Top 10 triburi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pareri si opinii despre Top 10 triburi L19



64539142.jpg


Incercati sa tineti discutiile in limitele bunului-simt
 

DeletedUser

ptiu fir as al naibii si am cautat azi topicul asta =))

msik marusk

LE . dupa mine din top 10 cel mai bun e DIE. ( trib micut ca numar de membri , au avantajul de a avea si marginea hartii in spate ; mai multe ma abtin sa zic ) . despre ultimele 4 chiar nu stiu nimic , nu ma pronunt .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aveti si harta, imi cer scuze ca nu am postat-o mai devreme, dar imi face pc-ul figuri

3b7f902a39.jpg
 

DeletedUser

isi facea mefi o autodescriere...nu poti sa-i ceri sa-ti zica de ce...e ca si la artistii care isi fac autoprtretul...asa se vad ei si nimic mai mult..:)..acum seriosi fiind cand a zis ca-s noobi a fost foarte bland cu el/ei...putea folosi epitete mult mai savuroase si mai exacte in acelasi timp
 

DeletedUser34110

Bre croco bre,asta e subiect de top 10,nu de psihoze d-ale tale,chiar iti place asa sa te bagi in seama aiurea?
Abtinete si tu bre,daca nu esti in stare sa duci o discutie nu mai comenta si vezi daca ploua afarara!

Asa mi se pare mie,au o poztie destul de buna pe harta,controleaza marginea in zona lor....dar avand in vedere ca intemeietorul lor,mefi e un noob,deci si tribul e noob,nu?
 

DeletedUser36802

Haideti bre, nu va certati ca batranii la table.

Haideti sa va fac cinste cu o bere:

carlsberg.jpg
 

DeletedUser

chiar daca sunt in academia ck adik c.k.-a tot nu stiam nimic ...dar sincer iti spun ca am auzit astazi ceva despre asta de la un prieten si i-am spus ca nu este adevarat:))))
 

DeletedUser

nu....parerea majoritatii nu conteaza?;)
dar vom vedea daca a fost bine sau nu...
 

DeletedUser36802

Conteaza si parerea majoritatii, dar nu tot timpul.

Oricum, era o surpriza. :D
 

DeletedUser

eu unul am aflat de la aliati nicidecum din trib sau de la conducatori;)....si chiar ziceam ca nu este adevarat:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus