Top 20

  • Autor subiect boggy-arsenal1990
  • Data de început

DeletedUser

dominick....ai jucat pentru o perioada la daiony,foarte prost dealtfel.adica fara sa lupti,sau sa faci ceva.daca vrei,studiem statistic.inamicii invinsi nu i-ai facut tu acolo,ci doar veteranii.pur si simplu ai avut un cont pe mana,si nu ai facut nimic cu el,dupa care ai abandonat contul.eu in acea perioada am absentat de pe triburile.acum am revenit.despre ce confuzie e vorba?

eu cat am fost pe daiony am incercat sa bag inapoi contul in goth dar cand am vazut ca nu pot am incercat sa cedez din sate si sa fac rost de altul ferit... nu ma laud ca am avut parola de acolo.

eu joc linistit in nord , imi vad de treburile mele... atac , ma apar , innobilez pierd sate dar stau linistit... dorm linistit nu vreau super conturi...
 

DeletedUser29419

dominick tata, da tu ai fost vre-odata nelinistit?
cand vezi rosu pe harta marita deja dai sate ca sa nu cumva sa ai granita.
Nordul sau sudul care va castiga nu o va face in urmatorii 2 sau 3 ani prin cucerire de sate.
Calea diplomatica cred ca va conduce spre un sfarsit.
Poate intrati toti in M si terminam cu lumea 6.
Sau poate facem ca la razboaiele antice, alegem cate un jucator din nord si unul din sud si se bat astia doi doar. Unul din Black si altul din SH. Ceilalti nu se baga, ambii imi dau parola mie sa ii verific cand cere un trib sau altul sa nu primeasca ajutor.
Asa cand unul invinge ceilalti se conisdera invinsi si gata am terminat cu harmalaia.
Toti ceilalti cum am spus vin in M si cand se stabileste invingatorul dintre cei doi atunci toti migreaza in tribul lui si se inchide lumea.
 

DeletedUser

beiuga... de cand aveam 40-50 de sate am crescut mult am aproape 50 de sate luate de la SH si restu..... si pierdute nici 10...am invatat cam tot ce se poate... si acum atac linistit...


lasa deoparte aluziile la echipa de admini te rog
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma faci sa rad :))) black e mare exista multe conturi parole... mgoth la fel si sh are are....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22352

ai crezut ca nu am stiut c tu esti pe dark??si ca kapaalex e contul tau?
 

DeletedUser

raspuns gresit nici dark nici kapa... mai ai o incercare sa vedem reusesti ??? contul dark a fost momeala cont de sacrificiu...

sti care e diferenta dintre noi 2 ???

1.u nu realizezi ca e un joc
2.eu nu cumpar conturi cum ai facut u sau gabry/costa care cumparati conturi cu 100 de euro ( contul bogdinho tranzactia avand loc in 2 etape prima etapa 50 ron si etapa 2 restu banilor cand se schimba mailul dupa 7 zile )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22352

1...eu nu am amenintat pe nimeni
2 chiar bogdinho a zis ca cele 2 conturi sunt ale tale
3 dovezi ca noi am cumparat conturi
4 si daca cumparam conturi stam bine financiar
5sa realizat tranzactia cu bani?
 

DeletedUser22352

are dovezi???sau cineva da bai sa cucereasca tot dusmani satele??..mai ales ca noi ii luam sate la bogdinho pe banda rulanta
 

DeletedUser22352

ciuda e mare ca lam prins ca era spion in trib si era disperat sa ma sune si nu iam dat numaru de tel.....si acum a infloreste numa sa nu se simta umilit...iar dominic nu mai ai ce raspunde????cand intra bogdinho s posteaza ca a vandut contu atunci poti face acuzatii
 

DeletedUser

in 10 minute iti postez conversatie cu bogdan sa vezi daca nu ma crezi... si iar ai probleme la mansarda cum faci de obicei...
 

DeletedUser22352

pe mine nu ma intereseaza ce vorbiti voi intre voi..asa puteti inflori ce vreti voi.....pai e clar ca atunci cand unu pierde la greu gaseste fel si fel de scuze...ca a vandut..ca sa lasat..ca nu a fost el ca el nu mai joaca de 1 an...etc
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
ciuda e mare ca lam prins ca era spion in trib si era disperat sa ma sune si nu iam dat numaru de tel.....si acum a infloreste numa sa nu se simta umilit...iar dominic nu mai ai ce raspunde????cand intra bogdinho s posteaza ca a vandut contu atunci poti face acuzatii

in 10 minute iti postez conversatie cu bogdan sa vezi daca nu ma crezi... si iar ai probleme la mansarda cum faci de obicei...

Atentie la reguli!
@Dominick,daca esti asa sigur,poti face un ticket.Sunt sigur ca adminii vor lua masurile ce se impun!
 

DeletedUser22352

pai dovezile ce le ai tu ...ce ai vorbit cu bogdinho....:))))))))))))


si posteaza ca si pe cyran lam cumparat
si pe senga


iar eu am id de mes si id de skipe a lu bogdibnho dinaintea ta...inca chiar vorbeam cu el cand il atacam......hai cu alte vrazeli mai bune
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38779

noi nu punem presiune pe jucatori,,,care vrea joaca care nu ne priveste cum jucam noi....fuziunea BLACK -M-GOTH va fi la inchiderea lumi pt a indeplini conditiile pt a se inchide lumea...iar cu sh...eu dau 3 luni ca va fi primu loc pe lume...ca nu ar de sate) si 6 luni ca nu sh nu va mai fi un trib de temut pe L6

ai dreptate ...dar va renaste altul .....ASTA TE ASIGUR
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Daca ai dovezi solide,poti cere o verificare a contului,mai departe se vor ocupa adminii.
 
Sus