The End of MoD - Parody

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Doamne cat spirit de observatie in MINUS aveti :))

Spusese omul ca are o prietena DE UN AN. Nu de la un an ... Chhh , nici nu va citesc posturile pana la capat.
 

DeletedUser

:eek: Sucks !!! Ce speta de om ... Pentru un astfel de limbaj ti-as taia jucaria.
:):)

:)):)) cu lansatorul de rachete e cel mai simplu mod...pac si cade unealta:))..ma rog cade si capul si mainile si tot ..inca o data spun ..dumnezeu sa te ajute sa iei toate bolile din alfabet ..*******.:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am ras cu lacrimi la asta..a fost cea mai tare faza a filmului...indiferent cui este adresata :)))

Fara suparare, dar pe mine faza aia m-a dus cu gandul la miss piggy... e drept ca e singura pe care o stiu de acolo :D


Se pare ca niciun moderator nu e online. Pacat, nu-s online pe L7, pe L1. Se pare ca am avut dreptate: chiar e o gluma faza cu Regulamentul inca exista, la fel si moderatorii =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Doamne cat spirit de observatie in MINUS aveti :))

Spusese omul ca are o prietena DE UN AN. Nu de la un an ... Chhh , nici nu va citesc posturile pana la capat.

nu poate sa faca lumea misto de asta:mad::mad:ca te bagi cu spiritu de observatieX( stiu si eu sa citesc si am vazut ca scria de un anX(X( si vroiam sa il fac mai nervos:)) pe dowble-papushel:-*
 

DeletedUser

cu lansatorul de rachete e cel mai simplu mod...pac si cade unealta)..ma rog cade si capul si mainile si tot ..inca o data spun ..dumnezeu sa te ajute sa iei toate bolile din alfabet ..g.a.o.z.a.r.u.l.e.)



dap...e simplu iti doresc sa ti se intample ce iti doresti tu sa mi se intample mie
 

DeletedUser

cat de prost e dowble asta , ahahhahahha =)))))))))))))))))...


bine man ca esti tu ala destept.
 

DeletedUser

domnilor moderatori va rog sa faceti odata curatenie si sa ii interziceti accesul acestui om pe forumul extern. Este inadmisibil acest vocabular!


later edit: daca scrii cu size 7 nu o sa apara moderatoru de dupa colt si sa faca "curat".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sunt curios cine erau cei care au ramas, ce useri...la cine s-a gandit cel care a facut acel filmulet ;))
@martzian
Nu e nimeni acasa. Am raportat o serie de postari si nimic.
 

DeletedUser

da .martian .te-au deranjat vorbele mele.ba bucur.nu trebuie sa scri cu rosu.vad
 

DeletedUser

vrei id meu? ui: plecat_in_vacanta@permanenta.ro
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Deci de cand tot ma uit pe forum si asta ma dispera jur! :| Un moderator mai da pe aici? :(
 

DeletedUser

Chiar trebuie ca la fiecare topic deschis sa existe "personalitati" care vor sa iasa in evidenta prin capacitatea lor de a scrie mult si degeaba.Nu inteleg daca vezi ca nimeni nu e de acord cu tine de ce tot continui?Te culci linistit daca vezi ca enervezi lumea?
De ce nu se poate sa scrieti doar la subiectul topicului?
 

DeletedUser

Capacitatea celor 2 neuroni ai tai e fascinanta...

2 :O OMG..tu nu crezi ca exagerezi copilu asta nici cap nu are:))=)) ..si treaba cu moderatori:NE CHINUIM DE 2 ORE SA DAM DE UNU SI CRED CA IS IN PAUZA DE MASApauzele lungi si dese cheia marilor succese.{ pentru dowble ca nu ii da nimeni ban } nene ai un retard ceva:)) esti cam idiot de felul tau:) sau azi e sarbatoare:confused::confused:

P.S mai treci si tu pe la biserica..nu "biserica-matii" ...biserica crestin-ortodoxa


later edit:aceeasi chestie cu size 7.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

man,te salut cu drag.sper sa ne intalnim pe harta...nu numai pe forum,unde doar vorbele sunt:|
hai papa.
 

DeletedUser

De ce oare toti care mai au putin de jucat triburi se manifesta astfel?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus