top jucatori speed

Splashh

member
Scor reacție
0
De ar fii numai zona:))..am avut zona destul de buna,dar nu se poate ca doar eu sa am zona pe o harta cu 100de barbare
 

osândă

member
Scor reacție
1
De ar fii numai zona:))..am avut zona destul de buna,dar nu se poate ca doar eu sa am zona pe o harta cu 100de barbare
degeaba dai fum, daca nu faci trupe, si ieri ai dat fum , dar ai fost scos :D
nu te mai lauda ca dai fumm si castigi runda cand nu suntem noi, sau sunteti 100 si iti permiti sa dai cladiri si nu trupe:)
 

Splashh

member
Scor reacție
0
Cica nu fac trupe, pai cat deff am avut eu nu aveai tu nici jumate https://prnt.sc/roxcqc , ce zic de usori, ca cred ca v am dublat pe toti la usori:)) uita te la clasament normal ca am fost scos, daca ai mei nu stiu sa joace.
 

Splashh

member
Scor reacție
0
Uite a ti fost voi pe runda:)) si toti v ati luat fum si la puncte si la trupe, si zona mea nu a fost buna a fost la fel ca a avoastra. Asa ca ciocu mic.
 

osândă

member
Scor reacție
1
=)))))))
Eu cred ca da, haide ca te las sa te crezi dumnezeu la jocu asta, vad ca iti place mult sa te crezi bun:)))
ai uitat cand jucai cu autofarmul si tot iti luai fum:)))
 

Splashh

member
Scor reacție
0
Eu nu am jucat cu autofarmu, eu joc cu fa key press:)) si tu poti juca cu orice script ca fum. Iti iei oricum:D
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
splashh inceteaza sa te mai lauzi singur, aveai zona pe runda respectiva.
si nu totul se rezuma la puncte, din ce imi aduc aminte ai zburat de pe runda :))
 
Sus