Top 20 in viitor

DeletedUser7458

nu este vorba de spioni!! este simpla vedere in spatiu!! tdk momentan se folosesc de rock ca sa nu aiba primplanul cu ants!!!! dupa ce swat va incepe sa se evapore... rock vor fi primi in vizorul tdk!! este doar o problema de timp!!!
 

DeletedUser

Din exterior asa se vede, mai ales daca nu cunosti situatia din interior.

este simpla vedere in spatiu!!
Numai satele se dezvolta pe verticala si nu ai nevoie de vedere in spatiu, pentru ca nu jucam 3d. Nu ne-au dotat decat cu coordonatele X si Y, deci actiunea in triburile.ro se desfasoara intr-o lume bidimensionala unde e suficienta vederea in plan (orizontal).

Sau poate lumile romanesti se suprapun si poti trimite trupe si resurse intre ele, caz in care trebuie sa luam in calcul axa Z. Nu am inteles noi bine ce a vrut sa zica tipul ala la mesaje amuzante cu lumile care se invecineaza.

Merci ca mi-ai zis de vederea in spatiu! Ma duc sa fac cercetarea astronauti cu buzduganul si avioane. Sa vezi formatie de atac paraboloid hiperbolic intersectat cu dodecaedru pentagonal regulat cu trupe din lumile 1 si 2 care iti fac praf o defensiva de 100k.

Aberez cam mult, nu? Prefer sa joc 2d si sa te uiti tu in spatiu pana te plictisesti. :)
 

DeletedUser

Hmmm si se pare ca chop se adauga unei liste pe care mai sunt si madalin si buzica :D ... probabil ca stiti despre ce lista e vb :D ... cea de nubi :rolleyes::p
 

DeletedUser7458

Hmmm si se pare ca chop se adauga unei liste pe care mai sunt si madalin si buzica :D ... probabil ca stiti despre ce lista e vb :D ... cea de nubi :rolleyes::p

Nu ma deranjeaza ca tu crezi ca eu sunt nub!! Parerea ta despre mine chiar nu ma intereseaza, pentru ca nu ma cunosti!!
Eu ma intreb cine a facut si tine lista asta??? cumva tu ???

Dar totusi poate si argumentezi de ce sunt trecut pe "lista aia" ... sa stiu si eu cu ce am gresit, poate ma corectez!!
 

DeletedUser

Probabil pentru ca ai declarat mai sus ca vezi in spatiu. Cum faci? Te uiti pe fereastra? :)
 

DeletedUser7458

presupun ca a inteles ca eu nu ma refeream la modul propriu al cuvintelor!!

eu doar mi-am dat cu parerea despre situatie!! forumul extern este deschis si pentru nubi, nu numai pentru inzestrati ca Fly Lord!!!

vom vedea ce le rezerva viitorul celor din rock!! chiar daca il vom vedea de la margine!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu ii vad de mult timp pe Rock13 la margine... pentru ca acolo sunt ei, iar directia lor de extindere e spre marginea diametral opusa fara sa dea restart. Are cine sa-i ajute.

Vrei sa vezi la margine cam multe triburi, chiar si pe cele care deja sunt acolo :)
 

DeletedUser

presupun ca a inteles ca eu nu ma refeream la modul propriu al cuvintelor!!

eu doar mi-am dat cu parerea despre situatie!! forumul extern este deschis si pentru nubi, nu numai pentru inzestrati ca Fly Lord!!!

vom vedea ce le rezerva viitorul celor din rock!! chiar daca il vom vedea de la margine!!!

Nu te'am facut nub doar pt post-ul de mai sus ;) ... ai mai avut tu niste post-uri SF ... anyway ce'mi bat eu capul cu tine :confused: ... nub-ul tot nub ramane
 

DeletedUser7458

nu am zis ca vreau sa vad vrun trib la margine!!! dupa parerea mea triburile care pierd razboaie sunt desfiintate!!

si chiar nu as vrea sa dispara rock de pe harta!!

fly lord - ti-am spus, mai sunt si nubi in lume, nu numai oameni ca tine care nu stiu sa formuleze o propozitie fara sa jigneasca si sa injure!! daca esti educat cu cazmaua abtinete de la comenturi!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai da mai chop dar unii dintre noi nu au scoala ta,uite eu de exemplu am 2 clase ca trenu :D;)
 

DeletedUser

nu am zis ca vreau sa vad vrun trib la margine!!! dupa parerea mea triburile care pierd razboaie sunt desfiintate!!

si chiar nu as vrea sa dispara rock de pe harta!!

fly lord - ti-am spus, mai sunt si nubi in lume, nu numai oameni ca tine care nu stiu sa formuleze o propozitie fara sa jigneasca si sa injure!! daca esti educat cu cazmaua abtinete de la comenturi!!

Ne arati si noua cum arata triburile 3D :confused: ? ... sau niste date despre cum o sa iasa M.T. din top 10 ?
A si cand te'am injurat eu pe tine :confused: ... poate nu vad eu bine ... spune'mi si mie unde e post-ul meu in care te'am injurat
 

DeletedUser3547

Topicurile nu sunt facute sa va contrati unul cu altul:mad:, ele au o tema stabilita, faceti cumva si nu mai faceti off-topic.:p
 

DeletedUser

nu am zis ca vreau sa vad vrun trib la margine!!! dupa parerea mea triburile care pierd razboaie sunt desfiintate!!

si chiar nu as vrea sa dispara rock de pe harta!!!


mai omule o vb din popor spune cam asa: " calul moare de drum lung si....."

eu sper ca in virtutea bunelor relatii pe care le avem cu ei sa ramana pe harta mult si bine , indiferent cate "fitile mai baga unul , altu intre noi ;)
relatia dintre rock si TDk este una buna si o sa ma ingrijesc, personal, sa ramana asa si pe viitor!
 

DeletedUser

wueiii mamaaaaa

da io chiar nu inteleg...
is si eu mai prost din fire...se vede k is la contabilitate...
cum e posibil k "chop" si "sarmulita" sa stie totul?

adminii i'ai numit "comentatori" si eu nu shtiu?...
ii triburile derby dinamo-steaua?...sa tot vb de strategii..?

lumea 3 ar fi mai frumoasa daca in loc de 99 de posturi aiurea ati da 1 atac pe dusman:)
 
Sus