TigerS vs Helios

  • Autor subiect DeletedUser41912
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dragii mosului, nu mai lasati femeile sa conduca triburi. Voua va place sa traiti in Epoca Matriarhatului? :D
 

DeletedUser36503

Si asa se mai incheie o poveste de iubire.

Still_d04982_2982697.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40439

cei ce nu stiu sa nu vorbeasca va rog frumos

Vina 100% este a lui Silent smoke (codrin) si nu a helianai cum zice lumea , din simplul fapt ca ea nu lua foarte multe decizii fara acceptul lui
Helios s-a destramat cand au facut fuziune cu HA un trib condus de adrianulx. , fuziune cu care SILENT SMOKE a fost 100% de acord.
Alaltaieri o anumita circulara a fost trimisa(de catre adrianulx. , o gasiti la rubrica Helios ) asa ca 50% din helios au plecat in tribul actual PV condus de acelasi noob. Am postat asta ca lumea sa nu o mai acuze pe ea(heliana) , o zi buna
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cei ce nu stiu sa nu vorbeasca va rog frumos

Vina 100% este a lui Silent smoke (codrin) si nu a helianai cum zice lumea , din simplul fapt ca ea nu lua foarte multe decizii fara acceptul lui
Helios s-a destramat cand au facut fuziune cu HA un trib condus de adrianulx. , fuziune cu care SILENT SMOKE a fost 100% de acord.
Alaltaieri o anumita circulara a fost trimisa(de catre adrianulx. , o gasiti la rubrica Helios ) asa ca 50% din helios au plecat in tribul actual PV condus de acelasi noob. Am postat asta ca lumea sa nu o mai acuze pe ea(heliana) , o zi buna

nu mai vorbi fara sa stii

vina nu este doar a lui codrin..in mare parte este vina helianei si crede-ma..stiu de ce
incercam sa ii explic ca nu e bine ce face si o lua ca un atac
heliana nu e facuta pentru a conduce un trib


nu va mai dati mari si tari ca nu stiti nimic.
 

DeletedUser38225

Vedeti bre de ce am facut eu acel topic pe forum (Ghiduri si sfaturi pt un conducator) .. toti ati crezut ca e inutil, dar daca unii ar fi dat importanta sfaturilor altora "mai batrani", alta era situatiunea acuma dom'le
 

DeletedUser40785

Parca aici trebuia sa se vorbeasca despre atacurile intre cele 2 triburi realizari , statistici dar se pare ca la moda e telenovela . Bre Cataline nu mai promova topicu pe aici :))
 

DeletedUser38225

Ce are bre? facem spam :)) activam si noi pe jocul asta sarac in asa ceva
 

DeletedUser40272

Nu, stai linistit, nu as putea sa joc cu conducatori atat de slabi, stii bine :)

Cand intrii pe L23 sa faci ce =))?

de ce incerci sa pari armasar cand esti mai mic decat un tantar?
esti tu mai breaz decat ea? de o critici? eu nu o cunosc, nu ii iau apararea...dar cand stiu ca sunt varza murata nu deschid gura in fata unei "verze"...

nu vreau sa jignesc pe niciunul dintre voi 2, dar alta expresie nu se potrivea mai bine ca asta

Si aici iti aduc aminte de shock...unde aveai jucatori mult mai buni decat ce avea hellios...s-a dovedit asta pe parcurs, cand au pus mana pe fraie altii mai capabili
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29445

Pacat ca au iesit din schema asa usor :).. Si normal ca organizatul pe Heliana a descurs cu succes, deoarece nu avea ce sa mai faca. Jumatate din trib sau dus in Patria si restul pe unde au vazut cu ochii. Au mai ramas cativa, dar sunt inactivi presupun si degeaba.

Nu am vazut cine stie ce in razboiul asta dar felicitari castigatorilor, cinste invinsilor.
 

DeletedUser2821

de ce incerci sa pari armasar cand esti mai mic decat un tantar?
esti tu mai breaz decat ea? de o critici? eu nu o cunosc, nu ii iau apararea...dar cand stiu ca sunt varza murata nu deschid gura in fata unei "verze"...

nu vreau sa jignesc pe niciunul dintre voi 2, dar alta expresie nu se potrivea mai bine ca asta

Si aici iti aduc aminte de shock...unde aveai jucatori mult mai buni decat ce avea hellios...s-a dovedit asta pe parcurs, cand au pus mana pe fraie altii mai capabili

De ce nu iti vezi tu de treaba si te bagi aiurea in seama :)?

Da, eu o cunosc si stiu ce vorbesc. Oricum nu am timp acuma sa stau sa iti explic tie. Daca te plictisesti mai iesi pe afara, sigur gasesti ceva de facut.

Sa imi aduci aminte de shock, din cate imi amintesc cand m-am retras era locul 1, iar mai departe tot respectul pentru unguru si cei care au ramas sa il conduca! ( poti sa ii intrebi pe ei, cat de capabil sau incapabil sunt ).

P.S.: Imi place sa vad ca desi in ultimul an nu am mai intrat pe nicio lume noua ( dupa 23 ), inca mai sunt unii care au ceva de comentat la adresa mea :))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus