Top 10 triburi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25287

A fost o miscare surpriza, dar reusita zic eu, am format un trib mare si puternic :)
 

DeletedUser33089

hai sa vedem care este rezultatul peste cateva luni.. poate vad partea M~K-ului ca se desfinteaza si ramane numai partea C.K.-ul la putere=))
 

DeletedUser

mai stiu eu un caz de genul acesta si rezultatul nu a fost prea bun(lumea 7 ,cresto stie mai bine:))).dar sa vedem ce se va intampla aici....vom trai si vom vedea;)
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Fuziune MK şi CK ...cei care nu cunosc regulile nescrise ale joculi "se atrag"...
Lumea 19 = Lumea fuziunilor...unul dintre motivele pentru care am părăsit-o, măreţi conducători MK şi CK ...noobism scrie pe voi... :rolleyes:
 

DeletedUser

e bine ca sti ce inseamna sa innobilezi pe cineva...
Side 1:
Players: super.star
Side 2:
Tribes: C.M.K

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 3
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 113,671
Tabăra 2: 22,179
Diferență: 91,492

chart
daca dau stergere acum o sa spuneti ca m-ati innobilat :)))
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Ciocu' mic mefi că dădusem deja închidere cont când mi-aţi luat primul sat, mi-aţi luat maxim 3 până s-a şters contul...:rolleyes:
Am părăsit-o fiind plictisit şi dezgustat de ceea ce numeau unii reguli şi diplomaţie ...nu neaparat de la tine, că de la tine oricum nu mă aşteptam la prea multe...
 

DeletedUser34110

ce sa te astepti?!am avut noi vreo regula cu voi pe care sa o incalcam?
 

DeletedUser33089

M~K a fost cel care a procedat cel mai urat dintre toate triburile din zona noastra.
bine ca conducatorul Mefi se lauda cu cucerirea barbarelor :D
 

DeletedUser34110

Cu ce a procedat MK urat?
puski,cand ai vazut ca ai pierdut primele 3 sate ai dat stergere crezand ca ati alini rusinea:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus