Top 20 triburi

  • Autor subiect DeletedUser41912
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40272

Tu cu inca cati lati atacat ?

Din cate stiu eu nu ai nici o treaba cu acest joc,si credema ca stiu mai bine ca tine cum e inceputul,de exemplu iti spun cum faci tu,iti ti lighianul sub scaun ca sa nu te deplasezi nici macar la wc,deci stai 24 din 24 pe joc,spune-mi si mie cine mai face asa ceva ca tine,deci esti de cacao.

cel care imi da clasa?:D
mai multi l-au ajutat pe el decat pe mine, dar nu asta conteaza...

cine s-a gasit sa vorbeasca de "lighean", marele kenji...fratica, daca tu faci asa, nu inseamna ca toti facem ca tine, unii mai au co-player, sittere...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

Kimo ar putea sa aibe.Eu unul am fost plecat 2 zile fara sa las si sitter si nici nu visez sa am 500 in mai putin de cam 4-5 zile.Da cum kimo avea 400k jefuit acum ceva timp e posibil sa aibe in jur de 700-800.Dar doar maxim 30 de jucatori au peste 250.

mili mili milion:)))
 

DeletedUser

cel care imi da clasa?:D
mai multi l-au ajutat pe el decat pe mine, dar nu asta conteaza...

cine s-a gasit sa vorbeasca de "lighean", marele kenji...fratica, daca tu faci asa, nu inseamna ca toti facem ca tine, unii mai au co-player, sittere...


deci sti tu cand ai recunoscut ca ti lighienasul ca dan diaconescu sub scaunas ca sa faci performanta pe joc,si acum o dai la intors,mai multi acountule,odata esti fata,alteori baiat nu face tu pe smecherul pe extern aici,ca nu iti merge,mai ales ca toti stiou ca si tu bagi ppuri si tu faci acelasi lucru ca si alti jucatori pe care i critici,o sti din experienta,deci esti de cacao :)
 

DeletedUser40272

ai probleme bre (si nu-s primu' care ti-o zice, ar trebui sa iti dea de gandit)...esti printre putinii care nu stiu ca de pe l10 incoace joc cu prietena pe cont, dar tu aberezi, ma dau eu femeie, haha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da cum sa nu,mie imi place de Mihaela,eu o iubesc,da tu esti nasol mai,si nu sti nici juca :))
 

DeletedUser40439

Da cum sa nu,mie imi place de Mihaela,eu o iubesc,da tu esti nasol mai,si nu sti nici juca :))

m-am c***t pe mine de ras:| ...m&m a fost pe 3 lumi (astea doar care le stiu eu) top 1 o gramada de timp , pe cand tu ce ai facut atata timp pe triburile?
 

DeletedUser

m&m are masterban pe Abelair Taisha,el nici nu ar mai trebui sa joace,nu stiu de ce va bagati in seama pe aici,ca habar nu aveti de joc,imi zici tu de lumi ca a fost rang 1 si deastea,poi tu sti ca eu nu am fost?

uitate acum pe lumea 29 ce penibil joaca,si aici are noroc ca nu am intrat ca las face de cacao,ias da lectii de triburi in stiluri :))

sti de ce va scriu,ca sa va scot pe astia care il mai credeti jucator pe asta,sa vad si eu care i sunt pupincuristii :))

bravepaladin daca te-ai c***t pe tine e grav frate,dute repede si schimba scutecu ;)
 

DeletedUser

salve, salve...nu-i mai invatati pe toti cum sa joace ca si-asa merge ca naiba farmul...urata lume, harta mica, toti cei activi au picat apropiati, de pp-uri nu mai zic, cresti sate doar cu ele si pe urma esti mare jucator:cool:


nici macar nu doresc sa port o conversatie cu tine !

dar sa ma mai tiganesc cu unu ca tine pe extern :)))))

deci azi nu

sebica
 

DeletedUser

nu ma ... nu stiu ce vorbiti voi aici si nu ma intereseaza... doar am remarcat ca ai scapat de la zoo :D
 

DeletedUser40272

m&m are masterban pe Abelair Taisha,el nici nu ar mai trebui sa joace,nu stiu de ce va bagati in seama pe aici,ca habar nu aveti de joc,imi zici tu de lumi ca a fost rang 1 si deastea,poi tu sti ca eu nu am fost?

uitate acum pe lumea 29 ce penibil joaca,si aici are noroc ca nu am intrat ca las face de cacao,ias da lectii de triburi in stiluri :))

sti de ce va scriu,ca sa va scot pe astia care il mai credeti jucator pe asta,sa vad si eu care i sunt pupincuristii :))

bravepaladin daca te-ai c***t pe tine e grav frate,dute repede si schimba scutecu ;)

tu stii ce inseamna masterban pe nick? nu ip, persoana, iar aberezi...stai linistit ca nu-s singurul...totusi iti multumesc ca imi dai atata atentie, daca stii atatea despre noi inseamna ca e ceva la mijloc

penibil am jucat mereu, altfel nu stiu sa joc....bravo tie ca joci mai bine, profesore
pe toate lumile tot imi dai lectii si totusi tot penibil joc, cred ca e cam prostut profesorul meu....:(
 

DeletedUser

va certati fara motiv aici oameni buni maimuta aia betiva nu a scapat de la la zoo dar e esit din bar acum
 

DeletedUser41807

Kimo ar putea sa aibe.Eu unul am fost plecat 2 zile fara sa las si sitter si nici nu visez sa am 500 in mai putin de cam 4-5 zile.Da cum kimo avea 400k jefuit acum ceva timp e posibil sa aibe in jur de 700-800.Dar doar maxim 30 de jucatori au peste 250.

:)))))) aproape ca fac pe mine de ras :)))

ce ** tu de 400 k ? :D

unii mai au un pic si au 1000 si ** tu de 250 de usori :D , imi pare rau ca nu l-am ascultat pe kimo cand facea misto de tine :D
 

DeletedUser40439

gasca de zei : sebica , kenji si piter , intra 2 luni si apoi dispar in neant , dar se declara jucatori buni si dau lectii altora.Normal ca daca stai non-stop + N multiconturi esti bun , ca de pentru ce altceva sa se inventeze proxy-urile.Kenji lasa maimutareala si fa-te ca joci pe 27 sau unde pana mea esti tu zeu intre barbari.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20561

:)))))) aproape ca fac pe mine de ras :)))

ce ** tu de 400 k ? :D

unii mai au un pic si au 1000 si ** tu de 250 de usori :D , imi pare rau ca nu l-am ascultat pe kimo cand facea misto de tine :D

Pff.Am zis eu ca nu sunt unii aproape de 1.000?Nu cred.Dimpotriva ziceam de kimo ca are probabil in jur de 800.Pana acum poate a depasit 900.Dar nu sunt multi ca kimo.Daca tot sunt asa multi arata-mi tu.
 

DeletedUser17308

Pff.Am zis eu ca nu sunt unii aproape de 1.000?Nu cred.Dimpotriva ziceam de kimo ca are probabil in jur de 800.Pana acum poate a depasit 900.Dar nu sunt multi ca kimo.Daca tot sunt asa multi arata-mi tu.

bre acum serios... ai jucat cu mine vreodata de ma bagi atat in seama? o sa zica lumea ca esti pus de mine ca ma tot lauzi atat, te rog sa nu mai pomenesti nick'ul meu:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus