TOP 20 Jucatori

DeletedUser38518

hai ma radule, pe bune? in 3 zile zici? sigur n-a fost pe cont...ca daca era, nu ii luati niciun sat. imposibil.
 

Deleted User - 1621757

buna seara
kenji am rugamintea sa nu mai postezi aiurea de pe contul drunken monkey pt ca faci numele acelui jucator de ras ,avand in vedere ca nu esti tu cel care ai crescut acel cont ,ai jucat putin timp ,nu te mai lauda pe spatele altor jucatori.
Vad ca ai prins curaj sa iesi pe extern ,dar nu vrei sa iti faci public nick-ul tau personal si anume necunoscutul ( pe acest cont joaca kenji ,asta este pt cei care doresc si nu stiau deja acest lucru)
 

DeletedUser38023

hai ma radule, pe bune? in 3 zile zici? sigur n-a fost pe cont...ca daca era, nu ii luati niciun sat. imposibil.
Zdai seama! Pai despre ce vorbim aici?! Adica despre ce discutam? Pai? Pai daca era el pe cont si daca nu il atacau 14 triburi ne lua pe toti parte in parte si sa vezi atunci! Pai? Pai ce dreacu.. Apai el nici nu a fost pe cont, cu atata indiferenta ne-a tratat!
Pai?
Pai daca era, era clar! Apai atata scarba i-a fost de noi incat a zis: Pai despre ce comunicam aici? Sa-mi bag picioarele daca las vreun sat de pierdut, sa vada dusmanii mei si sa moara ca eu, spre deosebire de ei dau importanta vietii personale, asa ca ia sa pierd tot ca doar sunt pe locul 1 si sa moara fraierii de ciuda ca nu au trofeele mele!

Da el cine e ma? Prea il ridicati in slavi pe newbistu' de kenji..:-j

Cine e Kenji??? Fi serios, despre ce vorbim?

3 zile si 3 nopti ..rapirea din serai , cu rhadookoo sultanul si kenji arcadasul :D :))

Cumva asta seamana cu gandurile mele.. Cand mi-l proiectez pe Kenji in cerebel, pot sa descriu cam asa: eu un soi de sultan, voievod, rege (fara lipsa de modestie, imi permit sa ma imaginez asa ca doar stau langa kenji) si el, saracu' .......... saracuuuuuuuuuuu'!!!!!!!! :(((((((((((((((

buna seara
kenji am rugamintea sa nu mai postezi aiurea de pe contul drunken monkey pt ca faci numele acelui jucator de ras ,avand in vedere ca nu esti tu cel care ai crescut acel cont ,ai jucat putin timp ,nu te mai lauda pe spatele altor jucatori.
Vad ca ai prins curaj sa iesi pe extern ,dar nu vrei sa iti faci public nik-ul tau personal si anume necunoscutul ( pe acest cont joaca kenji ,asta este pt cei care doresc si nu stiau deja acest lucru)

necunoscutul

Da?

De ce si-ar alege cineva nick-ul asta? :D
 

DeletedUser38023

Da! :D Dar parca se scria Abu, gresii .. In orice caz, Kenji poate fi si Jasmine.. :D
 

Deleted User - 1621757

necunoscutul

Da?

De ce si-ar alege cineva nick-ul asta? :D

nu stiu asta sa iti spuna el ,pt ca eu nu sunt in masura sa comentez nick-urile care si le aleg jucatorii .
Atat am vrut sa spun sa nu mai posteze de pe contul drunken monkey pt ca acel cont nu ii apartine si sa nu se mai laude cu anumite conturi care nu ii apartin....
 

DeletedUser43609

4848.jpgCattura.jpg Iar se umfla gibonul din tine?

Ba, voi cum il mai luati pe asta in serios? 3 zile a durat sa piarda toate cele 400 de sate pe lumea speciala cu rank 1 al lui cu tot.. ha ha ha!!!
Daca il mai prind pe unul ca vorbeste serios cu Kenji, sa fiu al dreacu de nu-i dau doua palme!

