TigerS vs Helios

  • Autor subiect DeletedUser41912
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser36141

Nu stiu despre ce vorbesti, la prima fraza, dar deh, nu ma astept la mai mult de la un unu ca tine. Nici macar nu te cunosc, dar deh :))

Cine m-a innobilat :))? Nu ca vreau sa ma laud, dar Lord Catau si Eva, au luat-o de la mine si pe L15 si pe L23 si din cate imi aduc aminte si pe L21, o stiu si ei, dar cu toate astea ii respect, pentru ca nu au facut niciodata nimic ca sa nu merita sa fie respectati.

Cat despre restul, esti amuzant :))

Apropo, iti recomand sa lasi calculatorul si sa pui mana pe carte, ca nu prea le ai cu limba romana. Esti FOARTE analfabet si agramat :))

S-a saturat lumea de replicile astea ale voastre zeilor,replicile cu limba romana .. esti un copil de 15 ani(cred ca ai putin mai mult acum) ,mai ai mult porumb de mancat sa ajungi la realizarile mele din RL(la joc poate esti mai bun),si nu te face acum ca nu stii cine sunt ,dar ca sa te luminez (poate iti aduci aminte) ,am fost intemeietor SFR pe 21.. tu nu vezi ca te contrazici cu prea multi?
Daca te supara adevarul ,nu mai posta sa te scuzi ,nu are rost ,in viata nu castigi mereu ,mai si pierzi ,lasa rusinea deoparte..

Si tu ai greseli gramaticale in postul tau ,dar nu e cazul sa iti dau sfaturi ce sa faci ,omul in graba mai greseste o litera-doua ,nu e capat de lume asta .. lasa lauda si invata respectul si recunostinta ,lasa "vedetismul" deoparte,grow up pustiule


Deja am deviat mult de la subiectul temei ,nu are rost sa continuam :)
 

DeletedUser2821

S-a saturat lumea de replicile astea ale voastre zeilor,replicile cu limba romana .. esti un copil de 15 ani(cred ca ai putin mai mult acum) ,mai ai mult porumb de mancat sa ajungi la realizarile mele din RL(la joc poate esti mai bun),si nu te face acum ca nu stii cine sunt ,dar ca sa te luminez (poate iti aduci aminte) ,am fost intemeietor SFR pe 21.. tu nu vezi ca te contrazici cu prea multi?
Daca te supara adevarul ,nu mai posta sa te scuzi ,nu are rost ,in viata nu castigi mereu ,mai si pierzi ,lasa rusinea deoparte..

Si tu ai greseli gramaticale in postul tau ,dar nu e cazul sa iti dau sfaturi ce sa faci ,omul in graba mai greseste o litera-doua ,nu e capat de lume asta .. lasa lauda si invata respectul si recunostinta ,lasa "vedetismul" deoparte,grow up pustiule


Deja am deviat mult de la subiectul temei ,nu are rost sa continuam :)

Realizarile tale din RL nu ma privesc pe joc. Stai linistit le am si eu pe ale mele, dar nu aici le dezbatem. Ma contrazic cu prea multi, ca imi permit :)) Intemeietor in SFR pe 21, habar nu am, nu intelegi ca am jucat PUTIN acolo? Nu e asa important jocul asta pentru mine incat sa tin minte chiar toate detaliile, prefer sa imi incarc memoria cu alte chestii mai importante.

Sa iti zic de cate ori am auzit penibila replica cu graba? Sfatul meu, nu mai alerga cu laptopul in mana.

Hai ca nu mai am timp ca a inceput Anglia, succes !
 

DeletedUser19202

DE belea sunteti voi...:))))))

partea proasta e ca doar realizarile raman, vorbele nu prea le contabilizeaza nimeni

michelle oricum a fost un jucator f bun cu realizari la fel cum a fost si ciura de exemplu
ca acum sunt altii in prima linie ...e ceva absolut normal

mai bine faceti-va echipa pentru jocurile alea de vara ;)
 

DeletedUser36141

Minciunile nu te salveaza ,stai linistit :) ,cum poti spune ca nu cunosti? cine a ales numele de 88 dupa fuziune? Tu esti cel cu vocea de fetita ,de care radeam dupa ce am incheiat conferinta referitoare la fuziune :) ,de aceea am mentionat ca meriti pe deplin hit-ul facut atunci de Gicu :)).

Inca ceva ,vad ca tot de dai rotund aici pe forum cu realizarile si performantele tale pe joc .. nu stiu care dintre noi alearga mai tare cu laptopul dupa el ..


Sfatul meu : Ignora-ma ,eu nu stau sa imi revizualizez posturile ,ca sa le si corectez in caz ca gresesc ,eu nu mint ca sa analizez ce scriu :)

Nume: Michelle2007
Prima dată văzut: 2010-07-20 15:04:29
Ultima dată văzut: 2010-08-01 11:45:32
Schimbări de trib: 2
Cuceriri: 0 (+0-0)
Data înscrierii.: Necunoscut
Cea mai bună clasare: 21 23rd July 2010
Cele mai multe puncte: 817 31st July 2010
Cele mai multe sate: 1 21st July 2010


Ma scuzi ,nu ai fost innobilat ,ai fost facut ferma ,apoi te-ai mutat pe cont Silvester Stallone.


La revedere,vizionare placuta la meci.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Nu mai tin minte, dar parca cu numele ala am jucat acolo :))

Voce de fetita? Poate ma confunzi si aici banuiesc ca usor de demonstrat cu un telefon :)).
Cine a ales numele, eu si fazy.

O seara placuta!
 

DeletedUser40272

Nu mai tin minte, dar parca cu numele ala am jucat acolo :))

Voce de fetita? Poate ma confunzi si aici banuiesc ca usor de demonstrat cu un telefon :)).
Cine a ales numele, eu si fazy.

O seara placuta!

******
tu vorbesti de limba romana?

auzi la el...el a ales numele, dar nu a dat importanta acelei lumi, nici nu a jucat prea mult cica...fuziunea aia s-a facut dupa cel putin o luna si jumatate pe acea lume...dar vorbeste prostii in continuare


Daca te ia unul mai tare vad ca te pierzi...asa ca nu te mai lua de altii cand nu esti mai breaz
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

ma tantalaule!
tu vorbesti de limba romana?

auzi la el...el a ales numele, dar nu a dat importanta acelei lumi, nici nu a jucat prea mult cica...fuziunea aia s-a facut dupa cel putin o luna si jumatate pe acea lume...dar vorbeste prostii in continuare


Daca te ia unul mai tare vad ca te pierzi...asa ca nu te mai lua de altii cand nu esti mai breaz

Vezi ca te-ai cam incins de ai ajuns sa jignesti. Apropo, ai auzit de majuscula? La mine unde gresesc e din neatentie, ca dupa cum spuneam ma uit si la meci. Nu sunt greseli flagrante.

Da, eu am ales numele si scuza-ma, pentru mine 2 luni de jucat nu e asa mult, am jucat si 2 ani o lume... Si acuma cred ca joc pe L23 de vreun an jumatate.

Oricum vad ca esti tare intrigat din cauza mea, vezi sa nu lesini :))
 

DeletedUser40272

pai cand te vad ca te dai si inteligent in fata unora care gresesc probabil din acelasi motiv expus de tine, nu iti meriti "complimentul"? nu, deloc

am eu grija sa nu lesin...la o bere cand ne vedem? eventual tu un suc si eu bere
 

DeletedUser2821

pai cand te vad ca te dai si inteligent in fata unora care gresesc probabil din acelasi motiv expus de tine, nu iti meriti "complimentul"? nu, deloc

am eu grija sa nu lesin...la o bere cand ne vedem? eventual tu un suc si eu bere

" cand te vad ca te dai " - asta inseamna sa nu cunosti limba romana, intelegi? Sa pui de doua ori subiectul, in 2 cm de propozitie. Asta nu e de nici de la graba, nici de la altceva.

Cat despre ' gluma ' de final, nu ti se pare ca e cam fumata? :)
 

DeletedUser40272

da, sunt analfabet/agramat...cum vrei tu, important e ca ai inteles ce am vrut sa spun, sper...cel putin nu ma iau de altii cum faci tu.
poate imi spui tu in ce limba am scris, daca romana nu e...ia mai pune o data rigla si vezi daca nu cumva e mai mult de 2 cm, acum nu o sa ma iau de tine cum faci tu cu altii, inclusiv cu mine, sa iti spun ca esti bata la matematica


nu mi se pare deloc si nu a fost gluma, fiind minor mi se pare normal sa nu servesti bere

Spui fraze "inteligente" altora cand tie ti se potrivesc mult mai bine, sau tu faci ceva si spui altora sa nu faca ca tine?

Sa iti zic de cate ori am auzit penibila replica cu graba? Sfatul meu, nu mai alerga cu laptopul in mana.
=))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36141

Bre misule,lasa-l ,ca i s-au adus dovezi si a tacut ,se uita linistit la meci (cu laptopul in brate,si mai vorbea de mine ca alerg cu el) ,nu provoca un pusti de 15 ani care acum sustine examenul de admitere la liceu :) ,el stie gramatica ,noi am uitat-o ...

michelle- fazy nici nu a fost pe acea conferinta atunci , unguru a ales numele ,si tu ai debitat porcaria aia de prescurtare(88-care nu avea nici o treaba cu numele) ,dar tu erai cu gandul la SS -te credeai hitler 2 ..si de fapt nu esti nici macar furnica ce se afla sub talpa lui ,in anul 1941 cand mergea descult pe aleea dintre lagare ,toamna tarziu,inainte de ploaie ..


