=thg= Vs Empire

DeletedUser4920

macar tu erai nascut atunci ?

Sau si tu vorbesti din povestile bunicilor ? Cand te duceai la somn si m-ai bagau o poveste cu comunisti din tolba.
 

DeletedUser1526

Sillent Kill - am impresia ca tu nu stii ce vorbesti. Iti recomand o pauza de la forum, cat si de la joc. O meriti :)
Asa cum nu cred in minuni nu cred in infrangerea tribului Empire de catre niste anonimi. S-a discutat prea mult pe seama unui "razboi" neinsemnat, razboiuri adevarate vor fi cele din top 10, acolo este adevarata lupta.
 

DeletedUser4920

nu ne laudam pur si simplu spunem adevaru ;)





P.S Nu mai pune semnu :D:D la fiecare fraza .....
 

DeletedUser

mda

Dar voi va laudati cam mult oamenilor din cate vad acu ca Empire are un grup maricel k64 asa ca acest razboi va tine mult
 

DeletedUser4920

De ce sa se stearga ti-e frica ca voi arata cum se duc membri tai la marginea harti ?;)
 

DeletedUser

cand empire a inceput razboiul cu voi eram pe 10....acum suntem pe 6....hai mai baieti ca sunteti jalnici....duceti-va si jucati solitaire:D
 

DeletedUser

pai nici nu a fost vreodata trib............trib inseamna unitate si multe altele....acel trib nu are de unde sa stie
 

DeletedUser1526

hopa ca ati fugit in EC :mad:
HONOR, do you remember this word?

nu jalnici ca voia ti recrutat numa n0bi puternici
iti recomand si tie o pauza.. si in aceasta pauza (care sper sa fie indelungata) sa mai dai o tura prin DOOM.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2368

ma bucur ca a aparut si primu razboi pe forumu lumi clasice.
pana acum au fost razboaie mult mai mare , de ex: ~EC~ vs TROY ,
NWO vs BURN , ~EC~ , ~PHX~ . si multe alte razboaie intre triburi de top 10, care nu a fost trecute.
iata acum apare si primul razboi. dar la o scara mai mica , si cu contact mic intre triburi , cei ce nu prea s-ar putea numii un razboi.
in fine , cei mai buni sa castige.
Tw! vs. TROY ! Ai uitat ;) cate nopti nu am dormit si cuceream cate 4-5 sate sau mai multe pe noapte !
 

DeletedUser3235

cand empire a inceput razboiul cu voi eram pe 10....acum suntem pe 6....hai mai baieti ca sunteti jalnici....duceti-va si jucati solitaire:D

pai ca ati ajuns pe 6 nu ii o dovada ca ati cucerit prea mult din acest razboi .
pentru ca , cand erati pe 10 , mai exista si NWO , LS , D-elite -era si ei in top - motivele care au disparut aceste triburi din top cred ca nu trebuie sa ti-le spun.
si sincer , ala nu era razboi mare , razboi mare ii intre triburile de top.
 

DeletedUser2368

Era si Sw! inaintea voastra ! Eram pe 5 atunci noi si in fata 300 !
Si Paolyka razboi Sw! cu ~EC~ zici ca e mare? :) Ca vad ca cam bateti apropro chiar daca noi nu am vrea :p
 
Sus