Top10 Lumea1 peste 3 luni ???

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cam devreme si prematur pentru astfel de pronosticuri; cel mai bine le facem dupa ce se inchide lumea :)

si unde mai e distractia ?


vreau sa aflu cam ce cred oamenii ca o sa se intample cu lumea1...cum anume o sa evolueze lucrurile,oricine are o parere :)
 

DeletedUser

Si pana il dizolvi sa migreze tot TLD in tribul gata sa se dizolve...ca altfel cum ar putea sa cada TLD asa jos? :rolleyes: (aaa, nu-mi spune...ii pregateste orlando si tld-ului o surpriza :p )
 

DeletedUser

Off topic baieti:) prea mult strica;)...deja fumati chishtoace care s-au fumat deja;)
 

DeletedUser

orlando nu se va atinge de TLD fiindca nu are motive si nici nu ar putea sa o faca... plus ca il omor eu da asta e alta problema... dar aici se discuta alte posibilitati... acestea fiind legate de topul 10 al triburilor din lumea unu deci va rog nu mai derivati de la subiect
 

DeletedUser

A mai aparut un nou trib. UNITED, poate vor ajunge si ei in top10 in 3 luni.
 

DeletedUser

they will go down... see this :Numãrul de membrii: 501

this means that they will go down ...:D

mai ales ca e si selenka cea obsedata de membrii pe acolo:D:p
 

DeletedUser

parerea mea - va bate recordul detinut de GD la numarul de membrii
 

DeletedUser

In orice caz creste vertiginos....
Ca numar de membrii nu ca medie de puncte jucatori :)
 

DeletedUser1079

Vor fi schimbari majore pe L1, dar nu din cauza razboaielor ci mai degraba din cauza jucatorilor care fie vor migra fie se vor retrage! Prevad ca nu se va intampla nimic spectaculos din punct de vedere militar pana nu se va inchide lumea!
 

DeletedUser

E foarte dificil sa apara schimbari majore atata timp cat exista CA.
De exemplu 4 dintre triburile din top5,sunt din CA.

Atata timp cat exista CA ,nu vor exista lupte prea grozave....pt ca trebuie sa fim cinstiti,multi dintre jucatorii buni ai acestei lumi fac parte din triburi care sunt in CA...cu cateva exceptii.
Dar poate ca ....candva se vor plictisi si ei de innobilat tinte usoare si vor lupta pe bune,atunci incepe sa fie cu adevarat amuzant jocul.

Cand iti dai seama ca in 2 ore vei pierde toate satele :rolleyes:

Cum ar suna un razboi RIP vs TLD sau RIP vs ELITE sau ELITE vs TLD, 1 vs 1 ...atunci lupte serioase (sa nu se simta celelalte triburi date la o parte,dar intre aceste 3 triburi s-ar da cele mai frumoase lupte ... din mai multe motive: jucatorii,punctele(care sunt destul de apropiate),pozitia pe harta etc.)


Am vazut pe multe lumi cum s-au destramat aliante mai grozave,deci inca mai am sperante :rolleyes: ... dar pe .ro e o singura mica/mare diferenta
 

DeletedUser523

eu abia astept sa cucereasca CA tot sau macar sa renunte ceilalti de buna voie recunoscand superioritatea CA; si sa se incheie L1 ! dar cred k si eu sper degeaba, nu gabi23:confused:;):cool:
 

DeletedUser

Off-topic:

Îmi pare rãu sã vã dezamãgesc, atâta vreme cât vreunul din triburile din CA nu greºeºte flagrant faþã de celelalte, alianþa asta va fi indestructibilã.

On-topic: lucrurile nu se vor schimba prea mult, 3 luni e o perioadã prea micã.
 

DeletedUser

vorbim de 3 luni ...??? deja avalon e pe 3. trib terminat, nu? :))
 

DeletedUser

Te grabesti....
Ptr putin timp..sper:D:D:D:D


LE: Acum am vazut: Prospaturi.
Doar asa puteti tine pasul cu noi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hmmm, conteaza? intrebare : cine a fost pe locul I acum 3 luni unde este acum?

wrong question!

corect este: cine-a fost pe locul I in ultimele 9 luni? :))


Cum ar suna un razboi RIP vs TLD sau RIP vs ELITE sau ELITE vs TLD, 1 vs 1 ...atunci lupte serioase (sa nu se simta celelalte triburi date la o parte,dar intre aceste 3 triburi s-ar da cele mai frumoase lupte ... din mai multe motive: jucatorii,punctele(care sunt destul de apropiate),pozitia pe harta etc.)

not going to happen. RIP domina anumite zone, TLD alte zone.
ELITE versus TLD e deja in progres. :)) si se stie cine castiga.

Am vazut pe multe lumi cum s-au destramat aliante mai grozave,deci inca mai am sperante :rolleyes: ... dar pe .ro e o singura mica/mare diferenta

diplomatia slaba e incurajata de liderii slabi.
totusi, curentul unei lumi trage la vale orice buturuga, indiferent daca e verde sau uscata.
eu m-am minunat si inca ma mai minunez de tipicul de diplomatie de pe .ro
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu-l credeti, vorbeste "aiurea"... :D

Top10, va fi aproximativ acelasi daca nu vor exista fuzionari importante... probabil mici modificari de pozitii in locurile 5-10, mai greu de prevazut intre primele 5. Oricum, se vede clar stabilitatea RIP si tendinta ascendenta pe care se afla.Cu ~LEON~ in cadere libera..probabil unii membrii ai CA (si nu numai) vor creste in punctaje, si ca nr de sate. Recrutari sau innobilari.
Per total, si peste 6 luni va fi cam aceeasi configuratie in top10

Is just an opinion.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus