TOP 20 Jucatori

DeletedUser43609

Loc Nume Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
1 Dark Eternal MVP s 103.241 18 5736
2 adimir Styx 85.986 13 6614
3 tcm5 MVP s 77.188 11 7017
4 WiseAssKid H.V 74.439 11 6767
5 ramses81 Time 69.218 10 6922
6 dr@k3 ~INQ~ 68.369 9 7597
7 Lord Zarza Styx 67.139 12 5595
8 WhiteShark01 Gods 66.699 10 6670
9 Duck Dodgers Run! 64.065 9 7118
10 Hiram Abif Styx 62.675 9 6964
11 Necunoscutul H.V 61.645 11 5604
12 Lord Iceman TRH 57.035 12 4753
13 Mister3 H.V 55.977 10 5598
14 barosanul69 WAL 55.289 9 6143
15 bTwin WAL 55.043 9 6116
16 Rockyh MVP s 52.699 9 5855
17 Now what? H.V 51.928 8 6491
18 Myosotis11 WAL 51.323 8 6415
19 radumagic -PG- 51.041 11 4640
20 moT- TRH 50.747 8 63
felicitari celui care este rang unu.
 

DeletedUser38023

Vezi atașament 1369Vezi atașament 1368 Iar se umfla gibonul din tine?

Ba, voi cum il mai luati pe asta in serios? 3 zile a durat sa piarda toate cele 400 de sate pe lumea speciala cu rank 1 al lui cu tot.. ha ha ha!!!
Daca il mai prind pe unul ca vorbeste serios cu Kenji, sa fiu al dreacu de nu-i dau doua palme!

Pai despre ce vorbim aici? raducule avea 500 de sate nu 400,nu-l bate si pe pinoochio.vrei sa ti-o trimit pe skype poza?multa lume nu stie ce a fost acolo si nu cunosc adevarul,blablabla pe extern poti **.ai chistigat lumea,macar taci din gura dupa ce te-ai pus la masa ai mancat,acuma stai calm.fii geltalmen si recunoaste ca daca nu era kenji in granita cu clasici,nu ati mai fi chastigat lumea speciala,kenji a fost singurul care a atacat clasic prima data,pe anonymuosmanyax si la scos,jucator care a terminat lumea speciala 1 pe rang 3,a primit eclipsa,aduti aminte , aminte cand **.in conferinte si noi din specii dadeam organizare pe clasici si ** cu voi,voi ii aveati la pna,ati vazut ca le luam sate,e asa?,dupa ati facut alianta cu noi prin jaxu?nu?ati avut alinta cu noi nu mai retin 3 saptamani dupa iati bagat si voi la dusmani pe clasici ,recunosc la-ti sprijinit pe kenji cand a fost atacat,dc oare?ca aveati pna cu clasic?ce-ati spus voi il sprijim pe asta asta sa se rupa clasic,dupa ** cu tine in conferinte si cu mere verzi si va intrebam si eu si kenji cand le declarati ma razboi,pai stai asa ca saptamana viitoare,am stat toti din specii cu full-urile in sat dupa voi,dupa le-ati declarat razboi ca vezi domle au luat un sat in K-ul vostru,despre ce ** radule.am dat dupa oraganizat pe clasic,prea finuta sa banat?raducu daca cei din specii erau in relatii bune cu clasic speciala aceasta nu mai era chistigata de voi,posibil clasic,dupa recunosc sa intamplat o greseala,si asta o stiu toti,noi am dorit fuziune cu eol impotriva voastra,brencus ala care e un noob,am ** cu el in conferinta 30 de minute eu si....ai ascultat conversatia,dupa brencus spune ma duc pana la wc ca fac treaba mare fac pe mine,a plecat a revenit dupa 30 minute,(inregistra el).Asa ca raducu fii fayr play si recunoaste ca daca nu era kenji in granita cu class nu chistigai aceasta lume.Vad ca deja faci abuz de lauda,dar tu care aveai 100 de sate si el 500 si sa ajungi sa fii atacat de 2 triburi ai face fata la asa ceva.Posibil faci fata,arata ca ai fost atacat de 1,2 triburi odata tu si dupa ** de altii.o seara fierbinte va doresc.scuzati-mi greselile gramaticale postarii.

Daca, daca, daca, daca..

Fac un efort sa iti dau un raspuns serios, in ciuda faptului ca ai uitat limba romana.. Oricare dintre "daca" aia ai tai era valabil, lumea speciala era castigata de nBz.. Cand intram in formula aia, intram sa castigam si nu prea se poate intampla nimic sa nu fie asa.. Mai ales voi, tu, Kenji si cei de genul vostru nu puteti face ceva, pentru ca voi intr-un razboi cu noi nu contati, nu aveti cum .. E imposibil! Daca eu stau acum de vorba cu voi o fac ca sa rasucesc cutitul in rana, nu va ganditi ca e genul de discutie la care stam la o masa fata in fata si ne spunem fiecare parerea de la egal la egal - eu imi bat joc de voi pentru ca pot, pentru ca am cu ce, pentru ca imi place si pentru ca la un momentdat tu si Kenji erati servitorii nostri, atunci cand i-am salvat contul lui kenji de Class, ca voi, saracutilor, nu apucati nici o luna de joc daca nu va scapam noi .. Aici recunosc ca am fost putin egoisti - nu i-am lasat pe baietii din Class sa il elimine pe amaratul de Kenji, l-am salvat ca sa ne batem noi joc de el mai tarziu .. VAI SI CE JOC NE-AM BATUT! HA HA HA !
Incetati sa mai credeti ca voi chiar cantariti ceva pe jocul asta .. Nu zic ca nu puteti sa stati o luna doua in top din farm sau innobilari moca, ca oricine poate, dar nu aduceti razboiul in discutie pentru ca nu aveti nici cea mai mica idee despre ce inseamna chestia asta .. :D

Comprendre?

P.S. Daca nu comprendre, sa nu cumva sa va confundati voi cu tribul Specii.. Mare noroc ati avut ca ati ajuns acolo .. Tribul Specii v-a prelungit durata de viata pe lumea speciala cu cel putin o luna de zile ..
 

DeletedUser39475

Daca, daca, daca, daca..
P.S. Daca nu comprendre, sa nu cumva sa va confundati voi cu tribul Specii.. Mare noroc ati avut ca ati ajuns acolo .. Tribul Specii v-a prelungit durata de viata pe lumea speciala cu cel putin o luna de zile ..

Al dracului de bine zis.

buna seara
kenji am rugamintea sa nu mai postezi aiurea de pe contul drunken monkey pt ca faci numele acelui jucator de ras ,avand in vedere ca nu esti tu cel care ai crescut acel cont ,ai jucat putin timp ,nu te mai lauda pe spatele altor jucatori.
Vad ca ai prins curaj sa iesi pe extern ,dar nu vrei sa iti faci public nick-ul tau personal si anume necunoscutul ( pe acest cont joaca kenji ,asta este pt cei care doresc si nu stiau deja acest lucru)

El nu are principii domn'le. Nu v-ati dat seama de asta? E ca o planta ce are nevoie de Soare, are nevoie de sclavi si "oameni" care sa-i faca pe plac. Asta e el, nu ai ce-i face.
Bai, il incadrez clar in tipologia cataveicii.:D E vorba de oameni de o speta asa joasa, incat i-ar fii greu si unei furnici sa-i ajunga in varf. Ai facut o sesizare buna, dar iti zic ca nu ai cu cine, omenia si etica ii sunt familiare cum imi sunt mie chineza. Genu' ala de om de nimic, care vorbeste, vorbeste, vorbeste si iar vorbeste, sta in conferinte de rahat cu "oamenii" (iar bag intre ghilimele:D) lui, baga alti jucatori care nu au nicio treaba cu el, se apuca, injura si chestii de nimic. Nu e genul de om care sa-i dai nici cea mai mica incredere. Daca te pune Sfantu' sa te ajute cu sitter, nu numai ca nu e in stare sa faca nimic, dar se mai si apuca si barfeste (tipic oamenilor din astia, larvele, ciurucurile societatii), ca nu are 100 de lanci, ca zidurile le are 0 pe sate si chestii de genu'. Si macar daca ar fi adevarat, mai e si de o nesimtire crasa si minte fara nerusinare. Si presupunem prin absurd ca e asa, ce treaba ai tu larva cum este contul?! Daca ai o oarecare demintate, tine pentru tine, omu' care ti-a cerut sa-l ajuti a avut incredere in tine. Nu stiu de ce mai explic lucururile astea de bun simt unui om de nimic, care oricum nu o sa inteleaga, nu are cum sa inteleaga vreodata.
Kenji, promit sa nu-ti mai rostesc numele vreodata, ca deja mi-e greata, vezi-ti de treaba ta, stai cu eunucii tai si nu mai iesi pe extern ca iti cam sare toata lumea in cap. Ar trebuii sa iti pui un semn de intrebare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42160

Ce legatura are BARECAU ca am intrat cu tine pe cont ca sa dau in aia din class? :))))) nu am rezistat stilului tau haotic,asa ca nu prea am jucat. Care-i legatura intre asta si "marele" jucator kenji? care nu a rezistat pe nicio lume?
Nu ati dus un razboi calumea in viata voastra...dar veniti sa va laudati ca sunteti jucatori. Uiti BARECAU c anu stii sa faci nici grupe atac/aparare la sate,sa dai recrutare in masa,si mai stiu eu ce alte chestii banale :| (nu o sa terminati nicio lume,stati linistiti)
Daca voi credeti ca puteati sa bateti i[nBz]-u..:))))))))))))))))))) (felicitari radu si echipa)
Acum hai sa mai vorbim si de L34...pe l34 din cate stiu kenji s-a lasat si a intrat wayne pe cont,sau joaca aman2 pe cont...ei doi sunt un paradox..1+1=0 :)))))
Si presimt ca in scurt timp...adimir sau ramses ajung pe 1 loc :-?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Jucator bun kenji.. joaca bine, parerea mea e ca el e cel mai bun jucator, barecau ii calca pe urme, nu inteleg despre ce vorbim aici.
 

DeletedUser

buna seara
kenji am rugamintea sa nu mai postezi aiurea de pe contul drunken monkey pt ca faci numele acelui jucator de ras ,avand in vedere ca nu esti tu cel care ai crescut acel cont ,ai jucat putin timp ,nu te mai lauda pe spatele altor jucatori.
Vad ca ai prins curaj sa iesi pe extern ,dar nu vrei sa iti faci public nick-ul tau personal si anume necunoscutul ( pe acest cont joaca kenji ,asta este pt cei care doresc si nu stiau deja acest lucru)


Goloie alt noob,contul Drunken Monkey a fost creat de mine stii si tu bine,si un noob la care i lam dat sa joace la bagat din top 5 i n top 500,ce vrei sa iti mai spun nici pana in ziua de azi nu ai invatat jocul asta dar bineinteles la fuziuni esti bun recunosc,de asta Krystistar fara cuvinte el sarmanul are si acum un sat,adica sincer sa fiu nici nu stiu cred ca nu il mai are nici pe ala.
 

Deleted User - 1621757

kenji dragule,acum imi place de tine ca ai postat de pe contul care inca iti apartine ,drunken monkey decat l-ai facut tu ,dar sti prea bine ca nu esti tu cel care la crescut pt ca exact cum ti-am spus prin tel iti spun si aici ai jucat prea putin pe acel cont orice jucator stie sa ia sate de la interne si goale si mai ales cand altii au batut talerii si implicit nobili pe acel cont asa ca am sa te rog sa ** mai putin la adresa mea si sa iti vezi de treaba si nu uita ca si eu stiu cum areti asa ca nu veni cu amenitari la mine ,ca de astia ca tine am fumat multi ,diferenta dintre mine si tine este ca eu am castigat 2 lumi pana acum iar tu nici una ,doar gura ii de tine si cu asta am incheiat discutiile despre tine pt ca nu esti un jucator pt care sa iti dau importanta si cat despre telefonul care l-am primit de la tine spunandu-mi ca eu nu te cunosc pe tine si vin in tara ma rezolvi tu :))),personal o sa te sun sa ne intalnim sa vi sa ma rezolvi ;) sper sa nu iti schimbi numarul intre timp .
 

DeletedUser

Radule, mai lasa dracu semintele ca faci 300 kile :D:D

Alex Kenji, stii ca un om de nimic recurge la injurii si jigniri cand i se reproseaza un adevar dureros...deci, practic, prin jignire, recunosti tot ce a zis Radu.:rolleyes:
No bun, bravo, felicitari!
 

DeletedUser38231

asa rau ai ajuns ma kenji?

isi bate toata lumea joc de tine :)))))))))

imi e mila de tine...
 

DeletedUser39475

Goloie alt noob,contul Drunken Monkey a fost creat de mine stii si tu bine,si un noob la care i lam dat sa joace la bagat din top 5 i n top 500,ce vrei sa iti mai spun nici pana in ziua de azi nu ai invatat jocul asta dar bineinteles la fuziuni esti bun recunosc,de asta Krystistar fara cuvinte el sarmanul are si acum un sat,adica sincer sa fiu nici nu stiu cred ca nu il mai are nici pe ala.

Cum zice nenea' Cramp, "cainii latra, ursu' trece!". Scuteste-ne! :)
 

DeletedUser42487

Poate ar trebui sa se stabileasca un barem la reputatia negativa si sa fie unii blocati si pe extern.
Nu de alta dar poate asa ne alegem si noi persoanele pe care vrem sa le citim sau nu....
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
si pana la urma, despre ce vorbim aici?
o sa intru si eu in top asta 20 al vostru :)))
pazea ca mi-am facut curtea nobila!:rolleyes::cool:
 

DeletedUser

te deranjeaza cineva draga Ramona?:D

gabi, am mai scris si sus, despre plante.
 

DeletedUser

Goloie alt noob,contul Drunken Monkey a fost creat de mine stii si tu bine,si un noob la care i lam dat sa joace la bagat din top 5 i n top 500,ce vrei sa iti mai spun nici pana in ziua de azi nu ai invatat jocul asta dar bineinteles la fuziuni esti bun recunosc,de asta Krystistar fara cuvinte el sarmanul are si acum un sat,adica sincer sa fiu nici nu stiu cred ca nu il mai are nici pe ala.

Bre , nu mai spune la nimeni ca esti kenji cand intrii pe vre-o lume :)) sa iti pui numele Paria , e frumos si te reprezinta .
 
Sus