TigerS vs Helios

  • Autor subiect DeletedUser41912
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Deleted User - 556077

messi vs c.ronaldo? ce specimene de oameni puteti fi,am ras cu lacrimi cand citesc cum va laudati da nu realizatii nimic.....
 

DeletedUser

nu imi vine sa cred cata lauda pentru 2 splituri facute, dar crew ti-ai intrebat jucatorii ce au patit cand s-a rupt PNA-ul, cand au atacat un jucator proaspat intrat in Helios? Daca bine imi amintesc s-au incercat 2 trenulete pe siminaO si le-am facut split ca nu ati stiut sa atacati? m-ati vazut pe mine sa ies pe extern si sa ma laud ca v-am facut split de 2 ori? Eu cred ca ar sa aratati ambele triburi mai mult respect fata de persoanele din spatele monitorului indiferent ca va este prieten sau "dusman".
 

DeletedUser36503

nu imi vine sa cred cata lauda pentru 2 splituri facute, dar crew ti-ai intrebat jucatorii ce au patit cand s-a rupt PNA-ul, cand au atacat un jucator proaspat intrat in Helios? Daca bine imi amintesc s-au incercat 2 trenulete pe siminaO si le-am facut split ca nu ati stiut sa atacati? m-ati vazut pe mine sa ies pe extern si sa ma laud ca v-am facut split de 2 ori? Eu cred ca ar sa aratati ambele triburi mai mult respect fata de persoanele din spatele monitorului indiferent ca va este prieten sau "dusman".

PNA a picat din lipsa de respect a lui Silent si a fumurilor sale :|
 

DeletedUser

stiu foarte bine de ce a picat PNA-ul, dar asta nu este motiv pentru lipsa de respect de care se da dovada in acest topic
 

DeletedUser36503

Sigur ? Iti spun acum, nu sti nimic !
Defapt sti doar ce a vrut angel.dust sa afli.
 

DeletedUser38225

Eu cred ca ar sa aratati ambele triburi mai mult respect fata de persoanele din spatele monitorului indiferent ca va este prieten sau "dusman".


Folosirea termenului "ambele" presupune 2 elemente, in cazul nostru 2 triburi. Presupun ca un trib e tigers si al doilea e X , as dori sa stiu si eu, cand nu v-am tratat noi cu respect? Daca te-ai interesa mai bine si nu ai asculta orbeste de orice sau orice zvon, ai fii aflat cine e lipsit de respect si cine nu.


Pt a lamuri neclaritatile : Angel Dust de pe forum e Silent Smoke, nu are nicio legatura cu Angel Dust jucatorul.
 

DeletedUser36503

"Presupun ca un trib e tigers si al doilea e X , as dori sa stiu si eu, cand nu v-am tratat noi cu respect?"
Nu am spus niciodata asta.

"Angel Dust de pe forum e Silent Smoke, nu are nicio legatura cu Angel Dust jucatorul."

am aflat cand a inceput razboiul. faceam referire strict la silent smoke dupa joc.
 

DeletedUser

pana la urma pe mine unul nu ma mai intereseaza acest razboi, de fapt nu m-a intresat niciodata, eram mult prea departe de voi, dar cand vad ca nu mai exista respect nici macar intr-un amarat de joc care are scopul sa ne relaxeze si sa ne distreze imi dau seama cat de limitati am ajuns sa fim
 

DeletedUser36503

pana la urma pe mine unul nu ma mai intereseaza acest razboi, de fapt nu m-a intresat niciodata, eram mult prea departe de voi, dar cand vad ca nu mai exista respect nici macar intr-un amarat de joc care are scopul sa ne relaxeze si sa ne distreze imi dau seama cat de limitati am ajuns sa fim

Avem respect, dar doar pentru oamenii care il si merita.
 

DeletedUser

Folosirea termenului "ambele" presupune 2 elemente, in cazul nostru 2 triburi. Presupun ca un trib e tigers si al doilea e X , as dori sa stiu si eu, cand nu v-am tratat noi cu respect? Daca te-ai interesa mai bine si nu ai asculta orbeste de orice sau orice zvon, ai fii aflat cine e lipsit de respect si cine nu.


Pt a lamuri neclaritatile : Angel Dust de pe forum e Silent Smoke, nu are nicio legatura cu Angel Dust jucatorul.

eu unul nu am nici o treaba cu X, ma refeream strict la cele 2 triburi aflate in conflict.
stiu foarte bine cine este angel dust pe forum, si cine joaca ca si jucatori pe acel cont.
 

DeletedUser40272

pana la urma pe mine unul nu ma mai intereseaza acest razboi, de fapt nu m-a intresat niciodata, eram mult prea departe de voi, dar cand vad ca nu mai exista respect nici macar intr-un amarat de joc care are scopul sa ne relaxeze si sa ne distreze imi dau seama cat de limitati am ajuns sa fim

asta se intampla din cauza ca au acces toti retardatii (nu ** prea des asa, dar nici nu pot sa nu spun lucrurilor pe nume) la acest joc, nu ai cum sa schimbi asta, asta e adevarul, chiar de e dureros

multi nu stiu sa se respecte pe ei, pe colegii lor...ce pretentii poti avea ca sa isi respecte si adversarii? probabil unii sunt in stare sa dea in cap pentru un sat, daca ar avea ocazia
 

DeletedUser29445

ii bun.. macar aveti ocupatie. La sfarsit de saptamana va trimit niste banane :D
 

DeletedUser36503

Parte 1:
Triburi: TigerS
Parte 2:
Triburi: HELiOS

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 24
Diferență: 12

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 1
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 87,270
Tabăra 2: 104,595
Diferență: 17,325

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53,554
Tabăra 2: 8,992
Diferență: 44,562

chart
 

DeletedUser

Sincer, imi place foarte mult de Mont Blanc. Ma ataca de la 15 ore cu nobili, in speranta ca imi va putea lua un sat si tot nu se lasa... A zis ca revine miercuri. Are voita tipul, tot respectul. Dar Coco, e gheruta ta la mijloc? Daca da, ai mila de saracul jucator ca vine degeaba pana la mine... Pierde o zi si jumatate din joc doar pentru ca vrea sa ma viziteze. Eu il astept oricum, cu mare drag.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus