Tranc

  • Autor subiect DeletedUser36524
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

repet nu am intrat pe lumea asta sa o castigam, am intrat daor 4fun, daca o castigam, asta e, greasala:))
 

DeletedUser

am intrat si sa ne tina minte lumea, si sa zica, a astia sunt TRANC, aia de i-au incurcat(sau batut) pe BURN(TBKM si TH)
 

DeletedUser

citeste primul post al acestui topic te rog, acolo spune ca vreti ''sa dominati''.
 

DeletedUser

vlad normal ca vom pica cu 10000 de triburi, uite sa iti explic de ce noi am vrut de la inceput sa avem mai multe triburi, nu ptc am vrut sa avem multe puncte sau sa avem 500 de jucatori deoarece e adevarat este foarte greu sa ii tii in frau, obiectivul nostru nu este cucerirea lumii acesteia, obiectivul nostru este sa gasim cati mai multi jucatori care ne-ar putea ajuta in viitoarele in lumi la inceput am fost 30-40 sau cam asa ceva, si noi am vrut sa intram pe aceasta lume pentru ca am zis ca o sa gasim niste jucatori valorosi, si sa stii ca am gasit cativa as spune eu de minim top 20 , noi nu am dat razboi BURN-ului de dragul de a o face, sau sa ne laudam dupa aceea, noi am dat razboi ptc teritoriul nostru se suprapune, nici mie nu imi convine cu 7, 8 sau 100 de triburi, situatia se va remedia, noi vrem sa ramanem 1 singur trib alcatuiti din jucatori buni, uite noi vrem sa ajungem pe o lume, sa zic eu 29 sau 30 cum este TBKM pe aceasta lume, toti se stiu intre ei si este mai usor sa comunice, eu zic ca degeaba ne certam ca nebunii pe un lucru care nu se castiga prin vorbe ci prin fapte, sper ca ati inteles acum ce vrea Tranc pe aceasta lume

Ai zis ca vreti sa transformati cele 7 triburi intr'unul singur, nu? Asta inseamna primii 11 jucatori din cele 17 academii, pardon 7 triburi sa formeze "elita TRANC", ei, intrebarea mea e: cu restul de 420 ce faceti? o sa ii bagati la inobilari interne (cand o sa fie cazul, dar nu cred ca o sa mai existati pana o sa apara nobilii) ? Si mai vreau sa te intreb ceva, vorbesti aici pe extern in calitate de conducator in TRANC?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vorbesti aici pe extern in calitate de conducator in TRANC?

Nu este in conducerea nici unui trib Tranc , exprima pareri personale....

free-speech.jpg
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Avand in vedere faptul ca nu se poate purta o discutie argumentata sau serioasa pe acest topic, il voi inchide. Daca un membru al conducerii tribului va dori sa faca eventual un anunt, astept PM.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus