Time-time. vs Styx-styx.

  • Autor subiect Deleted User - 1621757
  • Data de început

DeletedUser41812

Vorbeam de My Immortal, m-am pripit sa dau "raspuns rapid la post" in loc sa bag un "citeaza" si dupa mi-era lene sa mai modific :)
 

DeletedUser42601

Vorbeam de My Immortal, m-am pripit sa dau "raspuns rapid la post" in loc sa bag un "citeaza" si dupa mi-era lene sa mai modific :)

Parte 1:
Jucători: My Immortal
Parte 2:
Triburi: Run!, Walk

Timeframe: Săptămâna trecută



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 50
Tabăra 2: 3
Diferență: 47

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 493,690
Tabăra 2: 26,093
Diferență: 467,597

chart



De aici am avut putina actiune iar acum contul este banat , cica trebuie sa demonstrez ca ii contul meu si ca degeaba am mailul trebuie mailul ce era cand sa facut contul ,acuma 4-5 luni , in fine nu ii mare pierdere , daca asta a fost dorinta domnului Tasmanian sa se planga la DarkAngel.SpeeD? ca de ce joc eu aici si acuma a banat contul , o sa fac si eu tiket ca doar cine face rau , o sa aibe si el parte doar de rau :) oare domnul Tasmanian chiar joaca asa de corect pe cum cred cei din Run! ? hmm ramane de vazut cum joaca el cu "spalare de conturi" :)


to_be_continued_1.jpg
 

DeletedUser44036

O miscare buna si logica...tinand cont de situatia de pe harta..erati prea sufocati acolo cu h.v

un prilej bun pentru a arata ce poate run contra h.v pe cont propriu si tinand de alte aspecte care vor iesi pe viitor la suprafata.

Succes Time si Run in razboaiele pe care le duceti.

Ce a putut Run! bai emy? Sa fuga in alt trib...:D
 

DeletedUser44036

Iti trebuie indemanare ca sa speli un cont, ceva talent casnic si cred ca si ambitie. :)))
 

DeletedUser44130

Nu ma suparati, ca va sparg conturile, cum s-a facut pe alte lumi...=]]]]
 
Sus