Topic in GD

  • Autor subiect mirceaberzovan
  • Data de început

DeletedUser

OBSERV CEVA LA TINE:SUFERI DE MANIA PERSECUTIEI.NU E ASA GRAV, SE TRATEAZA.MIRCEA AI INCEPUT SA NE PLICTISESTI..VB SERIOS.TU INAFARA SA ACUZI MAI STI ALTCEVA?:confused:

frate,cred ca tu suferi de mania....nu mai zic nimic,ca-mi iau ban
:D
 

DeletedUser1284

Posibil...in limita normalitatii!!!

frate,cred ca tu suferi de mania....nu mai zic nimic,ca-mi iau ban
:D

Ete na ai luasi si tu apararea...ca de obicei...ca numai voi vb.Mircea..apropo cred ca sunt mai mare decit tine ca virsta...grisul si supita sunt pentru tine...dar eu nu ma supar ca ma faci mai pusti...asa si arat:D
 

DeletedUser1284

O Schimbare Mare!

Mircea te superi daca schimbam numele satelor din GD cu <MIRCEABERZOVAN BAU BAU CEL RAU>e o idee..ar intra toti in deruta si o sa fi pe toata harta L1.Apropo vezi ca mai scrie de tine si pe forumul nostru...poti sa te uiti daca vrei.Stiu ca poti...gata nu mai vb cu tine si despre tine aici...hmmm ne intilnim pe forum la noi<GD>...succes in continuare la propaganda ta anti GD...cine stie poate reusesti!?;)
 

DeletedUser

Mircea te superi daca schimbam numele satelor din GD cu <MIRCEABERZOVAN BAU BAU CEL RAU>e o idee..ar intra toti in deruta si o sa fi pe toata harta L1.Apropo vezi ca mai scrie de tine si pe forumul nostru...poti sa te uiti daca vrei.Stiu ca poti...gata nu mai vb cu tine si despre tine aici...hmmm ne intilnim pe forum la noi<GD>...succes in continuare la propaganda ta anti GD...cine stie poate reusesti!?;)

nu arati ca esti mai mare....dar ma rog...arata ce poti...inca un lucru iti mai zic ...eu nu stau sa ma uit pe forumul vostru....sunt altii care stau si imi arata de aberati i mai scrieti acolo....cum ar fi acelea in care unii doresc sa afle ce fac eu in viatza de zi cu zi....va dau Cv-ul sa il postati daca vreti...iar cu propaganda nu mai este nevoie...v-o faceti singuri...si nu una buna....:cool:
 

DeletedUser

era doar ....

@nanel
@badboykilla
amandurora va zic si este valabil pentru toti cei care doresc sa comenteze....faptul ca sunt un subiect atat de fierbinte pe forumul vostru arata si atentia pe care mi-o acordati(nici TLD-ul nu are atata advertising pe forumul vostru) daca vreti intrebati-va si voi spionii cat se vb despre GD pe forumul CL...sau cate citate se dau de pe forumul vostru...nici unul....nu am nevoie de propaganda intre jucatorii proprii cei care stiu ce terbuie sa faca or sa faca...dar repet inca o data jocul este inca in fasha..abia au inceput sa apara satele specializate( eu am ruptr armata din 1 doar si am 3 de atac)noi luptam si ne vedem de ale noastre..eui cel putin astept sa se sufoce ciorchinii de jucatori care ii aveti in unele zone...sa incepa jucatorii sa se lase masiv....sa ramana numai cei dedicati....si sa mai fac si eu 3 sate de atac.....abia atunci incepe dansul iar pe harta cred ca sunt doar 2-3 jucatori destul de puternici care pot sa zica da sunt un jucator periculos(imi pare rau ca inca nu fac parte din aceasta categorie:( dar cine stie poate in curand o sa fac)pana atunci razboiul asta este aruncarea cu pietre in lac si de asta va convingeti si voi si restul jucatorilor ca este adevarat....voi luati sate si urcati in clasament, noi luam sate si urcam in clasament...voi pierdeti noi pierdem samd.....

un studiu de caz .....atat :)
 

DeletedUser1395

macar cat dureaza pacea, astfel de topicuri ar trebui sa fie inchise..parerea mea
 
Sus