The West

DeletedUser787

Tu chiar nu intelegi,nu?

Nu intelegi diferenta dintre triburi.ro si west.net?

Normal ca regulile jocului iti dau voie sa-l ataci,dar din 224858 playeri,ti-ai gasit sa ataci un roman?

O fi prea greu pentru tine sa intelegi,araca-l mai departe si lasa-l fara banii,daca atat te duce capul.Si bucuta-te ca faci puncte de pe urma lui...

Si pentru tine,sa nu mori de curiozitete,nu striga dupa ajutor pe triburi.

Nopate buna.

si eu ce sa fac daca orasu din care fac parte ii incojurat d orase roamanesti ? sa ma duc sa ma duelez la ore distanta? hai ca sunteti amuzanti ;)

@dieratte ii mai chemi pe multi sa itzi ia apararea ? :D
 

DeletedUser

baiete cauta intrun ditionar ce inseama acere ajutor si ce inseamna a cere un sfat. Daca nu sti sa cauti te invat eu
 

DeletedUser

ata era mai complicata .....
sti au fost probleme cu un indian din tribul fii intunericului ma tot ataca dar uite am reusit sa strang bani si sa iti fac statuia

3563_0012b.jpg



:)))))

Iwo Jima, Se face si un joc The East :D ?
 

DeletedUser787

baiete cauta intrun ditionar ce inseama acere ajutor si ce inseamna a cere un sfat. Daca nu sti sa cauti te invat eu

maturule ... si cum se face ca de cand plangi ca o fetita pe forum ma ataca jucatori din Romania/RomaniaTown/Romania New Town ... pe care eu nu yam atacat never ? Se numeste disperare ...
 

DeletedUser

maturule ... si cum se face ca de cand plangi ca o fetita pe forum ma ataca jucatori din Romania/RomaniaTown/Romania New Town ... pe care eu nu yam atacat never ? Se numeste disperare ...


baiete du si culcata sau mai dute si cultivate ca vad ca nu te duce mintea ....

DESPERÁT, -Ă, desperaţi, -te, adj. 1. (Adesea substantivat) Ajuns la desperare; deznădăjduit. 2. (Despre manifestări sau atitudini) Care exprimă, care dovedesc desperare. 3. Care provoacă desperare; care prezintă puţine posiblităţi de scăpare; periculos, grav. [Var.: disperát, -ă adj.] – V. despera.
Sursa: DEX '98

folosete cuvinte care le intelegi sensul lor. Nu sunt profesor de limba romana, e o mare diferenta in a constata ceva si a fi disperat.

cred ca nu are rost sa mai comentam mai departe. veziti de treaba ta ca si eu imi vad de a mea , pentru ca vad ca adiscuta cu tine mai departe ar insemna sa ma cobor la nivelul tau de om prost ...
In caz ca nu sti ce in seamna te ajut eu

PROST, PROÁSTĂ, proşti, proaste, adj., s.m.şi f. 1. Adj., s.m. şi f. (Om) lipsit de inteligenţă, fără judecată, fără minte; nătărău, nerod, tont, prostănac. 2. Adj., s.m. şi f. (Înv. şi pop.) (Persoană) fără ştiinţă de carte; (om) neînvăţat, ignorant. ♦ (Om) lipsit de rafinament; (om) simplu, neevoluat. 3. Adj. De condiţie socială modestă, din popor, de jos, de rând.
Sursa: DEX '98


o zi placuta iti urez !
sfatul lion e sa iesi din casa , sfatul eu e sa pui mana pe o carte si sa citesti ...dezvolta gandirea
 

DeletedUser

D4nYl0v3, daca nu incetezi cu limbajul de strada, iti asigur o vacanta foarte frumoasa departe de forum pana incepi sa inveti sa vorbesti.

Daca aveti probleme de rezolvat, rezolvati-le in alta parte. Valabil si pentru dierrate.
 

DeletedUser

Cum fac si eu rost de o pana de cioara? Ca lucrez acolo ca sperietoare dar numai pct experienta primesc:)
 

DeletedUser

ce tare sunt, am lucrat de 3 ori la vaneaza curcani, si de-abia acum am gasit unul:D:D:D acum sunt la misiunile cu murele, lana de oaie si t-bone-steaks:D:D trebuie sa ma chinui, ca nu e usor:D:D oricum orasul din care fac parte se dezvolta si imi mai iau de acolo imbracaminte care aduce un plus la punctele de indemanare:D
 

DeletedUser

Am nevoie de ceva iar acel job e blocat. Trebuie sa fac rost de puncte de munca. Cum fac asta?:)
 

DeletedUser

cand cresti cu un nivel, primesti 3 punct de indemanare parca si 1 puncte de atribute:D:D vezi care sunt indemanarile care iti trebuie pt. acea munca si dupa aia, daca ai crescut cu un nivel, te duci la indemanare si apesi pe alea la care iti trebuie punctele:D:D daca dai pe patratele iti adaugi un punct de indemanare la alea, daca apesi de exemplu pe rotund, adica punctele de atribut, de exemplu putere, primesti un punct de indemanare la:construire, vigoare, tenacitate, perseverenta si puncte de viata:D:D punctele de munca le obtii prin urmatoarea forumula: puncte de indemanare- gradul de dificultate= punctele de munca:p
 

DeletedUser

iuhuu::D:D am castigat primul meu duel, fara niciun punct de viata pierdut, si cu 26 de puncte de viata luate adversarului:D:D:D:p
 
Sus