Tribal Wars 2 -discuții

DeletedUser44743

Sunt curios cati pleaca de aici , acolo , fara a se mai intoarce ...
 

DeletedUser

oare putem sa culegem resursele ca pe facebuci ca in jocul ala de noobi ?! :)
farmvile .... vad multe lanuri de grau pe langa ferma .
village-view-medium.jpg
Observ ca e mare aglomeratie , cutremurele de la galati sper sa elimine din cladirile vechi ... prea vechi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

La prima vedere este exact acelasi joc,aceleasi principii de baza insa in loc sa se imbunatateasca cel actual,apare unul nou. Money money money
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Dacă gândeau şi creatorii lui "Shrek" la fel ca tine, făceau un singur film ...lung 9 ore. :D
 

DeletedUser40282

Hmm... ceva nou şi interesant ! Acest anunţ ma făcut să mă re-întorc prin forumurile de pe Triburile ! :)

La prima vedere pare captivant , vom vedea pe viitor.. citez '' Triburile rămâne Triburile '' .
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Avem un tehnician INNOGames printre noi? :D Sau de unde asemenea certitudini?

Suntem şi noi în rând cu lumea, momentan nici prin alte părţi nu s-a deschis jocul..deci "keep kalm and wait for it".
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Din pacate nu o sa fie versiune romaneasca

Am rugamintea sa nu mai faci astfel de afirmatii fara acoperire.
Versiune romaneasca va fi, mai devreme sau mai tarziu fata de alte servere.
Prima oara va fi closed beta, apoi beta public ( probabil ) si abia dupa vedem cand si unde se vor deschide serverele normale de tw2.
 

DeletedUser

era mai frumos sa se poata continua cu acelasi cont si doar sa deschida lumi noi unde sa avem parte de aceasta grafica
daca e pana acolo tot asa e stilul de joc
ataci,cuceresti,faci puncte
numa nah....de ce sa pot folosi pp-urile care le am cand as putea sa cumpar si dincolo sa fac bani altora?
poate baga si acolo noua optiune premium
hahah
 

DeletedUser

probabil va fi si un sistem de joc un pic altfel . ori se vrea usor usor sa se renunte la jocul actual , probabil costurile de a implementa noul joc in vechiul joc erau mai mari decat daca plecau de la zero . sau poate vor sa aiba 2 jocuri , 1 pentru cei mai de moda veche si altul pentru generatia ce va bea cafea cu extraterestrii :p
 

DeletedUser44149

ba baieti... jocu pare super interesant pe langa ca sant si cladiri noi si unitati + cheesti noi....deci naveau cum sa bage alta lume cu grafica asta .... trebuia sa reinoisasca tot ... eu abia astept sa se deschida pare ff fain... dar nu cred ca se va deschide un server normal(nu beta) prea curand:(...
 
Sus