Tombola Mortii

DeletedUser

"TOMBOLA MORTII"
dorim sa precizam ca : 1acest concurs este destinat tuturor jucatorilor cu pozitii superioare in clasament,precum si vorbaretilor de pe forumul princpal,dintre care se vor extrage zilnic(aleatoriu,de mai multe ori) "fericitii castigatori"
2oricine are sansa de a partcipa,trimitand invitatii si/sau mesaje private membrilor acestei comune*
3nu suntem ajutati de nicun fel de "sponsori"pt a nu risca existenta unor conflicte de interese(lamurire pt domnul mirceazavoranu,comuna"circ",care crede in existenta unui plan maret)
4sansele sunt egal difertite in masura donatiilor din contul:54315784016547063467306890923465962340176235067096260976203568946095602359650967609262096572602396
5premiul consta in:cateva ore nedormite si poate fi schimbat pe..putin haos,in functie de comuna de care apartineti
6IMPORTANT: are un singur castigator..dupa cum mentiona si Platon intr-una din celebrele sale melodi:"printre toate atacurile exista si unul adevarat"
7doar organizatori acestui concurs cunosc id-urile premiate**
8vor mai urma indicatii in functie de cat ne va rezista comuna

aceste sectiune a forumului este un pamflet.orice asemanare cu "lumea1"este pur..identica..si trebuie tratata ca atare
pt eventualele greseli de ortografie si de exprimare anuntati-ne profesorii de gramatica si lb romana




legenda: *vom incerca sa raspundem tuturor in functie de timpul pe care l parcurg catapultele pan la voi
**in cazul in care nu avem spioni infiltrati in comuna



kaloo&nicuizi :"dorim sa murim crapand de ras"
 

DeletedUser

geeezzzz....

corect...ce suparati sunteti mei baieti
:D

o intrebare totusi: ce te face sa crezi ca se aplica "5premiul consta in:cateva ore nedormite si poate fi schimbat pe..putin haos,in functie de comuna de care apartineti" la toti jucatorii...???

adik vai pe mine ma ataci acum daca ai stii cat nu am dormit pe ziua de azi te-ai speria:p
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
 

DeletedUser

va astept la un mic si o bere la mine in satuc... k sa fim prieteni:D
 

DeletedUser

In sfarsit cineva care ia jocul pe bune asa cum trebuie sa fie, rad de nu mai pot de 2 zile nicuizi. Sper sa nu cad la tombola desi am bulan de obicei cu tombole :) :) :)
 

DeletedUser

ma ofer eu voluntar pt aceasta '' actiune'' .. va astept .. vedeti sa nu dati cu capul de zid :p
 

DeletedUser

123

da frt...zii ...ce sa scriu aici? se agita baietii pt satele lor? viata lor... hai ca ma duc sa beau o bere la terasa ....le mai dau niste atacuri surpriza cand ma intorc...sa vedem ce zice tombola :eek: =)) =))
 

DeletedUser

domnule popeascA sunteti deja inscris pe ziua de azi(am uitat sa specificam ca puteti doar o data pe zi)
domule hadesABCD scrie destul de clar la pct 6 ca exista un sg castigator care va beneficia de aceste premii


respect celor care isi petrec jumatate din viata pe forumul principal(cealalta pe cel intern)
O remarcă nepotrivită, poţi considerta ca ai WARN pentru asta. Citeste regulile te rog, acolo scrie clar că oricine încearcă să nu ajute constructiv această comunitate nu are ce căuta printre noi.

De aceea te rog să încerci pe viitor să nu mai faci astfel de remarci.

Mulţumesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pt cei care s au plictisit de joc..va asteptam in trib..cu ocazia asta va inscrieti si la tombola(vz pct 2)
 

DeletedUser

Să înţeleg ca v-aţi plictisit singuri :D , acuma vreţi şi companie, trebuia sa puneţi condiţii, şi anume că nu vă interesează decât fetele tinere, sau ce alte dorinţe aveaţi voi.
 

DeletedUser

mdeah...

pt cei care s au plictisit de joc..va asteptam in trib..cu ocazia asta va inscrieti si la tombola(vz pct 2)

domnu' uza lu' nicu',daca te-ai plictisit deja de acest joc exista o optiune pe care nu ezita sa o folosesti:
"Setari"-->"sterge contul"-->introduci parola-->ok si gata

sau pur si simplu nu te mai loghezi
:D
 

DeletedUser

nicuizi si kaloo

fosti membrii Z-troy si GD, care s-au gandit ca sunt mari jucatori si ca daca trimit o catapulta nu doarme nimeni....cert este un nucru...a intrat Z-troy in GD..au aparut si pacalicii ...iar wdslnk...cica rade...chier aveti imrepsia ca sunteti foarte destepti sau cum? sunteti doi pacalici care nu numai ca nu aveatu trupe cu ce sa atace....dar mai facei si pe interesantii...cat despre wdslnk...cu acest tip de curaj m-am obisnuit pe serverul .ro in care fiecare se crede mai tare pene aste atacat si fuge ca si un catzel cu coada intre picioare...oare de unde vi se trage asta????;;)o enigma la fel de mare ca si ruleta mortii a celor 2 mari jucatori...;)
 

DeletedUser

mircea imi pare rau ca nu v-au iesit pasentele de a ajunge in primele 3 triburi cu userii nostri, chiar credeai ca dupa ce ne-ati atacat intram eu la voi in trib? mai bine dadeam reset decat sa intru intr-un trib unde pana si moderatorul forumului demisioneaza :D, imi pare rau pt voi
 

DeletedUser

Asta e citat de pe forumul CIRC

Ca sa vedeti cat de mult e iubit MirceaZavoranu acolo :D

Adam astazi la ora 13:04 Citat I-am mai scris si sincer nu mi-a raspuns. Daca el e singurul care se zbate pt noi e nasol. Vin din perioada evaluarilor in firma asa ca sa o iau pe puncte:

1. Este coleric in abordare, indecis in actiuni, fara curaj, zice mereu pe forum ca pleaca, risca viitorul tribului si face afaceri proaste.

Astfel:

- Opreste razboiul sustinut chiar de el in prima zi pt. ca a primit el ceva (2 sate Z-troy) si este incapabil sa coordoneze acel atac pe ele si iese cu scandal pedepsind un membru CIRC.
- Sustine ca lumea nu intelege insa eu consider ca el este cel care are o problema majora de comunicare.
- In loc sa se ocupe de probleme militare el concediaza membrii mici fara sa le scrie si se cearta apoi cu cei care i-au invitat.
- Ia decizii in razboi fara a trimite o circulara si are pretentia sa ne uitam noi pe topicurile din general care le tot sterge inchide, etc.

2. Si acum problemele grave:

- Cumulat cu cele 2 topicuri deschise de parasire a tribului Mircea se simte ignorat si incapabil astfel prefera o retragere prin fuziune chair cu riscul de a ne alia cu dusmanii.
- Mentine haosul la nivel de conducere si nu isi consulta colegii generali.
- Fura o victorie binemeritata fara sa ceara despagubiri de razboi sau sa consulte tribul.
- Inchide topicuri care il defavorizeaza politic.
 

DeletedUser

a, si inca o faza tare =))

Adam astazi la ora 11:56 plus ca un hacker de la Z-troy ne rupe si forumu :D

Am bagat frica-n ei =))
 

DeletedUser

Pai eu zic ca sionii sunt spioni si hacker-ii sunt altceva :d , cat despre spioni, fiecare trib trebuie sa selecteze bine ce membrii invita nu asa dam invitatie la toti care o cere ca poate, poate mai crestem si noi mari.

Ma rog fiecare adopta ce tactica doreste in recrutarea de membrii dar asta e tactica cea mai folositoare sa nu inviti asa in nestire si sa si consulti tw-tools inainte, si ai mari sanse sa filtrezi oamenii care intra la tine si sa scapi de spioni :D
 

DeletedUser

zuper

singurii in care ai bagat frica sunt tot tribul vostru de lasi.....mai bine nu mai postezi si taci.......sau mai bine vezi ca apare noul sims..ti se potriveste;)
alti pacalici care comenteaza...iar wdslnk....se vede cat de mare si brav esti acum....oricum nu aveati ce sa cautati decat ca ferme in tribul nostru....:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nenea mircea, vreau sa sti ca vecinul meu si prietenul tau bulica da cu mucii in fasole. dupa ce ca il trimiti sa farmeze colegii de trib, nici nu il avertizeti sa isi tina gura. vezi ca mi-a trimis mesaj ca iai dat ordin sa intre peste mine, cam acum doua saptamani cand mancam la aceeasi masa.
 
Sus