Topic in GD

  • Autor subiect mirceaberzovan
  • Data de început

DeletedUser

nervi! sau sentimentul ca pierde?
Pagina: >1<
adi ardelean astãzi la ora 12:49 Citat
19.07.
16:37 mirceaberzovan s-a atasat tribului.
19.07.
16:26 mirceaberzovan a fost invitat de catre AdiMutu.
19.07.
14:30 mirceaberzovan a parasit tribul.
19.07.
09:47 AdiMutu a modificat descrierea tribului.

mirceaberzovan în data de 19.07. la ora 13:43 Citat mirceaberzovan în data de 11.07. la ora 10:35are nevoie de sprijin , voi care sunteti in zona aceasta puteti sa il sprijiniti cel mai bine, organizativas si trimite-tii sprijin urgent
deci sa nu mai aud pe nimeni ca sta si comenteaza ca nu s-a cerut nimic!!
Ana4Julia astazi la ora 00:44 Citat bineinteles, tipati doar cand e vb de prietenii vostri sau de voi, daca era vb de un simplu membru nici nu va oboseati sa trimiteti suport ... Hai ca ati inceput si voi ca aia din GD!
DeathEaters astazi la ora 02:56 Citat Mircea, fara suparare insa nu cred ca trebuia sa parasesti tribului.
Nu sunt eu in masura sa zic insa tu esti la conducere, poti sa schimbi ceva in trib!
Shit happens!
mirceaberzovan astazi la ora 09:45 Citat Ana4Julia a scris:
bineinteles, tipati doar cand e vb de prietenii vostri sau de voi, daca era vb de un simplu membru nici nu va oboseati sa trimiteti suport ... Hai ca ati inceput si voi ca aia din GD! aici poate stiu ei ceva
Prelucrarea adi ardelean astãzi la ora 12:57
reecky astãzi la ora 13:17 Citat
foarte interesant
matza1982n astãzi la ora 13:18 Citat Prelucrare ªterge
numai sa nu fie la vrajeala pt noi ...
adi ardelean astãzi la ora 13:20 Citat
a intrat iar in trib, dar probabil ca ieri era disperat ca a pierdut multa armata si si-a bagat picioarle in tribul lui propriu. e greu sa fi conducator, mai ales cand nu te ajuta cei din jur sau nu ai stofa de lider.
matza1982n astãzi la ora 13:21 Citat Prelucrare ªterge
sau a vrut sa isi mobilizeze oamenii, sa le arate ca s-a suparat pe ei.
matza1982n astãzi la ora 13:22 Citat Prelucrare ªterge
era tare sa nu ii mai dea nimeni invite.
reecky astãzi la ora 13:27 Citat
adi ardelean a scris:
a intrat iar in trib, dar probabil ca ieri era disperat ca a pierdut multa armata si si-a bagat picioarle in tribul lui propriu. e greu sa fi conducator, mai ales cand nu te ajuta cei din jur sau nu ai stofa de lider.


adevarat
matza1982n a scris:
era tare sa nu ii mai dea nimeni invite.


:))

Raspunsul meu la intrebarea celor din GD
au fost nervi pentru ca nu au raspuns jucatorii cum trebuia, nu au atacat cand trebuia si am piserdut trupe....+ca ma bat contra unui plugin de 2 saptamani la care adminii nu au luat nici o masura, chjiar daca faptul a fost recunoscut de jucatorul in cauza, deci nu pierd nimic .....nu impotriva unor trisori si a unor jucatori care nu stiu decat sa injure cand au ocazia, mai ales ca dupa fac apel la clementa adminilor, chiar daca dupa cand pierd ii acuza sus si tare ca favorizeaza LF...daca ne favorizau acum acesti jucatori(shory si olanicu voinicu) erau scosi....si nu pentre favor ci pe buna dreptateunul foloseste plugin iar altul m-a injurat...cam de asta este in stare GD.
precizez ca acest topic nu este facut pentru a fi comentat de zaltii ci doar pentru a face o simpla constatare....cat despre noua conducere...m-am lamurit si cu ea.....in CL daca un jucator jigneste este lasat in afara tribului in GD i se trimite sprijin din dispereare sa mai posteze o eventuala victorie.... pana la urma unde este disperarea??cred ca in curtea GD-ului ....
PS: de admini m-am lamurit ca nu au puterea sa puna in balanta corect anumite situatii si sa ia deciziile corecte, nu o fac cu reavointa dar poate din cauza numarului mare de tichete si de infractiuni in joc...le este frica sa nu se goleasca prea repede si prea mult serverul poate...daca permit mahalagiilor si trisorilor sa joace in continuare pe acestr server...
ca si concluzie...conducerea GD: gasiti al;e metode de incurajare....eu nu ma sucz ca am apasat din greseala pe butonul de parasire a tribului imi recunosc faptele si greselile voi...nu prea usunteti in stare
 

DeletedUser

Mediatizare

esti bine ca esti mediatizat. :) asta e avantajul triburilor cu numar restrans de oameni dar puternici. Forza 300 Avalon Lords ! :)
 

DeletedUser

Da suntem foarte amuzati de ce se scrie pe forumurile din GD...Cat despre titlul topicului calculati voi cat a crescut CL in ultimele 2 saptamani.
 

DeletedUser

mircea vezi cum e sa fii in locul nostru :D

ce tie nu-ti place altuia nu-i face...
scz pt offtopic...
 

DeletedUser1282

asta este ...

ce sa facem, ne mai suparam, ne luam jucariile si plecam ...
serios acum, dupa cata propaganda ai facut pe acest forum, nu ma asteptam la gestul asta din partea ta, dar oameni suntem, nu e asa ?
ce pot spune? sa fie intr-un ceas bun pentru unii dintre noi :)
 

DeletedUser

@nanel
@badboykilla
amandurora va zic si este valabil pentru toti cei care doresc sa comenteze....faptul ca sunt un subiect atat de fierbinte pe forumul vostru arata si atentia pe care mi-o acordati(nici TLD-ul nu are atata advertising pe forumul vostru) daca vreti intrebati-va si voi spionii cat se vb despre GD pe forumul CL...sau cate citate se dau de pe forumul vostru...nici unul....nu am nevoie de propaganda intre jucatorii proprii cei care stiu ce terbuie sa faca or sa faca...dar repet inca o data jocul este inca in fasha..abia au inceput sa apara satele specializate( eu am ruptr armata din 1 doar si am 3 de atac)noi luptam si ne vedem de ale noastre..eui cel putin astept sa se sufoce ciorchinii de jucatori care ii aveti in unele zone...sa incepa jucatorii sa se lase masiv....sa ramana numai cei dedicati....si sa mai fac si eu 3 sate de atac.....abia atunci incepe dansul iar pe harta cred ca sunt doar 2-3 jucatori destul de puternici care pot sa zica da sunt un jucator periculos(imi pare rau ca inca nu fac parte din aceasta categorie:( dar cine stie poate in curand o sa fac)pana atunci razboiul asta este aruncarea cu pietre in lac si de asta va convingeti si voi si restul jucatorilor ca este adevarat....voi luati sate si urcati in clasament, noi luam sate si urcam in clasament...voi pierdeti noi pierdem samd.....
 

DeletedUser574

matza1982n a scris:
era tare sa nu ii mai dea nimeni invite.


stii ce era si mai tare? daca gandeai si tu un pic
3.gif

Si cine pierde? GD sau CL? ahahahahahaha
19.gif
 

DeletedUser

Actiunile unora, "inteligenta debordanta" a celorlalti

Daca Mircea a gresit sau nu se va vedea in curand. Daca oamenii lui au priceput mesajul, consider ca actiunea a reusit. Daca nu, macar s-a incercat o miscare mobilizatoare. Iar daca pt marele jucator matza1982 asta e singurul subiect de distractie, atunci imi pare rau pt el. E trista viata la fel cum e trista pt toti ce se refugiaza aici pt ca viata personala nu au. Faceti diferenta intre joc si lumea din jur. Mai iesiti si voi cu prietenii, daca aveti unii si in afara jocului ...
Cat despre ce pune fiecare pe forum, e treaba lui. Daca asa stiu unii sa isi arate indiferenta si dispretul pe care zic ca il poarta ... Eu sigur nu as face reclama unui dusman si sa le transmit oamenilor mei frica ce i-o port.
Un weekend bun tuturor LF si TNT. :)
 

DeletedUser1282

Eu sigur nu as face reclama unui dusman si sa le transmit oamenilor mei frica ce i-o port.
Un weekend bun tuturor LF si TNT. :)

waw... unii chiar nu gandim ... postat pe forum de frica??? tipule asta intotdeauna va fi o stire interesanta pentru oricine, sa vezi ca cineva se dezice de propria creatie e o chestie interesanta, in orice colt al lumii ... si mai interesant e ca unii vin si ling acolo unde au scuipat :) :) :)
 

DeletedUser

waw... unii chiar nu gandim ... postat pe forum de frica??? tipule asta intotdeauna va fi o stire interesanta pentru oricine, sa vezi ca cineva se dezice de propria creatie e o chestie interesanta, in orice colt al lumii ... si mai interesant e ca unii vin si ling acolo unde au scuipat :) :) :)

gresit!!!! si dupa cum am zis mai sus...cine vrea sa inteleaga intelege cine nu ...sa faca pe prostul in continuare...oricum toata conducerea GD-ului arata pe zi ce trece ca este o conducere de n00bi care nu inteleg jocul deloc...asa cum cel mai puternic trib va ramane TLD desi are de3,3 ori mai putini jucatori ca si GD, iar GD in lipsa lor de viziune si strategie chiar nu vad care este amenintarea cea mai mare:)) ei cik vor sa scoata TL din LF(cam greu cand TL a fondat LF) sau ataca CL(ca cik ar mai avea sanse pe unele sate) sau au impresia ca pe K55 sunt tari(uitativa la diferenta de puncte si de sate dintre CL si GD)oricum o sa vedeti cat de rau veti cadea...in timp...mai rau ca si T-A...di fericire pentru LF
 

DeletedUser1282

gresit!!!! si dupa cum am zis mai sus...cine vrea sa inteleaga intelege cine nu ...sa faca pe prostul in continuare...

Inchei aeasta discutie spunand doar atat:
Un lider care si-a parasit oamenii este un 0 . Macar sa aibe bunul simt sa taca din gura. Despre partea cu prostul, ai grija sa nu ai parte de culmea ghinionului ...
 

DeletedUser

mircea ceea ce ai facut tu dovedeste intr-un fel imaturitatea ta... exact k un copil mic kre se oftik si nu mai joaca... si in plus o mai cheama si pe maica-sa sa le spuna celorlalti copii sa faca cum vrea el... concluzia sa o traga cititorii :rolleyes:
 

DeletedUser

mircea ceea ce ai facut tu dovedeste intr-un fel imaturitatea ta... exact k un copil mic kre se oftik si nu mai joaca... si in plus o mai cheama si pe maica-sa sa le spuna celorlalti copii sa faca cum vrea el... concluzia sa o traga cititorii :rolleyes:

am sa iti zic eu ceva....mama este moarta si mai bine ai lasa familia la o parte...ca nu se stie unde ajungi in cazul asta....si cred ca deja ai sarit calul....si dovedesti nu numai lipsa de educatie dar si o o nesimtire care tine de cei 7 ani de acasa...veziti de lungul nasului , invata sa joci si sa vorbesti ca dai dovada numai de.... iar daca ar fi sa ne intalnim pe strada ti-as arata eu vreo doua 3 concluzii de nu poti sa le duci....mai treci vreo 2-3 ani pe la scoala si invatza sa te porti baiete.....ca pana acum ai fost de poamna

@ nanel ce am scris ultima oara este adresat doar celor care se simt...iar tu nu mi-ai lasat impresia ca te simti asa...
@moderatori-luati masuri cu astfel de specimene....daca ajung sa se ia de familie dau dovada de ....si concluzia trebuie sa o trageti voi si cu tot cu masurile de rigoare..altfel sunteti pusi degeaba
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

imi pare rau dar ai inteles ceva gresit... expresia respectiva se referea k incerci sa atragi din ce in ce mai multi jucatori de partea ta pe motive gresite din cauza unei ambitii...
imi cer scuze dar eu nu am avut intentia sa ma iau de familia ta...
in plus cred k mai bine ar fi topicul inchis fiindca s-a departat prea mult de subiectul discutiei...
 

DeletedUser

Mircea, nu s-a luat deloc de mama ta. Sa nu exageram. Propaganda, propaganda, dar totusi... :)
 

DeletedUser1284

CRED cA TU ESTI CEL MAI MARE PLUGIN!!!!

OBSERV CEVA LA TINE:SUFERI DE MANIA PERSECUTIEI.NU E ASA GRAV, SE TRATEAZA.MIRCEA AI INCEPUT SA NE PLICTISESTI..VB SERIOS.TU INAFARA SA ACUZI MAI STI ALTCEVA?:confused:
 

DeletedUser

OBSERV CEVA LA TINE:SUFERI DE MANIA PERSECUTIEI.NU E ASA GRAV, SE TRATEAZA.MIRCEA AI INCEPUT SA NE PLICTISESTI..VB SERIOS.TU INAFARA SA ACUZI MAI STI ALTCEVA?:confused:

stiu destule nu avea tu grija....si nu sufar de nimic personal de nici o manie...dar stiu sa ma apar si sa imi zic punctul de vedere...iar daca te plictisesc nu mai citi...nimnei nu te obliga s citesati ceea ce scriu eu....este alegerea ta...si din moment ce tu alegi sa citesti....faptele tale iti contrzic cuvintele....iar cat despre sanatatea mea mintala nu cred ca esti vreun mare psiholog sau mare psihiatru sa comentezi tuh.....asa ca pls...faca comentarii de acest gen;) nu faci decat sa arati o mentaliatate superficiala si un caracter la fel de superficial:rolleyes: in rest, tot respectul
 

DeletedUser1284

Gata Stiu!!!!

Remediul :trebuie Sa Te Las Numai Pe Tine Sa Vorbesti...tocmai Am Intrebat Un Doctor...cica Asa Te Faci Bine ,daca Nu Te Mai Baga Nimeni In Seama.eu Unul Vreau Sa Te Faci Bine.sanatate Multa.cu Drag "paul"
 

DeletedUser

Remediul :trebuie Sa Te Las Numai Pe Tine Sa Vorbesti...tocmai Am Intrebat Un Doctor...cica Asa Te Faci Bine ,daca Nu Te Mai Baga Nimeni In Seama.eu Unul Vreau Sa Te Faci Bine.sanatate Multa.cu Drag "paul"

de altceva mai esti in stare??? in afara de comentarii de acest gen???nu dai dovada de inteligentza.....vino cu argumente si nu cu raspunsuri de acest gen...mai sunt cativa care fac la fel ca tine.....comenteaza doar ca sa o faca....fara nici un fel de noima...asta dovedesta cat esti tu de personal...si nu eu....bineinteles sper sa poti intelege ce am scris eu...ce imi doresti tu mie iti doresc eu tie ca raspuns...sa cresti maaaaare si sa ai grija de tine;)mananca vitamine si cereale ca ai nevoie si nu lasa grisuletzul sa se raceasca( si tu si cei ca tine ar trbui sa faceti asta)e bine totusi ca mergi la doctor si ca ai curiozitatea sa vezi ce tratawment in recomanda success si in aplicarea lui..fa-te tu bine in locul meu:rolleyes:
 
Sus