TOP 25 Triburi

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser

400 de oameni, care s-au aliat cu alte 400 de oameni ca sa aibe granitele sigure, care detin marginea s-au straduit timp de o luna sa stranga trupe si nobili pentru un organizat.

personal am avut 22 de fake-uri asupra mea. la primul atac lansat asupra mea am ciulit urechile, pentru ca primul atac trimis asupra-mi a fost unul cu nobil care ajungea la 7.02... au urmat vreo 18 atacuri si apoi sprijinuri trimise sa ajunga pe un interval de doua secunde, cu viteze de catapulte, topoare, cai si spioni. niciun alt nobil. personal nu inteleg rolul nobilului trimis cu o ora inainte de figuratia aia penibila de fake-uri... cum sa trimiti fake-uri cu toporul la cineva care stii ca e on, si sa vrei sa creada ca-s nobili?

cata vreme 400 de oameni ataca un trib de 80 e normal ca cel de 80 sa inregistreze si pierderi. ca sa se inteleaga cat de dure au fost atacurile va spun doar ca de pe locul 9 am ajuns pe locul 1 ca trib la inamici invinsi ca aparatori la maaare distanta de urmatorul clasat. am avut pierderi. majoritatea satelor luate de la noi au fost recuperate. pentru ca din 9 sate luate in prima faza de familai gtg de la noi am reusit sa recuperam doar 6, pentru celelatle 3 nerecuperate am cucerit 6 de la ei.

numarul nobililor pierduti inutil de catre gtg a fost mare. numarul persoanelor nemultumite de la ei de rezultatele organizatului e mare (si cum sa nu fii nemultumit cand 400 de oameni isi inchid practic harta se straduie o luna sa straga atac si cand fac socoteala in loc sa fi cucerit ei au pierdut per toal desi, inainte de organizat scorul dintre cele doua tabere era egal?

bai areca nume de sat Probably the best player... infatuat, lipsit de modestie pentru niste merite pe care doar si le aroga fara sa le aibe minte in stanga si-n dreapta.l-am crezut, l-am primit in trib. le-am spus ca fiind un nucleu de 5 trebuie sa faca si deff, nu doar atac si ca trebuie sa isi domine zona. au dominat zona atat de bine ca un jucator numit caruta cu prosti si cu marcuss au reusit in doi sa-i spulbere pe cei cinci viteji de care babi e atat de mandru. pe vremea aceea, cand el scuipa pe gtg si jura ca va face orice sa ii distruga, am sustinut si fortat tot tribul sa sustina satele lui si ale prietenilor lui din zona aceea cu mii de defensive per total. dar le-am cerut si lor sa faca unii def, unii atac si altii nobili ca sa inceapa sa se msite in zona. le-am dat termen o saptamana, pentru ca erau la acelasi nivel de dezvoltare cu shugadude. shugadude si-a facut tren de nobili. ei nu. atunci am luat decizia sa renunt la un nucleu pagubos prin inactivitatea lor unde era imobilizata o parte importanta din defensiva tribului. eu spun ca am facut bine. cine tradeaza odata ca sa injure tribul de unde pleaca, si apoi se intoarce si linge unde a scuipat, nu merita sa il consideri coleg.
 

DeletedUser45557

nu imi purta tu mie de grija. eu nu am jucat niciodata contra unor ciuciumari, asa cum probabili ai facut tu. daca tu ai iesit pe forum sa afirmi ca noi ne.am facut de ras cu nobilii intrati de la 3 zile distanta, ai spus totul despre tine.

si app de statistica aia.. vezi ca nu e echilibrata. mai adauga un ibidem si un nerv de parte on ca tot primesc sprijin de acolo
 

DeletedUser45557

400 de oameni, care s-au aliat cu alte 400 de oameni ca sa aibe granitele sigure, care detin marginea s-au straduit timp de o luna sa stranga trupe si nobili pentru un organizat.

personal am avut 22 de fake-uri asupra mea. la primul atac lansat asupra mea am ciulit urechile, pentru ca primul atac trimis asupra-mi a fost unul cu nobil care ajungea la 7.02... au urmat vreo 18 atacuri si apoi sprijinuri trimise sa ajunga pe un interval de doua secunde, cu viteze de catapulte, topoare, cai si spioni. niciun alt nobil. personal nu inteleg rolul nobilului trimis cu o ora inainte de figuratia aia penibila de fake-uri... cum sa trimiti fake-uri cu toporul la cineva care stii ca e on, si sa vrei sa creada ca-s nobili?

cata vreme 400 de oameni ataca un trib de 80 e normal ca cel de 80 sa inregistreze si pierderi. ca sa se inteleaga cat de dure au fost atacurile va spun doar ca de pe locul 9 am ajuns pe locul 1 ca trib la inamici invinsi ca aparatori la maaare distanta de urmatorul clasat. am avut pierderi. majoritatea satelor luate de la noi au fost recuperate. pentru ca din 9 sate luate in prima faza de familai gtg de la noi am reusit sa recuperam doar 6, pentru celelatle 3 nerecuperate am cucerit 6 de la ei.

numarul nobililor pierduti inutil de catre gtg a fost mare. numarul persoanelor nemultumite de la ei de rezultatele organizatului e mare (si cum sa nu fii nemultumit cand 400 de oameni isi inchid practic harta se straduie o luna sa straga atac si cand fac socoteala in loc sa fi cucerit ei au pierdut per toal desi, inainte de organizat scorul dintre cele doua tabere era egal?

bai areca nume de sat Probably the best player... infatuat, lipsit de modestie pentru niste merite pe care doar si le aroga fara sa le aibe minte in stanga si-n dreapta.l-am crezut, l-am primit in trib. le-am spus ca fiind un nucleu de 5 trebuie sa faca si deff, nu doar atac si ca trebuie sa isi domine zona. au dominat zona atat de bine ca un jucator numit caruta cu prosti si cu marcuss au reusit in doi sa-i spulbere pe cei cinci viteji de care babi e atat de mandru. pe vremea aceea, cand el scuipa pe gtg si jura ca va face orice sa ii distruga, am sustinut si fortat tot tribul sa sustina satele lui si ale prietenilor lui din zona aceea cu mii de defensive per total. dar le-am cerut si lor sa faca unii def, unii atac si altii nobili ca sa inceapa sa se msite in zona. le-am dat termen o saptamana, pentru ca erau la acelasi nivel de dezvoltare cu shugadude. shugadude si-a facut tren de nobili. ei nu. atunci am luat decizia sa renunt la un nucleu pagubos prin inactivitatea lor unde era imobilizata o parte importanta din defensiva tribului. eu spun ca am facut bine. cine tradeaza odata ca sa injure tribul de unde pleaca, si apoi se intoarce si linge unde a scuipat, nu merita sa il consideri coleg.

Martziene induci lumea in eroare, exact stilul tau de joc murdar si lipsit de orice cunostinta in domeniu. in trib nu tu m.ai primit ci tu m.ai chemat. intr.adevar am injurat gtg din cauza unor conflicte vechi si nu gtg ci un anume jucator. ai uitat mesajele care mi le dadeai ca nu vrei sa ma pierzi? ai uitat ca m.ai trimis in diablo sa nu ma pierzi? ai uitat cand m.ai pus sa imi rup armata pe backtimeul pe carutacuprosti? ai uitat ca tu cereai def pentru mine iar eu refuzam pentru ca ma descurcam numai cu split si dodge? ai uitat cand membrii tai felicitau gtg.ul pentru atacurile astea? ai uitat cand v.ati rupt tot atacul inutil pe satul din mimlocul vostru de si acum plangeti? sper ca nu e cazul sa vorbim de "lupul maro" ""volonelul strudel" si toate prostiile alea de le postai pe forum.
 

DeletedUser46360

:)) . nu stiu e care e treaba cu certurioe voastre . dar stiu ca gtg e praf:)))
 

DeletedUser

Scopul nostru a fost atins ;)
Nu ti-e rusine sa apari aici cand ati atacat si cu ultimele topoare sa luati un sat de-al nostru in mijlocul vostru...si ce ati facut?
L-ati dus pe acel jucator locu 1 ca aparator...mare jucator esti ataci numai cu topoare :))
Un singur om ai acolo cu caracter...care stie sa recunoasca ceva...tu..nesimtire mare...
Vorbeste de tribul tau,nu mai vorbi de tribul Gtg...si asa cand ai atacuri,ai treaba :))
Screenshot_2014_10_29_13_50_29.jpg
 

DeletedUser45855

marțiane, sigur nobilul nu a fost undeva pe la 07:24:28:828? ce 07:02 vorbești tu? :)
 

DeletedUser

Angel dust,dar tu canti in numele on sau?
Ai grija sa nu te pape leu de la propriul profil ;)
 

DeletedUser

eu stiu atat: 400 contra 80, adica sar cinci "curajosi" pe unul. se pregatesc cei 400 timp de o luna. ataca. si pierd mai mult decat au castigat. si evident ei sunt cei buni. cu logica asta memo si babi sunt smecherii, le-a mai picat o granita cu eg si au pierdut si acolo vreo doua trei sate in doua zile. a ajuns si nerv la granita cu ei. o sa le cada si acolo sate. sunt curios, daca erau ei 80 si noi 400, ar fi scos statistici pozitive cand ei nici cand sunt cinci contra unu nu reusesc? pentru ca baieti, ati fost singuri impotriva noastra pana acum, de acum poate facem si noi aliante impotriva voastra...

aveti rabdare baieti ca voi jucati cu harta bleu, si tot va faceti de ras.

conform spuselor voastre conduc un trib prost, compus din jucatori praf si nu stim jocul. dar daca ceea ce spuneti voi e adevarat atunci voi care sunteti 400 contra a 80 de jucatori praf, prosti condusi, va pregatiti o luna si aveti statistici negative - ce sunteti? zmei? de hartie poate!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu ma priveste tribul eg...cert este ca ai facut pna cu ei,dupa ce v-ati luptat pe harta si i-ai corupt prin omul tau acolo :)
Stii foarte bine cine este,doar ti-am dat mesajul cu spionul tau :))
Nu stii cum ai jucat pe alte lumii,dar aici cu spionii nu prea ti-a iesit,cel mai amuzant a fost cum te rugai sa iti zica ceva de la noi...
App de eg...poftim
Nu stiu unde sunt nemultumitii,la tine sau la noi?
RETINE...TRIBURILE NU SE MAI CONDUC CA ACUM 6-7 ANI,CU COMUNISMUL TAU.

Screenshot_2014_10_30_12_07_47.jpg
 

DeletedUser45557

Martiane acum spui 400 contra 80mdar pana acum te laudai cu sprijinul din ibidem:))) atata timp cat nobilii intra de la 3 zile distanta iar tu iti blindezi satul pe fakeurile lui ciura si curatarile mele intre "nobilii" lui nu pot sa zic nimic...
angel dust, nu vorbesc in numele gtg nu vorbesc in numele on. Vorbesc doar despre strategia lui martzian cu care el zice ca a castigat pe toate lumile:))). Cu tribul on nu am absolut nimic, ba chiar respect oamenii de acolo si tin legatura cu fostii colegi.

Martziene, daca iti arat mesaje de la jucatorii tai spargi calculatorul ma!:))

Si iar imi aduc aminte...400 contra 80 si tu vroiai alianta sa blindezi de la ibidem si sa ataci miseleste..
sa nu mai vorbim de marcus care vad ca e un idol pentru tine si l.ai curtat de cand a inceput lumea dar la fel ca si mine si el si.a dat seama de ce fel de om esti ma. Nu te mai lauda 80 vs 400 ca nu asta conteaza.
Pentru cultura ta, un trib de 80 de membri este mult mai usor de controlat fata de unul de 400.
nu trebuie sa iti dau explocatii tie si nu ma cobor la vorbele tale de nimic. Ai dovedit prin faptele si vorbele tale cemfel de om esti.
 

DeletedUser

da,.. se conduc cu alianta pe toata harta sa bati triburi mici. si treaba asta sunt sigur ca merge cata vreme nu dai de un "comunist" . cand gasesti un comunist te faci de ras si dai tare din gura pe forum sa nu se vada ca esti praf... tu si cei 400 de urmaritori.

toti jucatorii sunt de acord ca a scazutt calitatea jucatorilor si a triburilor pe serverele de triburi. cata vreme 400 de jucatori stau in genunchi in fata unuia capabil doar sa albastreasca harta si sa se faca de ras in fata unui comunist, si inghit toate dejectiile sefului care dupa o luna de pregatit un organizat pierde mai mult decat castiga, cum dracu de se mai intreaba de ce au un gust acru in gura?

inca odata, intrebare memo daca stii sa raspunzi: daca noi suntem prosti si voi buni, daca voi aveti spioni la noi si toate cele si sunteti 400 contra 80 cum se cheama ca sunteti cand mancati bataie de la noi?
 

