Tranc

  • Autor subiect DeletedUser36524
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tranc, este aici sa lupte pentru teritoriu din K45, ce vom face si cat vom rezista ramane de vazut...."restul e cancan"

300-9.gif
 

DeletedUser

Tranc, este aici sa lupte pentru teritoriu din K45, ce vom face si cat vom rezista ramane de vazut...."restul e cancan"

300-9.gif

sunt 4000 de sate in k45, voi nu puteti ataca decat 2000 din ele pentru ca ori sunt Triburile voastre, ori aliante,pna, ori barbare. O sa iesiti numai jucatori unul si unul de acolo, caliti in lupta.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Inteleg ca s-a raspuns la intrebarea initiala.
Stimati colegi de lume

Cine ce stie despre ei ? Si mai ales, cat estimati ca or sa tina?


Acestea fiind spuse, topicul il inchid. Pentru mai multe discutii referitoare la triburi va sta la dispozitie P&P.
 

DeletedUser

vreau sa imi spuna si mie lumea, concret de ce cred ca TRANC nu rezista, ca eu din cate am vazut suntem singurii care am avut curaj sa declaram razboi tribului BURN
 

DeletedUser5970

Nu ai deloc impresia ca pici in penibil cu astfel de intrebari ? Ce atata reclama pe seama altor triburi ?
 

DeletedUser

dar eu decat am intrebat de ce nu credeti ca vom rezista, si ii puneti castigatori de acum pe BURN, eu incerc sa aflu de ce, si de aceea am solicitat redeschiderea acestui topic
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Omul a intrebat, daca ii puteti da un raspuns argumentat, eu zic sa o faceti, dar va rog ca raspunsurile sa nu aduca si mici insulte.
 

DeletedUser36524

:) Sunteti singurii care ati avut curaj sa declarati razvoi celor din BURN? Ha , ce mare vitejie. Sa declari razboi unui trib la un moment cand nu exista nici macar un sfert de speranta de facere a curtii nobile. :) Nu o sa rezistati din mai multe motive: Istoria ne invata ca tot ce e prea mare se prabuseste sub greutatea propriei maretii. Sunteti dezorganizati. Nu va stiti controla triburile din familie. sunteti ca un clan japonez in care fiecare vrea puterea pentru el. Va bazati prea mult pe cantitate. Tribul meu, chiar daca este pe locul 100 si ceva, este pe locul 25 ca inamici invinsi si constant in top 5 ca inamici invinsi ca aparatori. Cred ca voi va atacati intre voi pentru a obtine cateva puncte la ODA. Apoi urmeaza partea cu organizarea. Cum o sa organizati 500 de jucatori intr-o maniera eficienta? Asa incat sa poata colabora intre ei, fara haos, fara anarhie? Cum o sa reusiti sa multumiti 500 de minti, sa apropati 500 de opinii si sa discutati 500 de idei. Toata supa asta pe care credeti voi ca o conduceti, este ca o flegma. Creste, si creste si pana la urma o sa o scuipati si o sa se intinda pe tavan, ca apoi sa va cada in cap.

Editat TT, te rog ai grija la limbaj.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36524

Profilul meu >>

"Eu cred ca TRANC astia sunt pocaiti
Prea sunt frati cu toata lumea
Si prea se inmultesc de pe o zi pe alta"
 

DeletedUser

hai sa iti spun eu cum sta treaba pe la noi in trib, noi avem pe langa diplomatia cu triburile care apartin familiei noastre mai avem 2 aliante, si spre deosebire de TBKM noi nu trimitem circulare in tribul inamic sa cerem jucatori:p
 

DeletedUser

andrei, lumea nu va ia in serios si considera ca nu veti rezista datorita faptului ca nu poti organiza 500 de jucatori fara sa apara certuri. In formula actuala e doar o chestiune de timp pana veti pica. Daca vreti sa aveti sanse renuntati la toate fermele si la ''carnea de tun'' si organizati-va intr-un trib, maxim 2. Sfatul meu e obiectiv, chiar nu am de ce sa va vreau raul. Acesta e raspunsul la intrebarea ta, cred ca se poate inchide topicul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38231

hai sa iti spun eu cum sta treaba pe la noi in trib, noi avem pe langa diplomatia cu triburile care apartin familiei noastre mai avem 2 aliante, si spre deosebire de TBKM noi nu trimitem circulare in tribul inamic sa cerem jucatori:p

nu va opreste nimeni sa faceti asta....sansele voastre sa vina vreun jucator de la noi la voi tind spre 0 :))



incercam si noi sa mai salvam jucatorii care merita....ca din momentul in care apar curtile nobile...mai intra decat satele la noi :)


Sunteti varza , si nicio actiune de-a voastra de pana acum nu m-a facut macar sa ma gandesc daca gresesc cand spun asta.


- Chowder1990 în data de 14.12.2011 la ora 18:09 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
eu sunt pe baza de atac.. 200 tpoare 3- cavalerie usoara si maif ac..
apararea este in 50 din fiecare [LăncierLuptător cu spadaArcaş
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vlad normal ca vom pica cu 10000 de triburi, uite sa iti explic de ce noi am vrut de la inceput sa avem mai multe triburi, nu ptc am vrut sa avem multe puncte sau sa avem 500 de jucatori deoarece e adevarat este foarte greu sa ii tii in frau, obiectivul nostru nu este cucerirea lumii acesteia, obiectivul nostru este sa gasim cati mai multi jucatori care ne-ar putea ajuta in viitoarele in lumi la inceput am fost 30-40 sau cam asa ceva, si noi am vrut sa intram pe aceasta lume pentru ca am zis ca o sa gasim niste jucatori valorosi, si sa stii ca am gasit cativa as spune eu de minim top 20 , noi nu am dat razboi BURN-ului de dragul de a o face, sau sa ne laudam dupa aceea, noi am dat razboi ptc teritoriul nostru se suprapune, nici mie nu imi convine cu 7, 8 sau 100 de triburi, situatia se va remedia, noi vrem sa ramanem 1 singur trib alcatuiti din jucatori buni, uite noi vrem sa ajungem pe o lume, sa zic eu 29 sau 30 cum este TBKM pe aceasta lume, toti se stiu intre ei si este mai usor sa comunice, eu zic ca degeaba ne certam ca nebunii pe un lucru care nu se castiga prin vorbe ci prin fapte, sper ca ati inteles acum ce vrea Tranc pe aceasta lume
 

DeletedUser

nu va opreste nimeni sa faceti asta....sansele voastre sa vina vreun jucator de la noi la voi tind spre 0 :))



incercam si noi sa mai salvam jucatorii care merita....ca din momentul in care apar curtile nobile...mai intra decat satele la noi :)


Sunteti varza , si nicio actiune de-a voastra de pana acum nu m-a facut macar sa ma gandesc daca gresesc cand spun asta.


- Chowder1990 în data de 14.12.2011 la ora 18:09 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
eu sunt pe baza de atac.. 200 tpoare 3- cavalerie usoara si maif ac..
apararea este in 50 din fiecare [LăncierLuptător cu spadaArcaş
acest jucator a fost dat afara tocmai din cauza acestui lucru daca tin eu minte bine, claudiu, stim ca aveti spioni la noi in trib si stim si cine sunt, da ce sa le facem sa ii dam afara si sa jucati corect dupa?lasa ca mai bine jucati ''murdar'', cu innobilari interne si dastea
 

DeletedUser

in cazul asta nu aveti sanse pe aceasta lume, pe una viitoare va urez succes.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus