Tombola Mortii

DeletedUser

nenea mircea, vreau sa sti ca vecinul meu si prietenul tau bulica da cu mucii in fasole. dupa ce ca il trimiti sa farmeze colegii de trib, nici nu il avertizeti sa isi tina gura. vezi ca mi-a trimis mesaj ca iai dat ordin sa intre peste mine, cam acum doua saptamani cand mancam la aceeasi masa.

si tu de ce nu zici ca ai fost incativ si nu ai raspuns la restul de mesaje in care erai intrabat de sanatate si sa acorzi sprijin????
 

DeletedUser

Stop

baieti terminati ca faceti off-topic
:mad:

continuati-va discutiile pe topicul aferent aici e vorba de tombole ale "morti"...

muhahahahaha
:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

baieti terminati ca faceti off-topic
:mad:

comtinuati-va discutiile pe topicul aferent aici e vorba de tombole ale "morti"...

muhahahahaha
:D

sa postez raportul? 1 catapulta trimisa ....si da poate se face si offtopic...dar avand in vedere ca am fost acuzati de Z-troy ca incalcam PNA-uri noi ce ar trebui sa facem ca GD a incalcat o alianta???
inca nu lucru...totusi cei 2 au tupeu fatza de restul exZtroy care stau ascunsi in GD si prind glas pe forum...in joc nu prea au zis nimic decat AJUTOOOOOOOOR!
 

DeletedUser

vreau si eu la tombola ca prea e cautata...dar se pare ca nu aveti cu ce sa va laudati inca :)
 

DeletedUser

cel mai prost din curtea scolii -> shak

ti-am zis eu frt ca o sa avem succes. uite ca baietii ne apreciaza... bine c-am iesit din tribu(rile) alea, macar asa ne vede si pe noi lumea :p !! Pacat ca nu mai rezist mult.... dupa zeci de trupe trimise spre mine... ma termina cu atacuri (adevarate de data asta :)) un ungur d-ala ... e fix langa mine pe harta... cred ca are boala pe mine... oricum...o sa ii dau un mesaj de ramas bun :))... iar voua baieti...vad ca va place mult jocu asta...succes mai departe... sa-i distrugeti pe "scitii motofleti" ca doar pe ei am boala ;)


p.s. cui i-a placut actiunea noastra (scurta si fara efect :) dar amuzanta) sa trimita in semn de ramas bun cate un lancier catre "shak". se pare ca lui nu i-a placut de noi.... numai bine!
 

DeletedUser

end time o_O

Sa inteleg ca baietii astia 2 acuma au inceput sa fie atacati serios de altii ..... duh, la o adica acuma sincer mi se parea amuzant .... oricum cred ca daca vrei sa iesi din joc poti adopta si metoda asta, mai dai batai de cap si mai provoci ceva pagube .....
 

DeletedUser

nu si n cazul in care se trimite cate o catapulta...pagube0, efect 0....sunt noobi....deci degeaba au punctele alea....:p
 

DeletedUser

mda e putin incredibil cum nu ma ataca nimeni..pana acum doar mi-au tapetat zidu cu niste spioni...
in fine,poate ma vor lua in serios mai incolo,dar totusi zic sa nu ma mai lasati sa-mi fac trupe...e parerea mea si mi o respect;)
 

DeletedUser

cu un sat iti face trupe cat sa iei un alt sat maxim .. deci de ce sa ne speriem??
 

DeletedUser

mda e putin incredibil cum nu ma ataca nimeni..pana acum doar mi-au tapetat zidu cu niste spioni...
in fine,poate ma vor lua in serios mai incolo,dar totusi zic sa nu ma mai lasati sa-mi fac trupe...e parerea mea si mi o respect;)

tu fa-ti trupe acolo ca si asa nu stii sa le folosesti...
 

DeletedUser

jos cenzura!

V-ati dat dreptul sa amendati dupa bunul plac:
Care sunt adevaratele criterii de care tineti cont de fapt?
Comunismul a murit dar spiritul a ramas in tara,
Ne indreptam cu pasi mari spre o parodie nationala.

Postul tău anterior ţi l-am şters datorită limbajului pe care l-ai folosit, moderatorii vor continua să facă acest lucru dacă ei consideră că limbajul folosit de tine se abate de la regulile stabilite. Pe viitor exprimările neadecvate pot primi WARN sau chiar BAN, dar eu sper să nu se ajungă acolo.

Mulţumesc anticipat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da frt ..oameni rai scitii astia..ma ataca in timp ce dorm :)) nu mi se pare corect..trebe ca au motociclete:p
 

DeletedUser

daca-as fii pentr-o zi presedinte...

n-are rost sa mai zici nimic aici frt...oricum se pare ca mai dispare asa... cate ceva... din ceea ce scrii ...
 

DeletedUser

V-ati dat dreptul sa amendati dupa bunul plac:
Care sunt adevaratele criterii de care tineti cont de fapt?
Comunismul a murit dar spiritul a ramas in tara,
Ne indreptam cu pasi mari spre o parodie nationala.

Daca faci referiri la familia cuiva in real te alegi cu vanatai, cucuie sau mai rau.
Daca faci lucrul asta pe forum, te alegi cu posturi sterse, warn sau ban.

Chiar daca te adresezi cuiva care iti este dusman, incearca sa-l respecti ca om, ok?
 

DeletedUser

da frt ..oameni rai scitii astia..ma ataca in timp ce dorm :)) nu mi se pare corect..trebe ca au motociclete:p

ce-i drept, ar trebui sa anunte si ei ora la care ataca, cu ce trupe ataca si eventualele atacuri false :p
eventual sa faca ceva zgomot daca ai adormit si sa te scoale din somn :p
 

DeletedUser

Nu am idee despre ce ati vorbit pana acum, probabil aberatii, (daca ma insel imi cer scuze), dar ideea mi se pare o prostie.:D
 

DeletedUser

in un off topic si il inchid
ori vorbiti despre ce trebuie ori mai bine va abtineti
 
Sus