Pai despre ce vorbim aici? raducule avea 500 de sate nu 400,nu-l bate si pe pinoochio.vrei sa ti-o trimit pe skype poza?multa lume nu stie ce a fost acolo si nu cunosc adevarul,blablabla pe extern poti **.ai chistigat lumea,macar taci din gura dupa ce te-ai pus la masa ai mancat,acuma stai calm.fii geltalmen si recunoaste ca daca nu era kenji in granita cu clasici,nu ati mai fi chastigat lumea speciala,kenji a fost singurul care a atacat clasic prima data,pe anonymuosmanyax si la scos,jucator care a terminat lumea speciala 1 pe rang 3,a primit eclipsa,aduti aminte , aminte cand **.in conferinte si noi din specii dadeam organizare pe clasici si ** cu voi,voi ii aveati la pna,ati vazut ca le luam sate,e asa?,dupa ati facut alianta cu noi prin jaxu?nu?ati avut alinta cu noi nu mai retin 3 saptamani dupa iati bagat si voi la dusmani pe clasici ,recunosc la-ti sprijinit pe kenji cand a fost atacat,dc oare?ca aveati pna cu clasic?ce-ati spus voi il sprijim pe asta asta sa se rupa clasic,dupa ** cu tine in conferinte si cu mere verzi si va intrebam si eu si kenji cand le declarati ma razboi,pai stai asa ca saptamana viitoare,am stat toti din specii cu full-urile in sat dupa voi,dupa le-ati declarat razboi ca vezi domle au luat un sat in K-ul vostru,despre ce ** radule.am dat dupa oraganizat pe clasic,prea finuta sa banat?raducu daca cei din specii erau in relatii bune cu clasic speciala aceasta nu mai era chistigata de voi,posibil clasic,dupa recunosc sa intamplat o greseala,si asta o stiu toti,noi am dorit fuziune cu eol impotriva voastra,brencus ala care e un noob,am ** cu el in conferinta 30 de minute eu si....ai ascultat conversatia,dupa brencus spune ma duc pana la wc ca fac treaba mare fac pe mine,a plecat a revenit dupa 30 minute,(inregistra el).Asa ca raducu fii fayr play si recunoaste ca daca nu era kenji in granita cu class nu chistigai aceasta lume.Vad ca deja faci abuz de lauda,dar tu care aveai 100 de sate si el 500 si sa ajungi sa fii atacat de 2 triburi ai face fata la asa ceva.Posibil faci fata,arata ca ai fost atacat de 1,2 triburi odata tu si dupa ** de altii.o seara fierbinte va doresc.scuzati-mi greselile gramaticale postarii.
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
209
Kenji era langa mine pe speciala. L-am intrebat daca vrea sprijin, dar n-a mai raspuns :)). Nu l-au dus la 0 pana sa i se stearga contul, dar ideea e alta. A muncit atata saracutul la cel cont, ca sa ce? Sa dea stergere la vederea primelor sabiute? Asta da jucator! :cool: Ce sa-i faci, e dura viata uneori. Oricum si-a meritat-o ca a "mazilit" cativa jucatori poate de 3 ori mai buni decat el.

Pe 31 la inceput avea sprijin permanent de la 3 sferturi din trib. Asa oricine poate fi zmeu.
 

DeletedUser43609

Kenji era langa mine pe speciala. L-am intrebat daca vrea sprijin, dar n-a mai raspuns ). Nu l-au dus la 0 pana sa i se stearga contul, dar ideea e alta. A muncit atata saracutul la cel cont, ca sa ce? Sa dea stergere la vederea primelor sabiute? Asta da jucator! Ce sa-i faci, e dura viata uneori. Oricum si-a meritat-o ca a "mazilit" cativa jucatori poate de 3 ori mai buni decat el.

Pe 31 la inceput avea sprijin permanent de la 3 sferturi din trib. Asa oricine poate fi zmeu.
Tu esti noob man cu acte in regula,habar ai ce a fost acolo.
 

DeletedUser42160

Daca nu-l scotea kenji pe anonymous ala la 4-5 sate cate avea..nu mai castigati voi speciala
=)))))))))
E nebun rau kenji ala ma..am auzit ca intr-o zi a bagat o guma intreaga in gura.
 

DeletedUser43609

ma ai jucat cu mine pe cont ca nu stiu ce ti-a facut class ca te-a inoobilat pe nedrept?ai vrut sa te razbuni pe ei,da sau nu?
 
Sus