DeletedUser45557

Matziene vorbesti din filme nenicule. Asta nu a fost organizat, dar o sa vezi cat de curand ce inseamna cu adevarat un organizat.
legat de calitatea jucatorilor iti spun ca nu a scazut asa cum spui tu. Cand spui asta nu trebuie sa te privesti pe tine ci sa vezi ceilalti jucatori care au avansat si stiu macar sa marcheze un atac si sa nu se blindeze de la fakuri:))
 

DeletedUser

Aloooo cine a mancat bataie domnule?
S-a terminat harta si gata esti invingator?
Sa lasam statistica sa curga,cat mai mult sa ne distram ;)
Dar voi nu prea mai aveti cu ce ataca,bine tu ai rupt toporasele pe benjii...dispeararea asta...aveti fermele la 10 si cica nu ne-a reusit organizatu :))))
Stai aici si lupta,nu te face ca nu poti intra dimineata cand ai atacuri...nu m-am laudat eu cu spioni...tu esti cel care le pune nume,iepurele ucigas,cainele turbat,nume din astea visate de tine noaptea :))
Aia te macina pe tine,ca pe mine ma urmeaza 400 si pe tine 80...deh nici aia 80 nu te urmeaza...ex..jucatorii din death...never nu o sa te urmeze...dar stau acolo ca sa nu fie innobilati ;)
Cand o sa ii scoti pe astia 400,doar tu si cu tribul tau...atunci sa vorbesti,nu sa te milogesti la altii de sprijin si aliante..stii tu de alianta facuta recent ;)
 

DeletedUser22839

aloooo cine a mancat bataie domnule?
S-a terminat harta si gata esti invingator?
Sa lasam statistica sa curga,cat mai mult sa ne distram ;)
dar voi nu prea mai aveti cu ce ataca,bine tu ai rupt toporasele pe benjii...dispeararea asta...aveti fermele la 10 si cica nu ne-a reusit organizatu :))))
stai aici si lupta,nu te face ca nu poti intra dimineata cand ai atacuri...nu m-am laudat eu cu spioni...tu esti cel care le pune nume,iepurele ucigas,cainele turbat,nume din astea visate de tine noaptea :))
aia te macina pe tine,ca pe mine ma urmeaza 400 si pe tine 80...deh nici aia 80 nu te urmeaza...ex..jucatorii din death...never nu o sa te urmeze...dar stau acolo ca sa nu fie innobilati ;)
cand o sa ii scoti pe astia 400,doar tu si cu tribul tau...atunci sa vorbesti,nu sa te milogesti la altii de sprijin si aliante..stii tu de alianta facuta recent ;)

:d:d:d:d:d:d:d
 

DeletedUser22839

memo cn sunt zmeii astia mah ca ii dau la piton ?!
asa ii arunc in cusca de praf ii face :))):D
 

DeletedUser

Martiane tata, spune-ne de fermele din satele voastre...câte mai depasesc nivelul 25?

Mai spune-ne cat de bun conducator esti tu, ca iti scoti oamenii dintrib inainte sa piarda sate si apoi ii bagi inapoi.

Mai spune-ne cum, desi stiati de 4 zile cum si unde vor veni atacurile, tot v-ati organizat haotic defensiva.

Mai spune-ne ca in afara de cel de pe loc 1 odd, nu ati avut curaj sa atacati un jucator de-al nostru, ci doar resturi, pe care le-ati urmarit, si observand ca nu ai activitate, ati sarit.

Statistica corecta de vineri e urmatoarea: 9 sate cucerite de gtg din care 4 recuperate (pe neatentia colegilor nostri, dar nu intram in detalii), plus sute de nivele de ferma,fierarie si mine doborate.

Punct si de la capat.

P.s. Zici tu 400 vs 80. Dar voi, ce ati facut cu al nostru coleg, 80 vs 1? Ati reusit sa dati jos zidul. Mare realizare.
 

DeletedUser46360

ba voibva auziti ? asta nu a fost organjzat lasa ca vedeti voi ce e ala organizat ....


ce vorbe sunt astea ma . adica voi dati 2-3 organizate ca noobi ca sa castige adversarul incredere sau care e strategia gtg ca eu unu nu pricep:))))
 

DeletedUser

Tu oricum esti baubau...nu vorbim cu ASTIA care au nume din astea capcana pe aici :)
Sunt ce vrem noi sa fie ;)
Ce incredere sa castigati ma voi?
Ca va certati si acum pe forum,dupa trupele pierdute si satele pierdute :))
 

DeletedUser22839

ba voibva auziti ? asta nu a fost organjzat lasa ca vedeti voi ce e ala organizat ....


ce vorbe sunt astea ma . adica voi dati 2-3 organizate ca noobi ca sa castige adversarul incredere sau care e strategia gtg ca eu unu nu pricep:))))

nu pricepi amigo ca e strategie si plantele nu gandesc ptr a putea pricepe ;)
 
Sus