The West

DeletedUser

fratilor pe mine ma tot ataca unul .... cred ca el cand era mic se juca de unul singur si a cam ramas cu gandirea in urma .... ce i pot face ???? e ca o musca enervata care nu scapi de ea
 

DeletedUser

fratilor pe mine ma tot ataca unul .... cred ca el cand era mic se juca de unul singur si a cam ramas cu gandirea in urma .... ce i pot face ???? e ca o musca enervata care nu scapi de ea

Nu poti face multe.
Totusi, incearca sa vezi orele in care ataca, poate reusesti sa vezi timpul in care este online ... in acel timp, baga'te la somn ... se va plictisit dupa 2-3 zile in care te va gasi doar dormind :)

Daca esti pe .net, spune'mi numele lui, daca nu este diferenta de nivel pot sa am grija de el :)
 

DeletedUser

Nu poti face multe.
Totusi, incearca sa vezi orele in care ataca, poate reusesti sa vezi timpul in care este online ... in acel timp, baga'te la somn ... se va plictisit dupa 2-3 zile in care te va gasi doar dormind :)

Daca esti pe .net, spune'mi numele lui, daca nu este diferenta de nivel pot sa am grija de el :)

multumesc mult
 

DeletedUser

sau dezvolta-ti apararea si arata-i cine-i sefu' :))...desi da, poate si statuia aia ar ajuta :rolleyes:
 

DeletedUser

sau dezvolta-ti apararea si arata-i cine-i sefu' :))...desi da, poate si statuia aia ar ajuta :rolleyes:

cioacanul e inca in fabricatie

statuia e gata

istanbul-2007-0507.jpg




ps sper ca nu tei suparat
 

DeletedUser

odata in viata imi face cineva statuie si eu sa ma supar :))...mersi, mersi....(am clipit frumos) :D

... de ciocan nu-ti face griji ca am mai gasit unul azi...da astept secera :rolleyes:
 

DeletedUser787

fratilor pe mine ma tot ataca unul .... cred ca el cand era mic se juca de unul singur si a cam ramas cu gandirea in urma .... ce i pot face ???? e ca o musca enervata care nu scapi de ea

Eu is ala ... auzi draga ... din cate stiam si asta ii tot un fel d joc d razboi ... sau tu joci doar sa cresti in lvl ? ma bucur ca ai postat si aici sa te plangi ca esti atacat ... si mai usor cu jignirile ;) ahhh baietzi ... atacatzil linistit k ii full de bani ;)
 

DeletedUser

mi-am facut si eu azi cont, la prima vedere e destul de frumos jocul. Ma gasiti cu acelasi nick ca si aici n3olitic. Succes.
 

DeletedUser

Eu is ala ... auzi draga ... din cate stiam si asta ii tot un fel d joc d razboi ... sau tu joci doar sa cresti in lvl ? ma bucur ca ai postat si aici sa te plangi ca esti atacat ... si mai usor cu jignirile ;) ahhh baietzi ... atacatzil linistit k ii full de bani ;)

vai si ce destept suntem acum .... hai sa si vedem omul cu doua fete ce scrie

D4nYL0v3 On 01.10.2008 at 21:47
mane daca ai nevoie d oameni ... pm ;) ceao
D4nYL0v3 On 03.10.2008 at 16:19
mane mie sa imi zici ce sa fac :p eu la construcite am lvl f mic :|
dieratte On 03.10.2008 at 17:55
nu conteaza cati poti sa dai sa faci hotelul

(nota: dupa acest mesaj iese din oras... si incepatacurile asupra mea )

dieratte On 18.10.2008 at 11:02
ce ai mai omule cu mine ?????????
D4nYL0v3 On 18.10.2008 at 15:18
frate chiar nu am nimic cu nimeni ... e doar un joc ... eu nu mai fac parte din marea familie "Romania" soo nu vad ce am facut rau prin a te ataca pe tine ...
(ca tu ce o fi ?? probabil .....)
dieratte On 18.10.2008 at 16:10
dar dece pe mine ce ti-am facut
D4nYL0v3 On 18.10.2008 at 16:40
dar nu esti singuru ... am luat mai multzi jucatori din ro la rand :D
D4nYL0v3 On 18.10.2008 at 16:42
*** nu de alta ... dar ish prea multe orase d romani in zona *** nu am pe cine altcineva ataca ... promit sa nu te mai atac daca te deranjeaza asha tare ...

dieratte On 18.10.2008 at 23:46
pai in my feder (pana mea ) ma chinui sa srang bani si cand sunt aproape ca imi cumpar si eu magarul ala tai tu in mine si imi ei bani

si asa mai departe ..... ursc oameni cu doua fete ca deasta suntem ocnsiderati peste tot in lume niste tigani .
siii o replica pt tine::
ahhh baietzi ... atacatzil linistit k ...nu ii roman
 

DeletedUser

Man mi-ai promis si mie o statuie....defapt mie mi-ai promis primul vreau si io una....:mad::mad::mad:

ata era mai complicata .....
sti au fost probleme cu un indian din tribul fii intunericului ma tot ataca dar uite am reusit sa strang bani si sa iti fac statuia

3563_0012b.jpg



:)))))
 

DeletedUser787

ba genius ... la tine in oras am stat 1 zi ... apoi am fost in Romania ... dupa care o perioada nu am mai jucat ... am fost dat afara din Romania ... si am intrat in actualul oras.

Normal ca tziam promis ca nu te mai atac ... ce ai vrea sa fac cu plangaciosi ca tine ? Ahh imi cer scuze k myam ales dueler *** atac persoanele din zona ... mai bine ma apuc sa lucrez ... Ba esti tampit ? Unde scrie ca nu am voie sa te atac ? Iara joci simcity ... vroiai sa nu fi atacat ? f bine ... nu trebuia sa iti alegi character ... ish jucatori *** cu lvl f mare care nu shiau ales un caracter ... in fine am observat azi cat esti d disperat din moment ce iai pus pe altzii sa ma atace ... nici o problema ;) mai pierd mai castig ... mai gasesc cate unu ca tine plin d bani ;) exista multe posibilitati ;)

p.s. da msg la innogames sa scoata functia "Duel" din joc ca nu iti place tie ... vezi ca mai vine un duel ;)
 

DeletedUser

ba genius ... La tine in oras am stat 1 zi ... Apoi am fost in romania ... Dupa care o perioada nu am mai jucat ... Am fost dat afara din romania ... Si am intrat in actualul oras.

Normal ca tziam promis ca nu te mai atac ... Ce ai vrea sa fac cu plangaciosi ca tine ? Ahh imi cer scuze k myam ales dueler *** atac persoanele din zona ... Mai bine ma apuc sa lucrez ... Ba esti tampit ? Unde scrie ca nu am voie sa te atac ? Iara joci simcity ... Vroiai sa nu fi atacat ? F bine ... Nu trebuia sa iti alegi character ... Ish jucatori *** cu lvl f mare care nu shiau ales un caracter ... In fine am observat azi cat esti d disperat din moment ce iai pus pe altzii sa ma atace ... Nici o problema ;) mai pierd mai castig ... Mai gasesc cate unu ca tine plin d bani ;) exista multe posibilitati ;)

p.s. Da msg la innogames sa scoata functia "duel" din joc ca nu iti place tie ... Vezi ca mai vine un duel ;)


ne tragem de sireturi cum va ????
 

DeletedUser787

ne tragem de sireturi cum va ????

cred ca tu te tragi d sireturi cu mine ... ma faci om cu doua fetze ... auzi u cand jucai triburile (sau daca mai joci) cand esti atacat ... tot asha mesaje d disperare dai ? :rolleyes:

*** nu am zis ca nu is roman ... am zis ca NU mai fac parte din grupul de orase "Romania".
 

DeletedUser787

din pacate vad cu nu ai cei 7 ani dea casa

cu tine nu se merita sa am cei 7 ani de acasa. Am intzeles ... esti disperat ca nu poti sa itzi cumperi magaru ... da nu te da in spectacol peste tot. Am si eu o limita. Tot nu miai raspuns la o intrebare ... cand esti atacat pe triburi tot asa urli pe forum ca ii ala tampit si te ataca ?
 

DeletedUser

Tu chiar nu intelegi,nu?

Nu intelegi diferenta dintre triburi.ro si west.net?

Normal ca regulile jocului iti dau voie sa-l ataci,dar din 224858 playeri,ti-ai gasit sa ataci un roman?

O fi prea greu pentru tine sa intelegi,araca-l mai departe si lasa-l fara banii,daca atat te duce capul.Si bucuta-te ca faci puncte de pe urma lui...

Si pentru tine,sa nu mori de curiozitete,nu striga dupa ajutor pe triburi.

Nopate buna.
 
Sus