Tocmai cand va pierdeati sperantele....

  • Autor subiect DeletedUser37
  • Data de început

DeletedUser

alt nebun
35.gif
6.gif
 

algernon

member
Scor reacție
0
Si uite ca ma faceti sa-mi para rau ca nu mai sunt jucator pe L3. Cred ca imi faceam trib singur si va atacam pe toti :D
Acuma nu stiu daca va si nobilam...dar de atacat sigur va atacam :) Macar asa...sa va "speriati" de mine :p

fara mine?
ntzzz,ntzzz,ntzz...
ex-grupul g.i.r.l.s. ardea de nerabdare pentru o actiune mai consistenta
 

DeletedUser

Iata ca nu va lasam sa va plictisiti...stiu ca muriti de nerabdare sa aflati ce se mai intampla cu Insane-ii :rolleyes::cool:

Va anunt ca dorim sa multumim in mod oficial prietenilor nostri din LR (blackxxx, LoveIsIntheAir, lucky5, tititshor etc etc etc) care l-au urcat pe colegul nostru pe locul 82 la inamici invinsi ca aparator, intr-o singura noapte, fara a-i lua vreun sat.

82 cybervaliy 1,05 Mio.

Cele 200 de atacuri prietenesti trimise azi-noapte au fost intampinate cu urale de zecile de mii de lancieri, spadasini, arcasi si calareti negri ce s-au inghesuit in satele nebunului nostru coleg cu cateva ore inainte de sosirea vizitatorilor. Se pare ca sederea le-a fost atat de placuta si de distractiva incat mai ca n-ar vrea sa se intoarca prin satele lor natale. Asteptam si runda 2, asta a fost abia de incalzire sper...

Un singur gand ma intristeaza...ma tem ca nu va putem intoarce favoarea, nu de alta, dar preferam sa innobilam in zona noastra, nu la 14 ore distanta :( Ce sa-i faci, avem nobili mai lenesi. :D Oricum, va tinem minte si daca ne abatem prin cartierul vostru, fiti siguri ca va vom face o vizita cu flori, ciocolata si trenulet de nobili dolofani.:)

Cu admiratie:rolleyes: si respect...nubitza voastra, Nienna. :D
 

DeletedUser523

Zeii nu-i baga in seama pe nebuni!:cool:
Acest mesaj a fost adresat muritorilor de rand!:p
 

DeletedUser37

Ale naibii desene animate:confused:.Si le-am zis ma;).Terminati cu SF-urile ca se mai uita unu mai "scurt" si se crede si el...cruel,cruel world:(
 

DeletedUser37

Cam asa sta treaba.

O actiune organizata...nush de ce geniu...dar are respectul meu:rolleyes:
Maj jucatori din K25 si K35 din LR s-au gandit ei sa atace un nebun din gasca vesela.



Concluzia:

Pretenul nostru dupa 200 de atacuri nu a pierdut niciun sat.

Ce au pierdut vajnicii razboinici care au atacat?



Nobili:32<--Sireacii..si erau asa tineri:cool:

Fulluri ofensive:63<---:rolleyes::rolleyes::rolleyes:



And my own personal favourite:

Agresor:Lucky5 Sat:Lucky5*9 (525|275) K25
Numãr: 4200 4860 0 3700 0 0 0 1100 0 0 0 1
Pierderi: 4200 4860 0 3700 0 0 0 1100 0 0 0 1
 

DeletedUser

Lucky trebuie primit la nebuni:)) fiindca chiar e :))) daca avea de gand sa va rupa apararea cu aparrea:D o fi avut in cap ceva principii matematice de genul minus cu minus fac plus:))
 

DeletedUser

Iri explic eu, dear Mircea...Alex era trist, foarte trist de la o vreme...nu intelegeam ce are. Ofta mereu, statea in coltul lui infam si suspina, nu mai manca, nu mai bea (:eek::eek::eek:)...nu mai avea chef de innobilari.
Sa-nteleg ca in sfarsit i-ai dat papucii? :confused: :( (shame on you, woman! infidel..... :mad:)

Acuma nu stiu daca va si nobilam...dar de atacat sigur va atacam :) Macar asa...sa va "speriati" de mine :p
Buhuhuuuuu, de aia am si dat delete la cont :D (si mai nou, restart :eek:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2754

hehe ... cool.aduce aminte de vremurile in care era tribul gemina in forma , loc 5 pe la general parca (200 de rebeli - elite members chiar :D) : a facut pna cu toate triburile din jur sa se concentreze pe 14 oameni.ce n'as da sa poata fi da un rollback sau macar sa existe o arhiva cu un top @ inamici invinsi ca aparator de acum vreo 2 luni


oricum big shout at you guys ... keep it going :cool:
 

DeletedUser

hah.. distanta si a spus cuvantul.

Nu, draga domnule, este vorba de lipsa de experienta si de lacomie. Nu tot ce e rosu pe harta e echivalent cu o tinta, iar unii dintre membri LR mai destupati la minte au inteles asta si au descoperit ca suntem oameni ce isi respecta cuvantul. Toti ceilalti si-au luat-o in barba :D
 

DeletedUser

tot respectul pt cei ce stiu jocul dar eu zic ca daca dinstanta era de 3-4 ore era alt rezultat , lucru pe care ar trebuii sa il constientizezi si tu. nu conteaza doar sprijin .. calculeaza ca daca era distanta mica veneau si berbecii .
 

DeletedUser

nienna...nu stiu ce sa spun, nu vreau sa ma implic f mult in subiect, insa spun legat de LR aici doar atat....un trib mamut e greu de condus,chiar daca acum este pe val, decaderea va urma intr-o zi pt ei...este inevitabil!


___________________________________________

A great mind becomes a great fortune!
___________________________________________
 

DeletedUser

tot respectul pt cei ce stiu jocul dar eu zic ca daca dinstanta era de 3-4 ore era alt rezultat , lucru pe care ar trebuii sa il constientizezi si tu. nu conteaza doar sprijin .. calculeaza ca daca era distanta mica veneau si berbecii .

Pai eu sunt constienta de importanta alegerii unei tinte adecvate. Ai vazut cumva vreun membru Insane atacand la mai mult de 5 ore? (5 ore cu nobilul, evident:D) Tocmai, ca jucatori din tribul tau au comis astfel de erori... Oare cand vor invata ca superioritatea numerica nu este o garantie a victoriei.:rolleyes:
Si haideti sa fim seriosi...cum sa atace un membru Insane care a fost de la inceput cu noi?! Chiar nu au luat in calcul ca suntem un trib unit si compact. 200 de atacuri nu au fost suficiente...data viitoare dau 400? Si de la ce distanta? Semnati PNA cu BURN ca sa poata da si cei de acolo in noi? :rolleyes:

PS: Faza cu berbecii n-am inteles-o...ce i-ar impiedica sa trimita berbeci de la 14 ore? :p
 
Sus