Top 20 in viitor

DeletedUser

Eu nu prea cred, TLB sunt cam raspanditi, cei din Die. i-ar putea usor rade din partea de nord.
 

DeletedUser2786

pasarea malai viseaza :d

o alianta se bazeaza pe prietenie
 

DeletedUser3644

cum vad eu top10 in viitor..restu de la 10 pana la 20 nu cunos deci nu ma bag:
1 Die.
2 Scitii
3 TLB
4 LR
5 BURN
6 AoF
7 T.D.K.
8 M.T.
9 drunk
10 SWAT
 

DeletedUser4863

Ma simt de ¨¨puta madre¨¨ Traducere = Foarte Bine!

Sa-mi vad Tribul in primele 10 triburi de pe L3 ¨¨oh Dios mio¨¨ again ¨¨De puta Madre:p¨¨
Sincer sa fiu azi mi-ai dat mai multa Tarie sa facem ce ne dorim. :D.

Multumesc tuturor care au incredere in noi.

Ps: 1.Promitem sa nu depasim limita de 100 playeri:p

2.Daca am folosit cuvantul de ¨¨de puta madre¨¨ asta nu inseamna ca-s Manelist:cool:

....
 

DeletedUser

dupa mine asa o sa fie top 10:D

1.Scitii
2.Die.
3.TLB
4.T.D.K.
5.~DT~
6.PDT
7.Rock13
8.BURN
9.ANTS
10.R/V

si swat cu aof...probabil pe ultimele locuri...nu ma refer la top 20...la toate topurile...ca din cate stiu aof sprijina pe swat si nu o sa le placa la aia din die:D:rolleyes:
 

DeletedUser4863

dupa mine asa o sa fie top 10:D

1.Scitii
2.Die.
3.TLB
4.T.D.K.
5.~DT~
6.PDT
7.Rock13
8.BURN
9.ANTS
10.R/V

si swat cu aof...probabil pe ultimele locuri...nu ma refer la top 20...la toate topurile...ca din cate stiu aof sprijina pe swat si nu o sa le placa la aia din die:D:rolleyes:

Sa incepem

1.5.~DT~ scuze :D nush cu cine au razboi !
2.6.PDT prima daca cand ii vad ! n-am idee

3. 7.Rock13 Daca au fost felicitati de intrarea in top 20 asta nu inseamna ca ar Rezista!si daca rezista or sa faca fuziune playeri acctivi cu alt Trib !:cool:

(parerea mea):cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

parerea ta....
si ar fii bine sa nu ii subestimezi pe pdt...sunt destul de tari...in plus au si tot sprijinul T.D.K.! asa ca au sanse f mari sa ajunga in topul ala...poate chiar mai mult...depinde de jucatorii lor din top 40 ce o sa faca...:D
 

DeletedUser4863

Eu tot nu inteleg dc Doamne iarta-ma se tot face reclama la top 40 din trib ?

Crezi ca astia 40 Tine un trib ceilalti sunt de umplutura ? Crede-ma ca eu unu as prefera sa am eu 300k-500k si sa mai am vecini in zona cu aceeasi suma de puncte ! Dar sa fie la fel de online k mine:D

M-am saturat sa aud top 40 din trib !
 

DeletedUser

Asta se zicea si despre Avalon si TLD pe L1:D

Stii prea bine ca Avalonul care a intrat in razboi cu TLD nu era acelasi cu Avalonul lui SS care ar fi ramas mereu aliatul TLD. :)

Cat despre top... In viitorul indepartat habar n-am cine cu cine o sa fuzioneze si care vor mai fi razboaiele, asa ca ma abtin. E o lectie invatata pe L1. In viitorul apropiat...

1. Scitii
2. Die
3. TLB
4. Posibil o urcare TDK, o merita dupa parerea mea, stiu sa joace si au oameni buni in conducere.

Eu le tin pumnii baietilor din MT, sper sa-i vad in top 5 cat de curand. *thumbs up*
 

DeletedUser6837

Sa incepem

1.5.~DT~ scuze :D nush cu cine au razboi !
2.6.PDT prima daca cand ii vad ! n-am idee

3. 7.Rock13 Daca au fost felicitati de intrarea in top 20 asta nu inseamna ca ar Rezista!si daca rezista or sa faca fuziune playeri acctivi cu alt Trib !:cool:

(parerea mea):cool:

n-ai auzit de PDT? :eek:desi locul 6 e un pic cam exagerat...eu cred ca vor ajunge in preajma locului 10 dupa ce vor cadea Lr,SWAT si AoF
 

DeletedUser

n-ai auzit de PDT? :eek:desi locul 6 e un pic cam exagerat...eu cred ca vor ajunge in preajma locului 10 dupa ce vor cadea Lr,SWAT si AoF

omule nu se stie niciodata;) depinde de cei care conduc tribul...nu de alealalte triburi..ma rog..depinde si alea da mai putin:p doar au tot sprijinul de la t.d.k. ....numai sa ia sate la greu de pe swat si atunci au sanse f mari sa ajunga in topul ala...:)
oricum...astea sunt numai niste topuri facute dupa noi :D niciodata nu se stie ce se intampla in viitor:p
 

DeletedUser

rock vor fi decimati de tdk!!
oare ? dragul meu! ce motive am avea sa ii "decimam"
personal nu cred ca aceasta abordare este potrivita pt un trib care nu ne-a furnizat niciodata motive sa avem intentii belicoase vizavi de ei
 

DeletedUser

sau despre [b[SWAT[/b] si T.D.K. :rolleyes:
in acest caz Swat a facut tot ceia ce este omeneste posibil pt a deveni dusmani cu noi au recrutat absolut tot ce au gasit disponibil
imi pare rau pt acei membri SWAT care meritau mai mult decatle-a oferit politica haotica a colegului lor ALIAT
 

DeletedUser

Iar si-a dat Chop cu o parere paralela. Cred ca are multi spioni, dar toti il mint in ultimul hal. :D
 
Sus