P.S. - pe cine pui sa vorbeasca la telefon daca te sun? pe prietena ta ca are vocea mai groasa?
 

DeletedUser2821

Bre misule,lasa-l ,ca i s-au adus dovezi si a tacut ,se uita linistit la meci (cu laptopul in brate,si mai vorbea de mine ca alerg cu el) ,nu provoca un pusti de 15 ani care acum sustine examenul de admitere la liceu :) ,el stie gramatica ,noi am uitat-o ...

michelle- fazy nici nu a fost pe acea conferinta atunci , unguru a ales numele ,si tu ai debitat porcaria aia de prescurtare(88-care nu avea nici o treaba cu numele) ,dar tu erai cu gandul la SS -te credeai hitler 2 ..si de fapt nu esti nici macar furnica ce se afla sub talpa lui ,in anul 1941 cand mergea descult pe aleea dintre lagare ,toamna tarziu,inainte de ploaie ..


P.S. - pe cine pui sa vorbeasca la telefon daca te sun? pe prietena ta ca are vocea mai groasa?

Rusinos daca ai uitat gramatica, lucrezi cumva pe santier? Atunci, nicio problema, se iarta.

Ti-am spus ca nu imi amintesc pentru ca nu sunt asa pasionat ca tine de acest subiect :))
88 = HH, nu SS, esti si analfabet si nici sa numeri pana la 8 nu esti in stare.

Ti-as zice pe cine pun sa vorbeasca la telefon, dar nu are rost sa ma cobor la nivelul tau :))

Numele Shock? era ' brandul ' lui ... nu imi vine acuma in minte nickul lui. ( ceva cu Andrei? )
 

DeletedUser36141

Nu stiu sa numar pana la 8 ,nu am invatat numaratoarea ta de balta :) ,nu e nici o problema ca ti-ai dat seama unde lucrez,continua cu posturile ,nu de alta ,dar trebuie sa dai credit citatului celebru al lui Einstein(daca-l stii).

Te-am adus odata cu picioarele pe pamant ,vad ca te-ai inaltat iar .. tu esti "miezul" triburilor!


La revedere ,poti da dai replici pana te plictisesti,m-am lamurit de capacitatile tale.
 

DeletedUser2821

Nu stiu sa numar pana la 8 ,nu am invatat numaratoarea ta de balta :) ,nu e nici o problema ca ti-ai dat seama unde lucrez,continua cu posturile ,nu de alta ,dar trebuie sa dai credit citatului celebru al lui Einstein(daca-l stii).

Te-am adus odata cu picioarele pe pamant ,vad ca te-ai inaltat iar .. tu esti "miezul" triburilor!


La revedere ,poti da dai replici pana te plictisesti,m-am lamurit de capacitatile tale.

Ma bucur ca ai bolduit nicio, insa din pacate pentru tine am scris corect.
Nu m-am oprit doar la a citii citate din Einstein ca tine, stai linistit.
 

DeletedUser38225

Adevarate capacitati ce se lupta aici, afara tunete si fulgere, bubuieli si zdranganituri, caci cerul e crunt cand titanii se intalnesc intr-o lupta seculara:)

Deci bre, lamuriti-ma... cine e din helios si cine din tigers? :D
 

DeletedUser42057

Faza amuzanta...niciunul :)) .michelle nu joaca pe l29 , insa de Mr.B nu stiu nimic.
 

DeletedUser2821

Adevarate capacitati ce se lupta aici, afara tunete si fulgere, bubuieli si zdranganituri, caci cerul e crunt cand titanii se intalnesc intr-o lupta seculara:)

Deci bre, lamuriti-ma... cine e din helios si cine din tigers? :D

Paradoxal, dar nu cred ca jucam vreo unul din noi pe L29 :)))
 

DeletedUser

Certuri peste certuri discutii peste discutii:p...

Punctez si eu ceva:Nu stiti ca trecutu e mai bine sa nu fie rascolit? nu de alta da va bateti capu cu ceva ce nu poate fi schimbat:p

Prezentu e tot ce conteaza,trecutu e ceva ce nu poate fi schimbat iar viitoru ceva improbabil:p

hmmm poate peste ceva timp imi voi dorii sa nu fi postat asta:)))...
 

DeletedUser

doamna michele iar sia facut aparittia pe forum, nu poate sa se stapaneasca pana nu comenteaza ceva, michele cred ca ti sa golit frigiderul si ai intrat pe forum ca sa mai primesti putina mancare, eu am voie sa comentez pe acest forum la aceasta tema ca apartin tribului tigers, dar tu michele cui apartii? stiu ca in particular apartii tuturor dar in joc? nu te mai da asa mare jucator ca esti varza muraata michele, de asta nu faci fata pe nici o lume ca esti 0 barat ca jucator, multi de aici au facut ceva bun pe fiecare lume pe care au jucat dar tu ce ai facut? te astept sa comentezi la adresa mea doamna michele
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus