Top10 Lumea1 peste 3 luni ???

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Te grabesti....
Ptr putin timp..sper:D:D:D:D


LE: Acum am vazut: Prospaturi.
Doar asa puteti tine pasul cu noi?

Prospaturi pentru voi. Pentru noi erau demult avaloni :)). Si veti mai vedea cand va fi nevoie. Si atat timp cat numarul membrilor vostri este cu 60% mai mare decat al nostru ...
 

DeletedUser523

@BlooM sper sa te inseli si sa nu aud lucruri de genul, k membrii CA au innobilat sate de la LEON, chiar daca de luni, se pare, nu vom mai face parte din alianta!Totusi sper k aliante locale personale intre jucatori deja s-au format si nu vor exista fratricide!;)
 

DeletedUser

@BlooM sper sa te inseli si sa nu aud lucruri de genul, k membrii CA au innobilat sate de la LEON, chiar daca de luni, se pare, nu vom mai face parte din alianta!Totusi sper k aliante locale personale intre jucatori deja s-au format si nu vor exista fratricide!;)

:p tzepes tu traiesti in alt timp... nu observi ca deja toti din leon migreaza in alte triburi? Si care nu cei din CA o sa ii manance imediat ... revino-ti, e sfarsitul tribului Leon, o sa dispara din primii 40 destul de curand in mod sigur
 

DeletedUser523

:p tzepes tu traiesti in alt timp... nu observi ca deja toti din leon migreaza in alte triburi? Si care nu cei din CA o sa ii manance imediat ... revino-ti, e sfarsitul tribului Leon, o sa dispara din primii 40 destul de curand in mod sigur
pai cum sa nu observ ca doar fac parte din el ;) insa vreau sa cred ca in caz ca vor mai ramane cativa si tribul nu se va desfinta de tot fosti aliati nu-i vor ataca...
 

DeletedUser

pai cum sa nu observ ca doar fac parte din el ;) insa vreau sa cred ca in caz ca vor mai ramane cativa si tribul nu se va desfinta de tot fosti aliati nu-i vor ataca...

sunt sigur ca vor ramane cativa, nu o sa se desfinteze
 

DeletedUser

pai cum sa nu observ ca doar fac parte din el ;) insa vreau sa cred ca in caz ca vor mai ramane cativa si tribul nu se va desfinta de tot fosti aliati nu-i vor ataca...

Vrei sa crezi...corect. Dar ceea ce vrem nu intotdeauna se si intampla, nu ? Just wait and see...Si, am specificat, innobilari sau recrutari.Deci...
 

DeletedUser

ca nu ne apucam acum sa atacam aliatii din leon, dar pe jucatori precum uscatelu nu cred ca are pretentii nimeni sa il tratam ca om si jucator ... Si aici nu e doar parerea mea. cred ca vor fi batai pe claimurile pe satele aluia :))
 

DeletedUser4620

chiar ca va fii o bataie pe satele lui uscatelu "02.02.
00:52 uscatelul a fost invitat de cãtre Valiusha."
:))))mai pe scurt majoritatea din leon se duc in tld o mica fuziune si avalonu ramane cu ochii in soare " gen h3r0"
 

DeletedUser

ca nu ne apucam acum sa atacam aliatii din leon, dar pe jucatori precum uscatelu nu cred ca are pretentii nimeni sa il tratam ca om si jucator ... Si aici nu e doar parerea mea. cred ca vor fi batai pe claimurile pe satele aluia :))

barony a spus:
....LEON va fi eliminat din CA din cauza mult iubitului lor conducator uscatelu. Tribul a ajuns o rusine pentru CA iar discutiile pe care uscatelu le poarta cu membrii CA sunt o dovada de egoism feroce si individualism nemaintalnit pe triburi. .....

Jucãtor uscatelul
uscatelul
Puncte: 1.587.308
Rang: 3
Trib: ~TLD~
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marchezã pe hartã
» Invitaþie în trib

Dragul meu barony, se pare ca ori nu esti la curent cu ceea ce se intampla in CA, ori parerea ta e aproximativ egala 0 pt cineva din TLD...din moment ce...sau...?


Sic transit gloria mundi....

later edit:
vom vedea pana in pranz draga foh :)

Mai e ceva de vazut? In afara de nulitatea afirmatiilor tale...Pentru ca intr-adevar... se pare ca TLD s-a batut din greu...si au castigat toate satele lui uscatelu... cu tot cu proprietar :)
Intrebare pt tine, barony: E membru TLD acuma..sau e vechea chestie cu "lasa-l sa se creada in siguranta, si-l rezolvam" ?? Nu de alta...dar stiu ca se folosea asa ceva in Avalon si LEON
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai nu e de mirrare ... toti jucatorii leon migreaza in tld .. nush cum vine acest lucru .. nu e primu jucator din leon care am vazut ca a migrat in tld ...
 

DeletedUser

Nu ma mir ca uscatelul e in TLD... ma amuz doar de cineva care se batea cu pumnul in piept referitor la onoarea si prietenia existenta intre TLD si Avalon...
Si daca barony spune NU.. TLD spune DA :D Asta asa...ca intre prieteni...
Ce ti-e si cu prietenia unora...
 

DeletedUser1195

Problema nu e unde se duc jucatorii LEON,dar azi de dimineata uscatelu era declarat"inamicul public nr.1",vinovatul pentru faptul ca Leon e scos din CA,iar la pranz...surpriza de proportii!!!! Uscatelu e jucator de mare valoare in TLD.

Incurcate sunt caile Domnului!:)
 

DeletedUser

vor fi simple caile uscatelului. lumea2 va scrie pe el. e pacat sa nu se concentreze pe o singura lume. si am decis sa il ajutam noi.
 

DeletedUser1079

Desfintati toate triburile si haideti la un caft general sa ne distram ca daca si C.A. Se destrama nu mai se termina Lumea asta niciodata!:D
 

DeletedUser

Desfintati toate triburile si haideti la un caft general sa ne distram ca daca si C.A. Se destrama nu mai se termina Lumea asta niciodata!:D

Super tare! Un caft general e visul meu dintotdeauna! :rolleyes:
Ceva in genul cafturilor din carciumile de cowboys.
 

DeletedUser

Eu zic ca o sa dureaze aprox 3 ani lumea1(in total)

De ce nu intram toti in UNITED ?
Oricum se apropie de 1000.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus