul pe jos. Pentru comenzi, va cercetez si telefonul mobil, sa puteti suna la 9418"

Cred că mai trebuie inventate şi drumurile,nu?:D Ce zici? Nu te bagi tot tu? Eu aş deschide un atelier de TUNING pentru taxi-urile tale :D Facem treabă împreună;)


vai-vai tata da tu de unde stii toate astea?..cu primu avec curte nobila?:)) si cavalerie usoara..etc etc...te-ai uitat dumneata in conturile jucatorilor sa vezi care ,ce,si cum?:rolleyes:

mare punaise mai esti kinge:));):eek: "urate" fiinte doamne:))
 

DeletedUser

vai-vai tata da tu de unde stii toate astea?..cu primu avec curte nobila?:)) si cavalerie usoara..etc etc...te-ai uitat dumneata in conturile jucatorilor sa vezi care ,ce,si cum?:rolleyes:

mare punaise mai esti kinge:));):eek: "urate" fiinte doamne:))

Se putea sa nu apara si mascariciul forumului?:D
 

DeletedUser

vai vai..ce sa vorbim:)) macar am si eu un post:))am o slujba dar tu?:)) :)) am uitat tu esti punaise de la forum:))
 

DeletedUser

Multumesc pentru aprecieri . O sa vin si cu episodul 2 incurand :)

Va rog sa nu faceti off topic .
 

DeletedUser

parerea mea cu privire la acest vidioclip ii ca ii de rahat:) nu am ras cu hohote.ca am ras cand l-am vazut acum cateva luni:| .oricum dread lord.sfatul meu este sa iesi afara din casa sa vezi ce frumos este pe afara:)
 

DeletedUser

parerea mea cu privire la acest vidioclip ii ca ii de rahat:) nu am ras cu hohote.ca am ras cand l-am vazut acum cateva luni:| .oricum dread lord.sfatul meu este sa iesi afara din casa sa vezi ce frumos este pe afara:)

esti gelos ca nu ai primit si tu un rol?
 

DeletedUser

parerea mea cu privire la acest vidioclip ii ca ii de rahat:) nu am ras cu hohote.ca am ras cand l-am vazut acum cateva luni:| .oricum dread lord.sfatul meu este sa iesi afara din casa sa vezi ce frumos este pe afara:)

sfatul nostru,al tuturor care au vazut videoclipul este sa mai iesi tu peafara:))=)) lasa-l pe dread in pace:))crezi ca e dependent ca tine?"triple":)) el e dowble genial baiatu':))=)):D:Dsi daca e mai destept ca tine trebuie tu sa il faci un tocilar al pc-urilor?:)) sau cum vine chestia cu iesitu afara?:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus