Top 20 Triburi

  • Autor subiect DeletedUser44079
  • Data de început

DeletedUser31557

Cei din Coca. si Unique le-au spus ca fuzioneaza celor din TTS , vanatoru ala cum e el mai tradator asa a decis sa fuzioneze ca nu avea nici timp. Dar coca si unique le-a dat carlig;) Au luat vreo 3-4 buni si restu i-au luat ,dar dupa aceea i-au concediat. Si asa au destramat ei un trib ca alfel nu aveau cumX_X... .:D acum lupta se va da intre ei si RS... SI oac fiind un trib cat de cat curajos ar putea fi o piedica pentru ei...

:eek::eek:nici UNIQUE si nici Coca, nu a propus vanatorului sa faca fuziune cu noi,el a venit cu aceasta propunere,am specificat ca nu este posibil,dar sunt dispus la cateva recrutari si asa sa ajuns la ce vedeti pe harta,va astept oricand cu mesaje de lamurire pe privat decat sa va expuneti ideile total gresit aici :D
 

DeletedUser31557

Nu este frumos ce a facut vanatorul colegilor sai . Sper ca cineva de langa el sa il faca sa plateasca . Cei din tts care au plecat in unique si coca , probabil nu isi dau sema ca sunt carne de tun .Daca va fi ceva intre coca , unique conta rs, fostii tts, vor fi primele victime.Mai pe inteles , momeala :)

ca sa puteti dormi noaptea :D,la fel,pm,nimeni nu este carne de tun atata timp cat se afla in tribul UNIQUE,binenteles ca acestia vor fi indrumati ptr a innobila ce este in jur daca doresc sa ramana alaturi de noi,este ceva normal,au ocazia unui nou inceput,de ce sa nu profite,in orice caz erau intre noi (UNIQUE si Coca) ;)
 

DeletedUser39940

oricum are dreptate dumieu,vorbiti prostii!
daca sunteti pe harta taceti si jucati,daca nu...la gara!
:))
 

DeletedUser43170

Unique , tts , RS atatea triburi stiti ? Numai despre ele vorbiti .
Mai vorbiti si voi de SH , Emreys , TDN , Oac . Mia ajuns atata TTS , Vanatoru , UNIQUE , Coca.
:)))
 

DeletedUser43170

Doamne bine ca nu am gresit cand scriam romanul despre lumea 37 :)

Cum mai merge prin Emrys ? Vreo cerere de casatorie vreo lectie de viata ? :)
 

DeletedUser11867

:) cred ca nu vorbesc prostii

norocul tau ca nu imi place sa arat discutii private...prima oara a venit la mine reprezentatul unui grup pentru invitatii pt memmbrii tts in coca...inainte de 26...initial nu s-a acceptat dar pana la urma i-am trimis la muriel pt discutii...ce sa discutat mai departe nu ma intereresat...asta daca nu punem la socoteala un mesaj de vreo doua trei saptamani in urma de la un conducator de la voi...

discutii despre emrys vreti? felicitari pentru modul cum s-au descurcat pana acuma...si mia placut organizatul ala pe refugiatii aia...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44692

Acum ca sa castigi lumea trebuie sa fii viclean . Nu se mai tine cont de bun simt, onoare, sacrificiu pentru trib si asa mai departe.Conducatorii vor sa isi salveze popoul cu orice pret.Si atunci ce se intampla?
Fug intr`un trib mai mare(abandonad colegii), ca..., decat sa se bata intre ei mai bine se unesc ``mintile luminate`` si isi innobileaza supusii.Si tot asa pana se ajunge sa avem doua triburi formate din conducatorii celorlalte triburi inghitite de proprii lideri.
In concluzie daca se vorbeste de voi (coca, rs, tts si unique) , este pur si simplu pentru ca altii au ochi sa vada manevrele de prost gust.Nu vad laude la adresa voastra , asa ca mai bine va bucurati de acest moment .
 

DeletedUser42654

Eu? Nu ... nu ma descurc eu sa conduc un trib:D... O sa vezi pe parcurs
 

DeletedUser11867

Acum ca sa castigi lumea trebuie sa fii viclean . Nu se mai tine cont de bun simt, onoare, sacrificiu pentru trib si asa mai departe.Conducatorii vor sa isi salveze popoul cu orice pret.Si atunci ce se intampla?
Fug intr`un trib mai mare(abandonad colegii), ca..., decat sa se bata intre ei mai bine se unesc ``mintile luminate`` si isi innobileaza supusii.Si tot asa pana se ajunge sa avem doua triburi formate din conducatorii celorlalte triburi inghitite de proprii lideri.
In concluzie daca se vorbeste de voi (coca, rs, tts si unique) , este pur si simplu pentru ca altii au ochi sa vada manevrele de prost gust.Nu vad laude la adresa voastra , asa ca mai bine va bucurati de acest moment .

Parte 1:
Triburi: Coca.
Parte 2:
Triburi: TTS, TTS-A

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 95
Tabăra 2: 82
Diferență: 13

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 1
Diferență: 19

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 392,918
Tabăra 2: 219,090
Diferență: 173,828

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 100,195
Tabăra 2: 4,088
Diferență: 96,107

chart


statisticele vorbesc...si tts e trib de top 10(era pe 5) nu un amarat de trib de la marginea lumii...plus ca se vorbeste despre razboiul dintre triburi de top10...apropo ei m-au dus primul la inamici...ca sa vezi ca s-au dus si lupte grele...sa vine si ceilalti cu razboaie interesante si se va vorbi de ei...numai coca+aliatii sai a avut curajul sa declare razboi la alte triburi de top10...ceilalti au preferat aliante...
 

DeletedUser42654

=)) cei din oac au razboi si cu rs si cu coca si unique:)... asa ca nu sunteti singuri
 

DeletedUser40036

ciudat...acum cateva zile afirmai despre TTS ca sunt cei mai slabi si ca vor disparea in curand.acum afirmi ca s-au dus lupte grele...nu prea esti stabil in cele spuse.inca ceva:ciudat mod de a disparea...sa fuzioneze niste slabi(cum i-ai numit) ca ei cu triburile de pe locul 1 si 2.suspect:cool:
 
Sus