Top10 Lumea1 peste 3 luni ???

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eu zic ca CIRCUL urca incet si sigur, au sanse destul de mari sa ajunga pe locul1.

vrabia malai viseaza
as zice ca dupa atata timp te-ai fi obisnuit cu stapanii L1......timeframe:dintotdeauna:rolleyes:
cat despre sansele circului/elite/circ/etc de a ajunge p locul 1 stiti cum e:"curaj gaina ca te tai":)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1. ~TLD~ - jos palaria pt ei
2.CIRC - hehe, vor locul 1, dar acela e greu de obtinut
3.RIP - down
4.C.D. - 2 sate pe saptamana ... slab
5.SOF - trib zonal, foarte bine organizat. peste o luna-2 parca ii vad pe locu 2 :)
6.DIABLO - mai liberi ca niciodata.
7.Legio - hoho, avanseaza baieti astia nu gluma :D
8.SH - nu prea le vad loc de dezvoltare inafara de RIP
9.YKZ - oare au ce cauta in top ?!
10.AKI - imi palce de alin#ro. Vad ca pierde sate ... se lasa cumva de joc ? :eek:

Incet incet ne facem si noi loc in top.

In legatura cu contul meu. Nu prea mai am timp de joc.


Parerea mea despre un viitor top 10:

1. TLD
2. Circ
3. Sof
4. Rip
5. CD
6. Sh
7. H@it@
8. AKI
9. Legio
10. Probabil un trib nou desprins din 2-3 triburi din top.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vad ca DIABLO nu face parte din topul tau...cu ei ce se intampla?

Nu ii cunosc prea bine, nu prea am avut legatura cu ei, deci nu prea le stiu modul de dezvoltare si conducerea. De fapt cativa membrii din conducere mi-au fost colegi in Tibet, dar nu am mai vorbit cu ei de aproape 9 luni. L-am eliminat din "topul meu" deoarece am vazut ca pierde teren in fata tribului King si pe baza faptului ca niciodata nu se stie ce se poate intampla [o fuziune, o scindare].

Imi pare rau daca am jignit pe cineva, dar cred ca Diablo este tribul pe care il cunosc cel mai putin din top 10 si de aceea n-am putut sa-l apreciez asa cum trebuie.
 

DeletedUser

Nu ii cunosc prea bine, nu prea am avut legatura cu ei, deci nu prea le stiu modul de dezvoltare si conducerea. De fapt cativa membrii din conducere mi-au fost colegi in Tibet, dar nu am mai vorbit cu ei de aproape 9 luni. L-am eliminat din "topul meu" deoarece am vazut ca pierde teren in fata tribului King si pe baza faptului ca niciodata nu se stie ce se poate intampla [o fuziune, o scindare].

Imi pare rau daca am jignit pe cineva, dar cred ca Diablo este tribul pe care il cunosc cel mai putin din top 10 si de aceea n-am putut sa-l apreciez asa cum trebuie.

Eu stiu ca au echilibrat disputa cu [KING] drept dovada ca membrii [KING] nu au mai iesit in fatza pe forum...probabil nu mai au cu ce se lauda :rolleyes:
 

DeletedUser

Pe total scorul e de 33 la 32 pentru ei pe ultimele 3 luni. 29 la 29 pe ultima luna.
La inceput s-a creat impresia ca o luam in freza din cauza academiei.
 

DeletedUser

La inceput s-a creat impresia ca o luam in freza din cauza academiei.

academia a si picat foarte mult...am luat atunci vreo 100 de sate de la ei, pana cand i-am scos din mijlocul nostru...acum tu o sa vii sa ma intrebi, de ce i-am atacat pe ei in primul rand....simplu...a fost mult mai usor sa luam intai ce aveam in mijloc, ca doar apoi sa atacam frontul exterior cu voi...
 

DeletedUser2147

nu mai ies pe forum din lipsa de timp, nu de altceva. Pentru ca mai mult eu ieseam pe forum, si nu doar in acel post. Si am si facut o intelegere cu T-Virus privitoare la ziua de duminica, dar duminica nu am chef de cearta si nervi :p
 

DeletedUser2147

scorul de 33-32 pentru noi nu e realist, deoarece am avut jucatori de la noi din trib care cand s-au lasat au lasat vreo 2-3 sate unor jucatori din DIABLO, datorita prieteniei dintre jucatorii respectivi. Deci nu se prea poate face un scor pe ultimele 3 luni.
 

DeletedUser

Cam asta e media lui:)

Chiar nu caut sa realizez o anumita medie ... nu fac decat sa-mi spun parerea.
Ca e mai mult sau mai putin corecta,nu stiu cat de mult conteaza si pentru cati.


Din punctul meu de vedere , din triburile care fac parte din top20 actual : SOF,C.D.(in legatura cu ei nu sunt foarte sigur ,deoarece incet incet membrii lor se "imbolnavesc") si YKZ, pe viitor vor face o figura frumoasa.

Dar incet incet,in top20 va aparea o noua generatie de triburi ...
 

DeletedUser1546

#1 29.01.2008, 15:18:40 Sus
Unde vor fi actualele triburi din top10 peste 3 luni?
Vor urca in rank,vor scadea,vor fi fuziuni ,se vor rupe aliante,vor aparea noi aliante.
Vreau doar sa vad viziunea fiecaruia pentru urmatoarele 3 luni.
Cat mai putin spam si va rog respectati parerile celorlalti .


1) ~TLD~
2) RIP
3) ELITE
4) Avalon
5) DIABLO
6) Legio
7) C.D.
8) T.E.
9) H@IT@
10) REPLY



acum suntem in 23.04.2008 mai sunt 6 zile ar c-am trebuii trase concluziile:

Rang Porecla Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 ~TLD~ FELICITARI MARE TRIB...
2 CIRC
3 RIP ---Tot pe 3
4 C.D. ---Tot pe 4
5 SOF
6 SH
7 DIABLO
8 H@IT@
9 UNITED
10 Legio pacat a-i cam scazut
11 AKI
12 YKZ
13 [KING]
14 FRIEND
15 Deadly
16 SOF~A
17 AE
18 Fiara
19 CDAc
20 NWO
 

DeletedUser

1) ~TLD~ - vor mai ramane pt ceva timp pe locul1
2) RIP - vor ramane pe 2 si se vor apropia de TLD,din punct de vedere al punctajului
3) ELITE - raman aici
4) Avalon - vor pica un loc ,doua ... asta daca nu vor primi "sange proaspat" in trib
5) DIABLO - vor pica cateva locuri
6) Legio - raman cam tot in zona asta
7) C.D. - intra in top5
8) T.E. - urca un loc,max doua
9) H@IT@ - ies din top10
10) REPLY - ies din top10

TLD e tot pe unu ... 100% corect
RIP sunt pe 3 ,dar s-au apropiat de TLD ... dif era de 9mil+ puncte,iar acum e de 6 mil ... deci 50% corect
Elite ... s-au transformat in Circ,au mai recrutat cativa jucatori ... deci ,am cam dat-o in bara ... 0%
Avalon ... totul a fost mai grav decat ma asteptam ,chiar si cu venirea celor din RIP la ei ... Avalon a iesit de pe prima scena a lumii1 ... 30% corect
Diablo ... au picat de pe 5 pe 7 ,deci 100 % corect
Legio ... de pe 6 pe 9 ,desi nu am fost foarte exact ... sa zicem ca am gresit ... 0%
CD ... daca iti zic ca peste 6 zile vor fi in top5 ,asa cum am spus ma crezi ? ... dif de puncte dintre CD,SH si SOF sunt mici ... 100% corect
TE ... doar ce s-au desfintat ... 0 %
H@IT@ ... sunt pe 8 ... 0%
Reply ... nu mai sunt in top ... 100%



Desi mai sunt 6 zile ... voi trage concluziile .... am nimerit 4 din 10 ,la 2 am fost oarecum in zona ... deci sa zicem ca procentul(tot s-a vorbit de cat de bine le nimeresc ) e pe undeva in jurul valorii de 48,3%
Destul de bine pentru unul care se agita de nebun prin k63 ... zic eu.
 

DeletedUser1385

1 ~TLD~ Vor ramane aici
2 CIRC Vor ramane aici
3 RIP Cadere libera , va iesi din top 10
4 SH Vor ramane aici
5 SOF Vor urca pe 3.4
6 C.D. Vor ramane aici
7 DIABLO Vor cadea2-3 locuri
8 H@IT@ Daca continua in stilu asta se vor duce din top 10
9 Legio Vor ramane aici
10 AKI nu cunosc zona/razboaie/ deci nu comentez
11 UNITED vor scadea 3-4 locuri
12 YKZ nu cunosc zona/razboaie/ deci nu comentez
13 [KING] nu cunosc zona/razboaie/ deci nu comentez
14 FRIEND nu cunosc zona/razboaie/ deci nu comentez
15 Deadly vor ramane aici poate vor urca un loc doua maxim
16 AE Vor iesi din top 20
17 Fiara nu cunosc zona/razboaie/ deci nu comentez
18 SOF~A Vor urca ceva:)
19 CDAc Vor ramane aici
20 NWO Se vor stabiliza vor ramane in top 20
 

DeletedUser

4 SH Vor ramane aici
5 SOF Vor urca pe 3.4


pai daca ramane SH pe 4 cum o sa urce SOF pe 4 ? :D
 

DeletedUser4932

Unde vor fi actualele triburi din top10 peste 3 luni?
Vor urca in rank,vor scadea,vor fi fuziuni ,se vor rupe aliante,vor aparea noi aliante.
Vreau doar sa vad viziunea fiecaruia pentru urmatoarele 3 luni.
Cat mai putin spam si va rog respectati parerile celorlalti .


1) ~TLD~
2) RIP
3) ELITE
4) Avalon
5) DIABLO
6) Legio
7) C.D.
8) T.E.
9) H@IT@
10) REPLY

ink 6 zile si tragem linie :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus